Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Любими цитати

Go down 
+18
Krisito_we
rS.19 ♥
Dessie.♥
Alice~
...:СиС:...
- NataLiya ~
*Радии <3
LightOne
Kat3t0 ♥
xMissDreamer
Тuтu. ♥
Cap`pac.
monini
Barbie.
Little Girl ~
-A.
~Rossita
rozaLie
22 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
АвторСъобщение
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Любими цитати - Page 6 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Любими цитати - Page 6 Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Любими цитати - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 6 Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 4:10 pm

Цитат :
Чувствителни гейове, които постоянно виждат заплаха и обида към тях, са ми неприятни за общуване колкото и поп-клишетата с меките китки и колкото чувствителните феминистки, които постоянно виждат заплаха и обида към тях. Човек се научава да живее с някои досадни стереотипи и да пропуска разни мнения покрай ушите си - казвам го като жена, която всекидневно слуша някви неща за пола си с най-различна степен на ебавка и сериозност в тях. Комуникацията би се затормозила прекалено, ако вземем да оправяме всяка една такава простъпка.

Издигнете темпъл на тази жена най-сетне! Винаги казва нещата на място.
Върнете се в началото Go down
~Hope ♥~
Неспасяем
Неспасяем
~Hope ♥~


Warn :
Любими цитати - Page 6 Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Любими цитати - Page 6 Right_bar_bleue

Брой мнения : 1344
Reputation : 17
Join date : 19.05.2011
Age : 27
Местожителство : Враца

Любими цитати - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 6 Icon_minitimeСъб Ное 17, 2012 8:11 pm

Томииииии! heart

Любими цитати - Page 6 564067_10151212816604605_255485425_n
Върнете се в началото Go down
Barbie.
Неспасяем
Неспасяем
Barbie.


Warn :
Любими цитати - Page 6 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Любими цитати - Page 6 Right_bar_bleue

( : Дявола ме кара и ми вика нека, нека! ;-)
Брой мнения : 1965
Reputation : 143
Join date : 03.03.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

Любими цитати - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 6 Icon_minitimeПон Ное 19, 2012 4:11 am

Цитат :
Успях да заменя хора почти незаменими и да забравя незабравими. Разочаровах се от хора, в които винаги съм вярвала.Имах и все още имам истински приятели. Бях обичана, но и нежелана там, където най - много съм искала...Научих се да прегръщам живота, да живея със страст, да губя с класа, да обичам и да продължавам със смелост, защото животът е за тези, които са смели!!!

Цитат :
"Не забелязах че си тук" "- Няма нищо" - каза спокойно Йори - "Никой никога не забелязва."

Цитат :
Ако ме искаш, постарай се да ме имаш!

Цитат :
Кога живота стана толкова скъп,а хората-толкова евтини?!

Цитат :
Не се чуди откъде знам - чуди се защо ме лъжеш !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Цитат :
Твърде голяма е гордостта ми,че да ти показвам,че ми пука след като ме нарани !

Цитат :
Женската злоба ме кара искрено да се забавлявам. Много от жените, които плюят по мой адрес, просто искат да имат моя начин на живот :)))))

Цитат :
Първо трябва да научите правилата на играта и след това трябва да играете по-добре от другите!! ; )) А. Айнщайн

Цитат :
Всё меняется: чужие становятся родными, родные чужими. Друзья превращаются в прохожих, любимые в знакомых.

Цитат :
Ако някой те мрази без причина, дай на тъпото копеле причина!! : ))

Цитат :
Винаги съм весела, усмихната и много трудно нещо ми разваля настроението. БОГ да ти е на помощ ако това нещо случайно се окажеш ТИ ! :)

Цитат :

Когато казах, че ще се върна го казах с умисъл.. да го духа всеки, който беше ме отписал!!

Цитат :
Много хора ме мразят, но много повече хора ме пазят ;)

Цитат :
Не ми пука, какво мислиш за мен. Аз не мисля, за теб изобщо" ;)

Цитат :
Преди да напишете статус във Facebook , в който се хвалите колко сте невинни и добри, се сетете, че има хора, които ви познават!

Цитат :
Скъпи бивши пожелавам ви най-доброто,ооо момент няма как да стане вие вече сте ме изпуснали ;d xoxo

Цитат :
Бeз значение кой си,
на колко си ,откъде си, как се казваш ако се държиш мило - ще направя същото. ! :) Все пак всеки получава това което дава ;)

Цитат :
Не съм злобна просто съм кучка по рождение :)

Цитат :
Ти когато уж с други беше постоянно тайно ми звънеше

Цитат :
Не ме карай да избирам, защото ще бъде той. Винаги е бил той.

Цитат :
Хората си мислят,че с едно "съжалявам" и "незнаех какво да ти кажа" всичко се оправя и е както преди.. !! Много грешна мисъл.. !!

Цитат :
Когато ти кажа "върви си", ти спри, замисли се защо ти го казвам и ако разбереш смисъла на думите ми, се върни обратно! :)

Цитат :
Ако липсваш на някого, той ще ти се обади. Ако те желае, ще ти го каже. Ако го е грижа за теб, ще ти го покаже.
Върнете се в началото Go down
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Любими цитати - Page 6 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Любими цитати - Page 6 Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Любими цитати - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 6 Icon_minitimeПет Дек 28, 2012 12:29 am

Пичове истински цитати плииз... като този

Цитат :
само искам да напомня, че това е интернет и ти сам градиш и-нет образа си, като не е нужно да те познаваме и този довод не върви. Ние виждаме ник, аватар и твоите писания - следователно и базираме нашето мнение и възприятие на тази база. Ако ти си решил да играеш роля в даден форум, да се правиш на шут или не можеш да се изразяваш - проблема не е в аудиторията.

S.i.m.p.l.e.G.e.n.i.u.s
Любими цитати - Page 6 23814
Върнете се в началото Go down
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Любими цитати - Page 6 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Любими цитати - Page 6 Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Любими цитати - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 6 Icon_minitimeВто Яну 01, 2013 4:43 pm

Вместо да си джиткате уан-лайнъри от Фейса, я вземете прочететe нещо, което един ден може и да ви е от полза наистина.

Цитат :

Защо, защо посред празниците сме седнали да се гърбим и докога! Хората се веселят и почиват. Тоя идиотизъм не може да продължава вече, непосилен е. Освен, че е съсипващ, той е и адски безсмислен. Факт е, че вие (може би не всички, но по-голямата част от вас) не оценяват усилията ни. Факт е, че вие дори нямате и бегла представа колко е трудно. Факт е, че са рядкост писмата, в които личи непринудената радост и удоволствие от това, което аматьори като нас са успели да постигнат. Разберете го това хора – ние сме АМАТЬОРИ и се учим в движение. Да. Нима си мислите, че до безкрай можем да се развиваме без вашата подкрепа!! Един ден това списание просто няма да излезе, защото усещането за толкова много труд хвърлен на вятъра е подтискащо. А сега ще отправя една молба към ония свръх-интелекти, за които в този свят тайни няма (писанията на тези богоравни люде обикновено звучат като присъда, а „мнението” им е с привкус на ЦК на БКП/настояща): „Моля ви, спестете ни глупостите. Ако искате да ни критикувате, направете го незлобливо и конструктивно…. Спестете ни менторския тон и назидателното размахване на пръст, за да не ви покажем среден такъв, че току виж дошла и „Зимата на нашето недоволство”. Благодаря предварително.”
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Любими цитати - Page 6 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любими цитати - Page 6 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Любими цитати - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 6 Icon_minitimeВто Яну 01, 2013 7:25 pm

LightOne написа:
Вместо да си джиткате уан-лайнъри от Фейса, я вземете прочететe нещо, което един ден може и да ви е от полза наистина.

Цитат :

Защо, защо посред празниците сме седнали да се гърбим и докога! Хората се веселят и почиват. Тоя идиотизъм не може да продължава вече, непосилен е. Освен, че е съсипващ, той е и адски безсмислен. Факт е, че вие (може би не всички, но по-голямата част от вас) не оценяват усилията ни. Факт е, че вие дори нямате и бегла представа колко е трудно. Факт е, че са рядкост писмата, в които личи непринудената радост и удоволствие от това, което аматьори като нас са успели да постигнат. Разберете го това хора – ние сме АМАТЬОРИ и се учим в движение. Да. Нима си мислите, че до безкрай можем да се развиваме без вашата подкрепа!! Един ден това списание просто няма да излезе, защото усещането за толкова много труд хвърлен на вятъра е подтискащо. А сега ще отправя една молба към ония свръх-интелекти, за които в този свят тайни няма (писанията на тези богоравни люде обикновено звучат като присъда, а „мнението” им е с привкус на ЦК на БКП/настояща): „Моля ви, спестете ни глупостите. Ако искате да ни критикувате, направете го незлобливо и конструктивно…. Спестете ни менторския тон и назидателното размахване на пръст, за да не ви покажем среден такъв, че току виж дошла и „Зимата на нашето недоволство”. Благодаря предварително.”

Да е, пак говориш наизуст. На това (пак е от фейсбук) уан лайнър ли му викаш?
~Rossita написа:
Цитат :
Не е невъзможно да забравиш момчето, което ти е причиннило толкова много болка. Истината е, че ти просто не искаш!!
Всеки поглед, всяка прегръдка, всяка закачлива усмивка или смразяващо безразличие те връщат към онези хубави спомени, когато си била истински щастлива, макар и за кратко. Дори разпознаваш парфюмът му сред тълпа от непознати и цялата изтръпваш. Искаш всичко да се върне, искаш да направиш неща, за които си имала възможност, но не си ги направила от страх да не сгрешиш. Втори шанс е невъзможно да получиш, защото вече си го загубила, нищо не е както преди..
"Загубила", обаче звучи странно, защото ти никога не си го притежавала, той никога не е бил само твой. Докато си летяла в облаците и си мечтала тези няколко дни никога да не свършат, той не е влагал никакви чувства към теб. За него ти не си била специална, за него си била поредна закачка, с която може да се разсее от истинските чувства, които изпитва към друга. Болезнено е нали?! Знам. Вярвам ти. Чувстваш се използвана, наранена или най - просто казано - прецакана. Защото изведнъж той слага край на всичко, на всички хубави мигове заедно, без дори да ти даде разумно обяснение, но и какво да ти обяснява междy вас не е имало нищо специално. Започва да се прави на безразличен още на следващия ден, въпреки, че през нощта те е обсипвал с мили думи и си била в прегръдките му. Но както казах той не влага чувства, мислейки, че и ти правиш същото или без дори да се замисля..
Мога ли да попитам - какъв си ти, за да ни казваш какво да четем, от какво да се учим, какво ще ни е полезно и какво - не? Някои "уан лайнъри" (не всички, разбира се) са по-смислени, отколкото някои от дългите плямпаници.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Любими цитати - Page 6 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Любими цитати - Page 6 Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Любими цитати - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 6 Icon_minitimeВто Яну 01, 2013 8:48 pm

Е ти намери баш с какво да ме контрираш - тийн драма, дето догодина по това време ще си я забравила.
Да, има по-смислени естествено, само дето във Фейсбук баш едно 99% не са такива.
Много добър риторичен въпрос задаваш, само ако първо успееш да си отговориш на въпроса, а какви са тези анонимници, от които ти си решила да четеш, да се учиш и те също ти казват кое е полезно и какво - не. "Те" не говорят наизуст по-малко от мен.
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Любими цитати - Page 6 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любими цитати - Page 6 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Любими цитати - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 6 Icon_minitimeВто Яну 01, 2013 9:19 pm

LightOne написа:
Е ти намери баш с какво да ме контрираш - тийн драма, дето догодина по това време ще си я забравила.
Да, има по-смислени естествено, само дето във Фейсбук баш едно 99% не са такива.
Много добър риторичен въпрос задаваш, само ако първо успееш да си отговориш на въпроса, а какви са тези анонимници, от които ти си решила да четеш, да се учиш и те също ти казват кое е полезно и какво - не. "Те" не говорят наизуст по-малко от мен.

Ми да, подходящо е за контриране, защото ти сам изтъкна "прочетете нещо дето не е от ония по един ред във Фейсбук". Аз ти давам пример за неща, които не са от по един ред и все пак са във Фейсбук.
И напротив. Те не казват "чете това, защото е по-хубаво по-смислено и по-дълго"...
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Любими цитати - Page 6 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Любими цитати - Page 6 Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Любими цитати - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 6 Icon_minitimeВто Яну 01, 2013 9:34 pm

За по-дълго не съм твърдял. Казвам уан-лайнери, защото безуспешно се опитват в това едно изречение да кажат нещо умно и полезно. Умното и хубавото не отричам, че може да бъде казано и вкратце. Ударението ми беше върху Фейсбук
И все пак какви са те, че да им вярваш на написаното, а на мен да не може. Това не се изисква да е изрично казано, осмисля се на подсъзнателно ниво.
Това че съм бил по-рязък, не означава, че съм написал лъжа.
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Любими цитати - Page 6 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любими цитати - Page 6 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Любими цитати - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 6 Icon_minitimeПон Яну 07, 2013 1:27 am

Това, което поствам сега, не е точно цитат. Но адски много ми хареса и се замислих къде да го постна. Тук ми се струва най-удачно. ;д

Raw With Love, Charles Bukowski
Цитат :
little dark girl with
kind eyes
when it comes time to
use the knife
I won't flinch and
I won't blame
you,
as I drive along the shore alone
as the palms wave,
the ugly heavy palms,
as the living does not arrive
as the dead do not leave,
I won't blame you,
instead
I will remember the kisses
our lips raw with love
and how you gave me
everything you had
and how I
offered you what was left of
me,
and I will remember your small room
the feel of you
the light in the window
your records
your books
our morning coffee
our noons our nights
our bodies spilled together
sleeping
the tiny flowing currents
immediate and forever
your leg my leg
your arm my arm
your smile and the warmth
of you
who made me laugh
again.
little dark girl with kind eyes
you have no
knife. the knife is
mine and I won't use it
yet.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Любими цитати - Page 6 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Любими цитати - Page 6 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Любими цитати - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 6 Icon_minitimeСря Фев 27, 2013 7:25 am

Много силно!

Любими цитати - Page 6 488063_511190462253506_1234265813_n
Цитат :

SON: "Daddy, may I ask you a question?"
DAD: "Yeah sure, what is it?"
SON: "Daddy, how much do you make an hour?"
DAD: "That's none of your business. Why do you ask such a thing?"
SON: "I just want to know. Please tell me, how much do you make an hour?"
DAD: "If you must know, I make $100 an hour."
SON: "Oh! (With his head down).
SON: "Daddy, may I please borrow $50?"
The father was furious.
DAD: "If the only reason you asked that is so you can borrow some money to buy a silly toy or some other nonsense, then you march yourself straight to your room and go to bed. Think about why you are being so selfish. I work hard everyday for such this childish behavior."

The little boy quietly went to his room and shut the door.
The man sat down and started to get even angrier about the little boy's questions. How dare he ask such questions only to get some money?
After about an hour or so, the man had calmed down, and started to think:
Maybe there was something he really needed to buy with that $ 50 and he really didn't ask for money very often. The man went to the door of the little boy's room and opened the door.

DAD: "Are you asleep, son?"

SON: "No daddy, I'm awake".
DAD: "I've been thinking, maybe I was too hard on you earlier. It's been a long day and I took out my aggravation on you. Here's the $50 you asked for."

The little boy sat straight up, smiling.
SON: "Oh, thank you daddy!"
Then, reaching under his pillow he pulled out some crumpled up bills. The man saw that the boy already had money, started to get angry again. The little boy slowly counted out his money, and then looked up at his father.

DAD: "Why do you want more money if you already have some?"

SON: "Because I didn't have enough, but now I do.

"Daddy, I have $100 now. Can I buy an hour of your time? Please come home early tomorrow. I would like to have dinner with you."
The father was crushed. He put his arms around his little son, and he begged for his forgiveness. It's just a short reminder to all of you working so hard in life. We should not let time slip through our fingers without having spent some time with those who really matter to us, those close to our hearts. Do remember to share that $100 worth of your time with someone you love? If we die tomorrow, the company that we are working for could easily replace us in a matter of days. But the family and friends we leave behind will feel the loss for the rest of their lives. And come to think of it, we pour ourselves more into work than to our family.

Some things are more important.
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
Savannah.
Маниак
Маниак
Savannah.


Warn :
Любими цитати - Page 6 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любими цитати - Page 6 Right_bar_bleue

Брой мнения : 580
Reputation : 34
Join date : 23.12.2010
Age : 26

Любими цитати - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 6 Icon_minitimeПет Мар 01, 2013 9:15 pm

Миналото е страшно с това, че краде от нас бъдещето.
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Любими цитати - Page 6 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любими цитати - Page 6 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Любими цитати - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 6 Icon_minitimeЧет Мар 14, 2013 8:25 pm

Цитат :
Разказват, че веднъж в едно ъгълче на земята се събрали заедно всички човешки чувства и качества. Когато СКУКАТА се прозяла за трети път, ЛУДОСТТА предложила:
— Хайде да играем на криеница, а!?

ИНТРИГАТА повдигнала вежди:
— Криеница? Що за игра е това?

Тогава ЛУДОСТТА обяснила, че един от тях, например тя, започва - затваря си очите и брои до милион, а в същото време всички останали се крият. Последният, когото открият, започва да брои следващата игра и така нататък.

ЕНТУСИАЗМЪТ затанцувал с ЕУФОРИЯТА, РАДОСТТА заподскачала така, че успяла да убеди СЪМНЕНИЕТО, само АПАТИЯТА, която никога от нищо не се интересувала, отказала да участва в играта. ИСТИНАТА предпочела да не се крие, защото в края на краищата, винаги я откриват, ГОРДОСТТА казала, че това е абсолютно глупава игра (нищо друго не я вълнувало освен нея самата), СТРАХЛИВОСТТА не искала да рискува много-много.

— Едно, две, три, ... - започнала да брои ЛУДОСТТА.

Пръв се скрил МЪРЗЕЛЪТ. Скрил се той зад най-близкия камък край пътя, ВЯРАТА се издигнала в небесата, а ЗАВИСТТА се скрила в сянката на ТРИУМФА, който със собствени сили се изхитрил да се изкатери до върха на най-високото дърво. БЛАГОРОДСТВОТО много дълго не можело да се скрие, тъй като всяко място, което то си намирало, се оказвало идеално за неговите приятели: Кристално чистото езеро - за КРАСОТАТА. Хралупата в едно дърво - ами че това е за СТРАХА. Крилото на пеперудата - за СЛАДОСТРАСТИЕТО. Полъхът на вятъра - той е за СВОБОДАТА! И така, то се замаскирало в слънчевия лъч. ЕГОИЗМЪТ, напротив, намерил си едно топло и уютно местенце само за себе си. ЛЪЖАТА се скрила дълбоко в океана (а в действителност тя се скрила в дъгата), а СТРАСТТА и ЖЕЛАНИЕТО се спотаили в гърлото на вулкана. ЗАБРАВАТА, дори не помня къде се скрила, но това не е важно.

Когато ЛУДОСТТА преброила до 999999, ЛЮБОВТА все още търсела къде да се скрие, но вече всичко било заето. И изведнъж тя видяла прекрасен розов храст и решила да се скрие между цветовете му.

— Един милион, - изброила ЛУДОСТТА и се заела с търсенето.

Разбира се, най-напред намерила МЪРЗЕЛА. После чула как ВЯРАТА спори с Бога, а за СТРАСТТА и ЖЕЛАНИЕТО се сетила по това как трепери вулканът, след това ЛУДОСТТА видяла ЗАВИСТТА и се досетила къде се крие ТРИУМФЪТ. Нямало нужда да търси ЕГОИЗМА, защото мястото, където той се бил скрил, се оказал пчелен кошер, а пчелите решили да изгонят неканения гост. Търсейки, ЛУДОСТТА се приближила до ручея и видяла КРАСОТАТА. СЪМНЕНИЕТО седяло до оградата, чудейки се от коя страна да се скрие.

И ето че всички били намерени: ТАЛАНТА - в дъхавата и сочна трева, ТЪГАТА - в тъмната пещера, ЛЪЖАТА - в дъгата (за да сме честни, тя се криела на дъното на океана).

Не могли да намерят само ЛЮБОВТА.

ЛУДОСТТА поглеждала зад всяко дърво, във всяко поточе, на върха на всяка планина и най-накрая, тя решила да погледне в розовите храсти, започнала да разтваря клоните и чула вик. Острите шипове на розата наранили очите на ЛЮБОВТА. ЛУДОСТТА не знаела какво да прави, започнала да се извинява, плакала, молила за прошка и за да изкупи вината си, обещала на ЛЮБОВТА да стане неин водач.

И ето, от онова време, когато за първи път на земята играли на криеница, ЛЮБОВТА е сляпа и ЛУДОСТТА я води за ръка...
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
Barbie.
Неспасяем
Неспасяем
Barbie.


Warn :
Любими цитати - Page 6 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Любими цитати - Page 6 Right_bar_bleue

( : Дявола ме кара и ми вика нека, нека! ;-)
Брой мнения : 1965
Reputation : 143
Join date : 03.03.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

Любими цитати - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 6 Icon_minitimeВто Юни 18, 2013 7:55 pm

Никога няма да спра да опитвам, защото, когато намериш единствената... никога не се отказваш.



Винаги гледай напред към новите хоризонти и преживявания, които те чакат зад ъгъла. Не спирай, не се връщай назад. Живей живота си - той е именно затова. Не казвам да отричаш миналото! Просто недей да живееш в него. Винаги го носи в себе си и си го спомняй с усмивка, дори и лошите моменти. Ако те не се бяха случили, сега нямаше да си това, което си. А ти си прекрасна, защото макар и трудно, си ги надживяла.



Бях толкова различна и винаги до теб, помагах и попивах сълзи, давах ти тяло, душа, а сърцето отдавна. А ти винаги избираше еднаквите червени рози..



- Защо те нямаше толкова дълго време? - попитал Питър Пан.
- Ти никога не ми даде причина да се върна. Винаги бях там, когато имаше нужда от мен, но никога не показа колко важна съм за теб. Сега е различно. Ние сме различни. Но аз все още се усмихвам. - отвърнала Тинкърбел.
- Защо?
- Просто защото...сега е твой ред да ти липсвам.



Не искам да бъда просто поредното момиче..



Не заслужаваш сълзите ми.



Накарам ли те да мислиш, че си поредния, аз ще бъда единствената.



Ти си риска, който винаги бих поелa.



Щом не си мой, защо още си тук?



Някак си исках да го видя отново, да се убедя, че е бил грешка, да се уверя, че съм избрала правилният мъж и го направих...зърнах го за миг и се прибрах у дома, сгушила мъжа, който ме заслужаваше наистина, мъжа, когото обичах. 



Срещаш хиляди хора всеки ден и нито един от тях не те докосва истински... и тогава срещаш онзи човек и живота ти се променя... завинаги.



Не разбирам как бихме могли да бъдем приятели? 
Пусни ръката ми, време е да вървиш. :)



Защото грешните неща са най-желани. И грешните хора са най-мечтани. Заспиваме и се събуждаме с мисълта за онзи, който не заслужава и минута от нашето време. Не е правилно, но продължаваме да го правим. Много често осъзнаваме, че сме влюбени в грешния човек, в грешното време и с грешни представи. Понякога любовта е грешка. Която умишлено правим.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Любими цитати - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати   Любими цитати - Page 6 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Любими цитати
Върнете се в началото 
Страница 6 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Любими цитати от книги?
» Цитати от филми
» Любими страни, защото...
» Любими подаръци
» Любими списания

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Дискусии-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии