Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Преди една година и днес

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Преди една година и днес Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Преди една година и днес Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Преди една година и днес Empty
ПисанеЗаглавие: Преди една година и днес   Преди една година и днес Icon_minitimeЧет Дек 23, 2010 9:37 pm

Целта на тази тема е да се види през каква промяна сте изминали през последната година.
Върнете се назад във времето преди точно една година - края на 2009.
"Огледайте" момичето, което бяхте тогава, преценето го.
Върнете се в настоящето.
Погледнете какво сте направили днес.
Сравнете двете момичета - това отпреди една година и това, което е днес.

Откривате ли разлики?
Какви са те? Какво се е променило?
Радвате ли се от промяната?
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Преди една година и днес Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Преди една година и днес Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Преди една година и днес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди една година и днес   Преди една година и днес Icon_minitimeПет Дек 24, 2010 1:05 am

Така.. Миналата година бях наивна, избухлива в повечко. Не че в точно сегашния момент не съм пак супер избухлива, но остави.

Откривате ли разлики? Откривам.
Какви са те? Какво се е променило? Какво се е променило? Ами държанието ми, като цяло. Характера ми. Започна да не ми пука кой какво мисли за мен, не ми пука кой ще нараня с постъпките си. Живея за себе си, не за другите. Като цяло, съм много по-амбициозна от когато и да е било. Укрепих приятелства.
Радвате ли се от промяната? Ами да, радвам се. Все пак това съм аз, така че.. Да. laugh
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Преди една година и днес Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Преди една година и днес Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Преди една година и днес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди една година и днес   Преди една година и днес Icon_minitimeПет Дек 24, 2010 5:16 pm

Онова момиче беше наивно и глупаво... Вярвах на всичко .. Нямах собствено мнение и се влияех наистина много от хората! Бях по весела и по свежа.. От колкото сега..


Откривате ли разлики? Да и то големи.
Какви са те? Какво се е променило? Начина ми на държание.. външността .. характера.. Имам много промени.. Станала към по избухлива, по решителна и амбициозна По дръзка съм ако мога така да го кажа..
Радвате ли се от промяната? Да определено се радвам, защото ми омръзна да огаждам на акълите на някви пикльовци който и 5 пари не даваха за мене.. Много съм щастлива, че се промених! (:
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Преди една година и днес Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Преди една година и днес   Преди една година и днес Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Преди една година и днес
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Резултати на промоцията - "Една година, без дъжд"
» За един отбор, за една идея, за една абсурдна ситуация!
» Днес съм ...
» Днес съм...
» Днес съм...

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Дискусии-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Създаване на форум Forumotion | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии