Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив

Go down 
+5
rozaLie
Alice~
LightOne
monini
Keep It Real ;)
9 posters
АвторСъобщение
Keep It Real ;)
Редовен
Редовен
Keep It Real ;)


Warn :
The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив Left_bar_bleue0 / 1000 / 100The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив Right_bar_bleue

( : A Day Without You, is like A Year Without Rain...
Брой мнения : 195
Reputation : 0
Join date : 26.09.2009
Age : 26
Местожителство : BG, Sliven

The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив Empty
ПисанеЗаглавие: The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив   The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив Icon_minitimeСъб Авг 07, 2010 5:55 pm

The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив Prince_tbbt_poster-v1
Запознайте се с двама умници, които имат още много да учат. Леонард и
Шелдън могат да ви кажат всичко за квантовата физика, но нямат ни
най-малка представа как се разговаря с една жена. Новата и красива тяхна
съседка ще ги научи на някои неща в новия комедиен сериал.

Гледате ли го? Харесва ли ви? До кой сезон сте стигнали? Кой ви е любимия герой?
Върнете се в началото Go down
http://mirandacosgrove.bulgarianforum.net/forum.htm
monini
Неспасяем
Неспасяем
monini


Warn :
The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив Left_bar_bleue0 / 1000 / 100The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив Right_bar_bleue

( : A day without you is a year without rain <333
Брой мнения : 3435
Reputation : 57
Join date : 07.10.2009
Age : 28
Местожителство : Сандански

The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив   The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив Icon_minitimeСъб Авг 07, 2010 5:58 pm

По едно време го следях.. Докато го даваха по.. "Нова" май.. Амаа т'ва беше преди година сигурно.. Иначе си го бива сериалчето.. sun
Върнете се в началото Go down
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив Left_bar_bleue5 / 1005 / 100The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив   The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив Icon_minitimeСъб Авг 07, 2010 8:17 pm

ШЕЛТЪН ПРЕЗИДЕНТ! ШЕЛТЪН ПРЕЗИДЕНТ!

Та след това лирично отклонение, да си кажа и аз моето скромно ШЕЛТЪН ПРЕЗИДЕНТ! така де скромно мнение.
Сериалът е велик. Велик, защото успява от една идиотска и скучна идея да се превърне в ултра кефеща гениална комедийка.
Няма какво да се лъжем концепцията е идиотска - да съберем главния герой мухльо с неговата възлюбена кифла. Скучно и дразнещо - такъв филм няма в живота. Но нали трябва отнякъде да изкарат кинти, са решили да докоснат нежните гийкски и нърдски душици и да им покажат че има надежда и за тях сред нежния пол. Ъъъ айде не. Айде не! Американците може колкото си да искат да се баламосват един другиму, но моя милост не се връзва на такива глупости. Това ми е главната критика - за три сезона тримата мухльовци изръшкаха три дузини успешни завоевания. КАКВО ПО ********?!? The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив Facepalmp4 Ей сега хукнах да повярвам, че тези тримцата са забили каквото и да е някога...А какво остава, че това е и главната история - връзката между Ленърд и Пени. The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив Kez_15
Все пак сериалът ми е един от любимите и има една конкретна причина затова ШЕЛТЪН ПРЕЗИДЕНТ, та който не е разбрал, става дума за съквартиранта на Ленърд - Шелтън. Няма такъв гений-психопат просто. Носи целият сериал на гърба си. Всичко което е забавно, това заради което си струва да се гледа тоя сериал се крие в образа на един-единствен повреден мозък, а именно Шелдъновия.
Той просто няма слаба сцена, нито слаба реплика, нито слаба физиономия. Актьорът сякаш е бил роден да го изиграе толкова перфектно.
Интересното е, че първоначално Шелдън изобщо не е бил предвиден да се развие така. Което ми беше супер странно като го прочетох, чудейки се как би изглеждал тоя боклук, ако Шелдън не е това, което е във втори и трети сезон. Имах нещастието да разбера...По една случайност започнах от 2 през 3 сезон, та първи го оставих за накрая.
Първият сезон е отвратителен. Отвратен и потресен. Шелтън има по-малко участие, а образът му не е същия. Боже, че той си изглежда като нормален мухльо бре!The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив Suicide_fool-edit Все едно го гледам и той четвъртия в комбината. Насила го изгледах тоя сезон, идеше ми да се разрева. Няма ги запазените му марки - тройното почукване и Базингата! Изобщо първи сезон може да се скипне съвсем спокойно, това просто не е същия сериал.
Следващите два сезона са уникални и то само защото тогава сценаристите са се усетили коя е златната кокошка в сериала. Сериалът се крепи на психопатския гений на Шелтън и на отношенията му с Пени.(Под "отношения" имам предвид приятелски такива. Ако сценаристите не дай си Боже, решат да ги съберат двамцата, ще падат глави и пръстенца просто.)

Та любими сцени - няма ми стигне листа да ги напиша. Няма да е лъжа, ако кажа, че всичко свързано с Шелтън в 2 и 3 сезон. То не е тройното почукване, не е Базингата, "криптонитът" на Шелдън, друго когато Пени се грижеше за него, когато беше болен и му пя песничката за котето, повторението на тая сцена когато пък Пени беше болна, когато Пени се зариби по Уаркрафт и начина по който я отрезвиха (веднъж и Хауърд да свърши нещо полезно), епизодите с майката на Ленърд, също когато Шелтън си имаше гадже, за което той така и не разбра, друго когато Ленърд го гонеше из басейна с топчетата, тройното почукване на Пени и обяснението й за мястото на дивана и още и още. Но най-любими ми са два епизода от 3 сезон. Първо, в магазина за комикси, когато Пени му се правеше на майка. И епизодът, когато Ленърд и Пени се караха за "попечителство" над Шелдън.The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив Yb624
Върнете се в началото Go down
Alice~
Неспасяем
Неспасяем
Alice~


Warn :
The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив Left_bar_bleue0 / 1000 / 100The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив Right_bar_bleue

Брой мнения : 6295
Reputation : 56
Join date : 10.11.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив   The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив Icon_minitimeСъб Авг 07, 2010 9:51 pm

Обожавам този сериал - толкова е идиотски! Любимия ми епизод е с партито за Хелоуин, а любимци ми са Пени и Шелдън. Искам го пак по Новааа!
Върнете се в началото Go down
http://avatar-for-you.dir.bg
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив Left_bar_bleue10 / 10010 / 100The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив   The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив Icon_minitimeНед Фев 13, 2011 9:20 pm

Снощи ми предложиха да го гледам. Преди това 2-3 човека ми бяха говорили за него, но нямах особен интерес. Ноо.. казаха ми, че съм "супер слаба" и реших да го гледам. sad И не съжеляваам!!! Харесват ми. С удоволствие бих прочела мега-дългият коментар на Митко, но ще се сдържа за да не си спойлна нещо. Току-що иначе изгледах 2 епизод от първи сезон и съм очарована. За момента нямам любим герой, тъй като все още не съм ги "опознала" добре, но на един по-късен етап ще пиша.
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
~Paradis♡
Неспасяем
Неспасяем
~Paradis♡


Warn :
The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив Left_bar_bleue5 / 1005 / 100The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив Right_bar_bleue

( : Don't try to fix me. I'm not broken.
Брой мнения : 746
Reputation : 3
Join date : 13.05.2010
Age : 26
Местожителство : On Mercury

The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив   The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив Icon_minitimeНед Фев 13, 2011 9:40 pm

Обожавам сериала! Голяма комедия! А Кели Куоко е върха в този сериал! Немога да спра да се смея на всеки епизод! The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив 945457
Върнете се в началото Go down
http://the-hendricks.bulgarianforum.net/
Cap`pac.
Неспасяем
Неспасяем
Cap`pac.


Warn :
The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив Left_bar_bleue25 / 10025 / 100The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив Right_bar_bleue

Брой мнения : 4596
Reputation : 5
Join date : 04.12.2010
Местожителство : Варна

The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив   The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив Icon_minitimeНед Фев 13, 2011 9:41 pm

monini написа:
По едно време го следях.. Докато го даваха по.. "Нова" май.. Амаа т'ва беше преди година сигурно.. Иначе си го бива сериалчето.. The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив 945457

На едно мнение! The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив 401723
Върнете се в началото Go down
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив Left_bar_bleue5 / 1005 / 100The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив   The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив Icon_minitimeЧет Фев 17, 2011 8:16 pm

rozaLie написа:
Снощи ми предложиха да го гледам. Преди това 2-3 човека ми бяха говорили за него, но нямах особен интерес. Ноо.. казаха ми, че съм "супер слаба" и реших да го гледам. sad И не съжеляваам!!! Харесват ми. С удоволствие бих прочела мега-дългият коментар на Митко, но ще се сдържа за да не си спойлна нещо. Току-що иначе изгледах 2 епизод от първи сезон и съм очарована. За момента нямам любим герой, тъй като все още не съм ги "опознала" добре, но на един по-късен етап ще пиша.

Еми щом успяваш да се зарибиш от първи сезон - Евала! Аз него го ненавиждам. В другите сезони е Истината!
И поста ми няма спойлери. Поне не такива, които да разкриват нещо важно.
wink

Базииингааа!!! xa
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив Left_bar_bleue10 / 10010 / 100The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив   The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив Icon_minitimeПет Фев 18, 2011 1:28 am

Нещо хич не го харесвате този първи сезон. Вторият човек си, дето ми го казва.
Абе, ще изгледам 2ри сезон, тогава ще ти прочета мнението, че още се съмнявам.

Иначе се зарибих, щото Шелдън сууупер много ме кефи. Як, такъв. smile
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив Left_bar_bleue5 / 1005 / 100The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив   The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив Icon_minitimeПет Фев 18, 2011 6:33 pm

Пак казвам щом на Шелдън от първи сезон му лепваш "як такъв", бегла ми е фантазията за след това. Акцентът върху Шелдън в първи сезон е почти нулев и съответно емблематичните му реплики и движения липсват.
Другите как ти се виждат? Има ли шанс някоя мацка реално да излезе с тях?
xa
Върнете се в началото Go down
цветuu**
Неспасяем
Неспасяем
цветuu**


Warn :
The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив Left_bar_bleue0 / 1000 / 100The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив Right_bar_bleue

( : pf
Брой мнения : 1298
Reputation : 18
Join date : 31.12.2009
Age : 28

The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив   The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив Icon_minitimeПет Фев 18, 2011 6:36 pm

Бях си теглила целия първи сезон от zamunda и се оказа доста глупавичък... но другите сезони както разбрах са интересни smile.
Върнете се в началото Go down
http://afallennovel.bulgarianforum.net/
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив Left_bar_bleue5 / 1005 / 100The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив   The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив Icon_minitimeСря Май 25, 2011 3:01 am

Ейй .. Сега гледам първия епизод и страшно много ме кефи! Шелтън РУЛЗЗ! rock
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив Empty
ПисанеЗаглавие: Re: The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив   The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
The Big Bang Theory/Теория за Големия взрив
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Bang Bang Bang - Sneak Peek
» Bang Bang Bang - Full Version
» Bang Bang Bang Cover
» Новата песен на Селена Гомез - Банг Банг Банг (Band Bang Bang)
» Големия лексикон - Книги!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Филми & Сериали / Movies & TV :: Други / Other-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Създайте форум | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии