Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Какво ви вълнува?

Go down 
+3
bonita
rozaLie
LightOne
7 posters
АвторСъобщение
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Какво ви вълнува? Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Какво ви вълнува? Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Какво ви вълнува? Empty
ПисанеЗаглавие: Какво ви вълнува?   Какво ви вълнува? Icon_minitimeНед Ное 14, 2010 10:52 pm

Какво вълнува днешната младеж?
Даскалото? Любовта? Игрите и лиготиите?
Или нещо друго?
За кое ви е интересно да споделяте? За кое може да говорите безспир?
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Какво ви вълнува? Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Какво ви вълнува? Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Какво ви вълнува? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ви вълнува?   Какво ви вълнува? Icon_minitimeПон Ное 15, 2010 8:35 pm

Аз ще отговарям за себе си, защото просто всеки го вълнуват различни неща.

Какво вълнува днешната младеж? Мен лично, ме вълнува приятелството, забавлението и.. кечът. laugh
Даскалото? Любовта? Игрите и лиготиите? Даскалото искам или не трябва да ме вълнува. Любовта съм я поставила на задни позиции, най-малко тя ми трябва. Игрите, за жалост, към днена дата са толкова назад поставени от всички, че ми се иска да върна времето назад със 4-5 години, за да бъдем онези хлапета, които се прибирахме само за да спим и ядем.
Или нещо друго? Друго?! В момента, повечето от юношите в България, да не е и по целият свят, ги вълнуват интимните теми. Всеки втори говори за секс и все такива нетипични за възрастта неща.
За кое ви е интересно да споделяте? За кое може да говорите безспир? Обичам да споделям за живота си, като цяло. Обичам много да говоря за кариерата на даден мой идол. Мога с часове наред да тъпча главата на някой със някоя серия на "Бягство от Затвора", или на дадено шоу от кеча. И бих говорила безспир за игрите пред блока. laugh
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Какво ви вълнува? Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Какво ви вълнува? Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Какво ви вълнува? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ви вълнува?   Какво ви вълнува? Icon_minitimeПон Ное 22, 2010 12:08 am

Мерси Чичи.

А другите? Не ви вълнува какво ви вълнува? Забележително. why
Върнете се в началото Go down
bonita
Неспасяем
Неспасяем
bonita


Warn :
Какво ви вълнува? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Какво ви вълнува? Right_bar_bleue

( : Като език по заледена стомана, като плът в пламъци…
Брой мнения : 759
Reputation : 19
Join date : 19.09.2009

Какво ви вълнува? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ви вълнува?   Какво ви вълнува? Icon_minitimeПон Ное 22, 2010 12:50 am

Какво вълнува днешната младеж? Хората, които са в училище, ги интересува с кой да излязат и как да си хванат гадже. Естествено, има си изключения. Говоря за по-голямата част. За мен най-главното сега е как ще се представя на изпитите след седми клас.
Даскалото? Любовта? Игрите и лиготиите? Училището определено ме вълнува. Начертала съм си бъдещето и силно се надявам да стане така, както го мисля. Любовта.. Хм. Не мисля много за нея сега. Игрите въобще съм ги изключила, а лиготиите винаги си ги има при мен. laugh
Или нещо друго? Съгласна с Чичи. Лично даже познавам момиче, което само за това говори и се вкарва в няк'ви големи филми. Изживей си безгрижните години, има толкова да живееш, все ще намериш време и за секс.
За кое ви е интересно да споделяте? За кое може да говорите безспир? Мога на почти всякакви теми да говоря с някой, стига той да ми е симпатичен. Безспир мога да надувам главата на някой за звездите, които обичам. Отново положението е почти същото, както при Чичи. хд
Върнете се в началото Go down
Little Girl ~
Неспасяем
Неспасяем
Little Girl ~


Warn :
Какво ви вълнува? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Какво ви вълнува? Right_bar_bleue

( : But you’re hurting me from inside of my head, I can’t take it, I can’t take it ..
Брой мнения : 5829
Reputation : 48
Join date : 09.03.2010
Age : 27

Какво ви вълнува? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ви вълнува?   Какво ви вълнува? Icon_minitimeСря Ное 24, 2010 5:50 am

Какво вълнува днешната младеж? - Както казаха и по - горе днешната младеж се интересува само от това с кой да излезе, как изглежда, коя блузка да си купи и т.н. Повечето не мислят за смислените неща в живота, с малки изключения. Напоследък и всички са станали много егоистични и гледат да говорят само за себе си и за това, което се случва на тях, така че с една дума днешната младеж се вълнува само от себе си.
Даскалото? Любовта? Игрите и лиготиите? - Хмм училището би трябвало всеки един да го вълнува, защото това е бъдещето му занапред. Разбриса се омръзва и не ни се ходи, но няма как това ще ни помага. Любовта - бих да казала да. Дори прекалено много. Да чувството да си влюбен е много хубаво и мен в момента това също дълбоко ме вълнува, но пак не се самозабравям както го правят някои. Не мисля постоянно как да изляза с гаджето си илии да говоря само за него .. интересувам се от околния свят. Игрите .. отдавна са забравени особено от днешните тинейджъри. Не ми се вярва някой да излиза пред блока да си играе, въпреки че това са едни от най - хубавите моменти в детството. Лиготиите при всеки присъстват ;дд. Все пак те ни отпускат ии ни помагат да забравим за проблемите и да ги приемаме по - леко. Поне при мене лиготията е системна ;дд ии понякога катоо ме хване много здраво такива простотии ръся .. laugh
Или нещо друго? - Отново съм съгласна с горните две мнения. Днешната младеж пракалено много мисли за секс .. айде като си на 18/19 вече е приемливо обаче като си по - малък .. Има си време за всичко все още сме малки да мислим и да се вманиачаваме в тези неща. Другото, което също вълнува повечето тинейджъри са алкохола и цигарите .. Нито пуша, нито пия. Първо си вредиш на здравето, второ е пълна безмислица. А в днешно време всеки си мисли, че е много модерно като се напушиш и напиеш и не знаеш на кой свят се намираш. Ами не е модерно поне за мен .. тва си е пълна простотия. Това не те прави по - готин и "отворен" към света .. Но всеки със своите си разбирания.
За кое ви е интересно да споделяте? За кое може да говорите безспир? - Сериали, филми известни личности, които ме вълнуват. За бъдещето, както моето така и на приятелите ми. За изминали случки от годините. Обожавам с приятелите ми да си споделя стари спомени и да се връщаме назад <33. Мога да говоря без да спирам за това. Хмм .. друго за което си говорим .. за странни неща, които са ни се случвали и са ни плашили до смърт ;дд. Общо взето говорим по - много и различни теми. laugh
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Какво ви вълнува? Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Какво ви вълнува? Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Какво ви вълнува? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ви вълнува?   Какво ви вълнува? Icon_minitimeСря Ное 24, 2010 7:48 pm

Цитат :
Да чувството да си влюбен е много хубаво и мен в момента това също дълбоко ме вълнува, но пак не се самозабравям както го правят някои.

Много малко от днешната младеж знаят значението на думата "любов". В повечето случай, за тях това означава да започнеш да целуваш някой, който е готин и те харесва и да свъшите сутринта в леглото. Не ги интересуват чувствата, само удоволствието от секса. Много малко останаха, които наистина мислят за смисъла на любовта и я оценяват. Жалко..
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Какво ви вълнува? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Какво ви вълнува? Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Какво ви вълнува? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ви вълнува?   Какво ви вълнува? Icon_minitimeСря Ное 24, 2010 8:35 pm

Какво вълнува днешната младеж? Днешната младеж се интересува основно от.. ъ, с*кс, любов, приятелство, както и училището и образованието.
Даскалото? Любовта? Игрите и лиготиите? Училището мен лично доста ме вълнува, защото от него зависи долу-горе целия ми живот. (: Лиготиите при всеки си ги има, а при мен понякога са доста на макс. ;д Любовта.. е, любовта и мен започва от тук, от там да ме вълнува, макар че не би трябвало да говорим за любов, която да е само между момче и момиче. Не, не. Аз по любов разбирам освен "интимната" любов също така любовта към приятлите и семейството. Жалко, че някои хора си мислят само за секса и за самата тръпка, докато го правиш. Според мен пък е важно не да хванеш първия срещнат и да почнете, а да чувстваш силни чувства към него. Да чувстваш, че наистина го обичаш.
Или нещо друго? Друго.. както казаха и преди мен - алкохолът, наркотиците и сексът вълнуват голяма част от днешните тийнейджъри. Всеки започва да го прави още като е на 14-15 години.. според мен това ВЪОБЩЕ не е нормално, та ние тогава сме още деца. Също така пушенето според много тийнейджъри ги прави "по-готини". А според мен това да се напиеш и напушиш там със марихуана да речем си е пълна простотия и не те прави "готин", а точно обратното - прави те идеално тъп и незрял.
За кое ви е интересно да споделяте? За кое може да говорите безспир? Аз лично мога да говоря непрестанно за Селина,. С приятелките ми си споделяме увлеченията ни по момчета, както и някакви пълни глупости, общо взето като почнем една тема не знаем как да се спрем. ;д

Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
Little Girl ~
Неспасяем
Неспасяем
Little Girl ~


Warn :
Какво ви вълнува? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Какво ви вълнува? Right_bar_bleue

( : But you’re hurting me from inside of my head, I can’t take it, I can’t take it ..
Брой мнения : 5829
Reputation : 48
Join date : 09.03.2010
Age : 27

Какво ви вълнува? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ви вълнува?   Какво ви вълнува? Icon_minitimeСря Ное 24, 2010 10:16 pm

rozaLie написа:
Цитат :
Да чувството да си влюбен е много хубаво и мен в момента това също дълбоко ме вълнува, но пак не се самозабравям както го правят някои.

Много малко от днешната младеж знаят значението на думата "любов". В повечето случай, за тях това означава да започнеш да целуваш някой, който е готин и те харесва и да свъшите сутринта в леглото. Не ги интересуват чувствата, само удоволствието от секса. Много малко останаха, които наистина мислят за смисъла на любовта и я оценяват. Жалко..

Мда напълно си права. Първо сме прекалено малки да мислим за интимните отношения с човека, който искаме е до нас, а да се замислим как се допълват характерите ни и прочие. Наистина е жалко, не мога да си обясня, защо всички ги вълнува секса, като първо сме още недорасли за да мислим за тея неща, камоли да тръгнем да ги правим. Не е нормално просто. Както каза важен е смисъл на любовта и това да я оцениш.
Върнете се в началото Go down
Alone*
Редовен
Редовен
Alone*


Warn :
Какво ви вълнува? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Какво ви вълнува? Right_bar_bleue

( : IceRose ~ ^^
Брой мнения : 195
Reputation : 3
Join date : 10.12.2010
Age : 27

Какво ви вълнува? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ви вълнува?   Какво ви вълнува? Icon_minitimeСъб Дек 11, 2010 8:54 pm

Какво вълнува днешната младеж? Според мен две неща- Facebook и секса..
Даскалото? Даскалото все повече и повече остава на заден план ... Което не е никак разумно решение.
Любовта? Любовта ами не знам. Може би в пубертета всички ни интересува много това нещо, ако греша нека някой да ме поправи! ;д
Игрите и лиготиите? Без коментар, просто не знам какво да отговоря ... ;д
Или нещо друго? .........
За кое ви е интересно да споделяте? За кое може да говорите безспир? Ами аз специално мога да говоря за всичко, но може би най-обичам да говоря за спорт, просто това ме влече много. :]]]

Всичките отговори са мое мнение по въпросите .. ;]]
Върнете се в началото Go down
The_vampire_girl
Неспасяем
Неспасяем
The_vampire_girl


Warn :
Какво ви вълнува? Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Какво ви вълнува? Right_bar_bleue

( : Върни ми сърцето!!!
Брой мнения : 1061
Reputation : 9
Join date : 13.07.2009
Age : 34

Какво ви вълнува? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ви вълнува?   Какво ви вълнува? Icon_minitimeСъб Дек 11, 2010 9:21 pm

Аз да се причисля ли към младежта? Естествено ,че ще го направя,но ще споделя какво ме вълнуваше докато бях на вашата възраст....
Мен не ме вълнуваха дрешки ,мода и грим,не ме вълнуваха толкова момчетата и любовта(Не че си нямах приятел,но това е друга тема)
Мен ме вълнуваха семейството ми приятелите ми,учението ...... както някои знаят обожавам историята и това отнемаше много от времето ми (книги ,записки и всичко което се сетите).
На второ място по време бяха приятелите ми...всяка свободна минута в която не се занимавах с история те бяха на дневен ред...прибирах се от Пловдив до Песнопой (селото ми което е на 40 км от Пловдив) за да съм с тях.Но като гледам днешната младеж,вас ви вълнуват съвсем различни неща..Фейсабук,интернет като цяло..Любовта също(много от вас яко ги гонят хормони и пубертета)!
Това е моето сромно мнение!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какво ви вълнува? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ви вълнува?   Какво ви вълнува? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Какво ви вълнува?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Какво е да си фен?
» Какво прави?
» Какво мислите за РП-тата?
» Какво ще правиш ако...?
» На какво ниво е БГ поп музиката?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Дискусии-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии