Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 За родителите с любов и още нещо

Go down 
+2
rozaLie
LightOne
6 posters
АвторСъобщение
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
За родителите с любов и още нещо Left_bar_bleue5 / 1005 / 100За родителите с любов и още нещо Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

За родителите с любов и още нещо Empty
ПисанеЗаглавие: За родителите с любов и още нещо   За родителите с любов и още нещо Icon_minitimeПет Авг 06, 2010 1:54 am

Една темичка за отношенията ви с родителите. И няколко въпросчета, които да опишат връзката ви с майка и татко.

Какви са те във вашите очи?
На кого повече се доверявате?
За всичко ли може да се доверите и да им споделяте?
За момчета, за любовта, за хигиената(нямам предвид обичайната всекидневна такава)?
Кое нещо за нищо на света не бихте споделили с родител - за какво ги лъжете и какви тайни криете от тях?
Нужно ли е да се излъже, за да ви пуснат някъде или с някого?
А бихте ли искали да промените сегашното положение?
Да сте по-откровени с тях или обратното?
Бихте ли искали да знаят какво ви тревожи и какво ви вълнува или искате да не ви се месят, а само да ви осигуряват храната и подслона?

Кой повече помага да разрешите даден проблем или да ви отговори на въпрос - родител, приятел или Интернет?
Ако не е родителя какво ви пречи да общувате по-свободно с него?
Трябва ли родителя да бъде умерено строг ли да ви угажда на абсолютно всичко, което пожелаете?
Ако имате брат или сестра - смятате ли, че на вас се обръща по-малко внимание?

Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
За родителите с любов и още нещо Left_bar_bleue10 / 10010 / 100За родителите с любов и още нещо Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

За родителите с любов и още нещо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За родителите с любов и още нещо   За родителите с любов и още нещо Icon_minitimeПет Авг 06, 2010 2:08 am

Какви са те във вашите очи? Мои създатели, хора, които се грижат и искат най-доброто за мен. Също така хора, които обичам ужасно много.
На кого повече се доверявате? Може би малко повече на майка ми.
За всичко ли може да се доверите и да им споделяте? Почти всичко. Просто има някои неща, които наистина не мога да споделя.
За момчета, за любовта, за хигиената(нямам предвид обичайната всекидневна такава)? Говоря най-често с мама за тези неща. Просто няма как да попитам татко примерно "Кои вид превръзки да си взема?" Схващате какво имам предвид. ;дд
Кое нещо за нищо на света не бихте споделили с родител - за какво ги лъжете и какви тайни криете от тях? Не пия и не пуша, за това тайните ми са далеч по-.. Жалки?! Понякога, когато излизам само с момче никак не искам да казвам на майка ми, защото просто знам, че ще ми звъни през 5 минути. Казвам и, че съм с някоя приятелка и така..
Нужно ли е да се излъже, за да ви пуснат някъде или с някого? Не. В смисъл, пускат ме със всеки и навсякъде, а горното за момчетата - просто не искам да ми се звъни през 5 минути. Иначе ако и кажа, пак ще ме пуснат.
А бихте ли искали да промените сегашното положение? Съвсем малко.
Да сте по-откровени с тях или обратното? Да съм по-откровена с тях.
Бихте ли искали да знаят какво ви тревожи и какво ви вълнува или искате да не ви се месят, а само да ви осигуряват храната и подслона? Първото. Все пак първо - те са ми родители и са длъжни да знаят какво става с мен и второ, те са хората, които могат да ме напътстват.

Кой повече помага да разрешите даден проблем или да ви отговори на въпрос - родител, приятел или Интернет? Ако е нещо сериозно, родител. Ако е някое сдърпване с приятел или нещо от този сорт, тинейджърските проблеми - приятел. Също така, като се скарам с нашите, винаги най-близките ми приятели ми помагат. А вече проблеми за хигиената, във тинейджърските години най-често търся в Интернет, защото е по-обширно написано.
Ако не е родителя какво ви пречи да общувате по-свободно с него? Имам голям респект от родителите си и просто знам, че за някои неща ще се ядосат особено много. Пречи ми това, че имам прекалон много респект от тях. Не че това е лошо, напротив - много е хубаво, но заради това не мога да съм по-открита и да се чувствам свободно с тях.
Трябва ли родителя да бъде умерено строг ли да ви угажда на абсолютно всичко, което пожелаете? Ооо.. Определено, трябва да си е строг. В смисъл, не да ми се кара за всичко, а хем да уважава моето мнение, хем да се държи като по-голям и да ен ми позволява всичко. Не искам да ми се угажда за всичко, защото не искам да съм поредното разглезено хлапе. И знам, че не съм такова. Дори да им се ядосам, когато ми откажат за нещо, след бурното ми държание усъзнавам, че така е било най-добре.
Ако имате брат или сестра - смятате ли, че на вас се обръща по-малко внимание? Ами в момента смятам така, но знам, че не е. Имам предвид - когато аз съм била малка, всички са ми обръщали страшно много внимание. И изведнъж във семейството ми се появава нов член, към който всички си обръщаме вниманието си. И така вътре в мен мисля, че на сестра ми и се обръща повече внимание, но не е така.
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
За родителите с любов и още нещо Left_bar_bleue0 / 1000 / 100За родителите с любов и още нещо Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

За родителите с любов и още нещо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За родителите с любов и още нещо   За родителите с любов и още нещо Icon_minitimeПет Авг 06, 2010 3:03 am

Какви са те във вашите очи? Хора, които уважавам, защото са ме създали. Обичам ги много, макар и да се караме.
На кого повече се доверявате? Малко повече на мама, защото баща ми пътува много. Към 9-10 месеца е в моретата и океаните. И съм свикнала майка ми да е около мен.
За всичко ли може да се доверите и да им споделяте? Всичко. Да, в началото изпитвам неудобство, но после всичко се оправя. Ама примерно ако питам нещо за месечния цикъл, питам мама естествено. хД
За момчета, за любовта, за хигиената(нямам предвид обичайната всекидневна такава)? С мама споделям предимно вълненията ми, относно тези неща. Тя ме съветва и ми казва какво би направила тя, но никога не ми казва: "Направи така, това ще подейства!" Оставя крайния избор на мен.
Кое нещо за нищо на света не бихте споделили с родител - за какво ги лъжете и какви тайни криете от тях? Не ги лъжа. Поне още нямам за какво да лъжа. хД
Не бих споделила за някоя караница с някоя приятелка. Имам доста опит в караниците. Е, не споделям винаги с тях, особено когато започнат да се карат. Един път се посъветвах с Чичи. Бих казала, че много ми помогна! ^^
Нужно ли е да се излъже, за да ви пуснат някъде или с някого? Не, ние си имаме доверие. Пък и майка ми познава хората, с които общувам и с които съм приятелка.
А бихте ли искали да промените сегашното положение? Само безсмислените караници.
Да сте по-откровени с тях или обратното? Те да са по-откровени с мен. Да ми казват защо са били на дадено място, с кого са.. Аз винаги споделям тези неща. А нали се сещате - когато не знаеш къде е майка ти, ти минават хиляди мисли през главата. Поне в моята глава е така. хД
Бихте ли искали да знаят какво ви тревожи и какво ви вълнува или искате да не ви се месят, а само да ви осигуряват храната и подслона? Ако аз им споделя - тогава значи искам да знаят. Но ако ме разпитват насила, не бих се чувствала добре. Аз решавам кога да им кажа даден проблем и кога аз се чувствам готова.

Кой повече помага да разрешите даден проблем или да ви отговори на въпрос - родител, приятел или Интернет? В повечето случаи родител. Ако някои ме тормози споделям с мама или с баща ми. Ако е нещо дребно - казвам на приятелка, на която имам доверие.
Ако не е родителя какво ви пречи да общувате по-свободно с него? Самата тема, на която питам или съобщавам нещо.
Трябва ли родителя да бъде умерено строг ли да ви угажда на абсолютно всичко, което пожелаете? Не искам да ми се угажда за всичко, защото както каза Чичи - ще стана една лъскава глезла, а аз не искам да съм такава. Но все се радвам, че родителите ми уважават мнението ми в повечето случаи. Дори и да не съм права.
Ако имате брат или сестра - смятате ли, че на вас се обръща по-малко внимание? Да, аз имам брат. И понякога ми се струва, че майка ми и баща ми обръщат повече внимание на него. Има проблем с китарата - първо него. Имам проблем с пианото - после мен. Вечно мама отива първо при него. Когато я питам нещо продължава да говори с него, а на мен ми обръща внимание чак после. Ако се опитам да изразя мнение за нещо, което си е между тях, мама ми казва да си мълча и толкова. Но знам, че за нищо на света не бих се отказала да имам брат.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
bonita
Неспасяем
Неспасяем
bonita


Warn :
За родителите с любов и още нещо Left_bar_bleue0 / 1000 / 100За родителите с любов и още нещо Right_bar_bleue

( : Като език по заледена стомана, като плът в пламъци…
Брой мнения : 759
Reputation : 19
Join date : 19.09.2009

За родителите с любов и още нещо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За родителите с любов и още нещо   За родителите с любов и още нещо Icon_minitimeВто Авг 10, 2010 6:14 pm

Какви са те във вашите очи? Хора, които ме обичат, вярват в мен, грижат се за мен. И страхотни хора, които ужасно обичам. (:
На кого повече се доверявате? Тъй като с баща ми не се виждаме често, споделям повече на майка ми.
За всичко ли може да се доверите и да им споделяте? Да. Но някои неща ги споделям само с най-добрата ми приятелка. (:
За момчета, за любовта, за хигиената(нямам предвид обичайната всекидневна такава)? Проблемите си ги решавам сама. В смисъл, за любов и любовните страдания (както и всичко друго). Но иначе за здравето ми, казвам им.
Кое нещо за нищо на света не бихте споделили с родител - за какво ги лъжете и какви тайни криете от тях? Не мога да лъжа, особено родителите ми. После съвестта ми е гузна. Просто за нищо не мога да ги излъжа, апък и те не пасат трева, досещат се. Малко са тайните, които крия от тях. 2 или 3.
Нужно ли е да се излъже, за да ви пуснат някъде или с някого? Не. Питам ги дали може и до колко часа, ако са съгласни - добре. Ако не - пак е добре. Примирявам се, искам- не искам. Не искам да има караници вкъщи. Апък и от града нямам ТОЛКОВА големи приятели, че да се тръшкам, че не ме пускат да излизам с тях. (:
А бихте ли искали да промените сегашното положение? Не. Мисля, че сме си в перфектни отношения и положението ни сега е супер.
Да сте по-откровени с тях или обратното? Първото.
Бихте ли искали да знаят какво ви тревожи и какво ви вълнува или искате да не ви се месят, а само да ви осигуряват храната и подслона? Второто е доста егоистично. Предпочитам да споделям с тях. Тъй де, не може да ходя при тях само за "ало, майко, дай пари, излизам"...

Кой повече помага да разрешите даден проблем или да ви отговори на въпрос - родител, приятел или Интернет? Аз сама. Както казах вече, предпочитам да решавам сама проблемите си, вместо да тровя околните и да им надувам главата.
Ако не е родителя какво ви пречи да общувате по-свободно с него? Честно казано, не съм се замисляла по тоя въпрос...
Трябва ли родителя да бъде умерено строг ли да ви угажда на абсолютно всичко, което пожелаете? Умерено строг. Ако угажда за всичко, нещата стават прекалено сложни. Най-добре е единия да е строг (в рамките на нормалното, де), а другия - по-добричък.
Ако имате брат или сестра - смятате ли, че на вас се обръща по-малко внимание? Единствено дете съм.
Върнете се в началото Go down
~Saranghe ♡
Маниак
Маниак
~Saranghe ♡


Warn :
За родителите с любов и още нещо Left_bar_bleue0 / 1000 / 100За родителите с любов и още нещо Right_bar_bleue

( : :) Кoрean Дiвa (:
Брой мнения : 519
Reputation : 5
Join date : 01.03.2010
Age : 24

За родителите с любов и още нещо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За родителите с любов и още нещо   За родителите с любов и още нещо Icon_minitimeСря Окт 20, 2010 3:42 am

Какви са те във вашите очи?
Те са моите...хм...Богове най-точната дума. Вярвам във всичко (е не всичко..), което ми кажат, обичам ги, уважавам ги и т.н.
На кого повече се доверявате?
На татко. Мама е доста по-строга. Е разбира се...За някои неща татко е безсилен и се стига да мама. Но иначе-татко.
За всичко ли може да се доверите и да им споделяте?
Хм...не всичко. Всичко, което смятам за нужно да им споделя. Имат достатъчно проблеми. Защо да им давам моите след като мога да ги оправя и сама?!
За момчета, за любовта, за хигиената(нямам предвид обичайната всекидневна такава)?
Все още не ми се е случвало да харесвам истински някой, но предполагам, че първо ще споделя с тати. Бих искала да знам гледната точка на момчетата. След като разбера това е ред да се консултирам с мама и да действам. Защото обичам да получавам всичко, което искам (е..всичко по-нужно) *-каза Боряна надменно*. Другото не ми е достатъчно.
Кое нещо за нищо на света не бихте споделили с родител - за какво ги лъжете и какви тайни криете от тях?
Не знам...Може би...не сериозно. Не знам. Все още не ги лъжа. За големи неща. Само ако ме питат ''Взе ли си респивакса?'' и аз казвам "Да." . После веднага си го вземам. Само дребни лъжи, които ми се налагат мноого рядко. Каквото и шматка да съм, съм достатъчно изпълнителна и рядко забравям неща, които ми се налага да направя.
Нужно ли е да се излъже, за да ви пуснат някъде или с някого?
Само рядко. Понякога променям или премълчавам някаква малка подробност, която предварително съм премислила дали е значителна. Не бих излъгала, че ще съм с най-добрата си приятелка, но всъщност да съм с някоя, която познавам от ден-два.
А бихте ли искали да промените сегашното положение?
Само караниците и наказанията на мама. (Мразя ги. Бях 2 месеца без компютър и телевизия.)
Да сте по-откровени с тях или обратното?
Те с мен. Казвам им всичко, което е нужно. Защо и те не ми споделят малко повече? Знаят какво е тях да ги вълнува нещо за мен и да не го знаят. И аз съм на нокти.
Бихте ли искали да знаят какво ви тревожи и какво ви вълнува или искате да не ви се месят, а само да ви осигуряват храната и подслона?
По малко и от двете. Само някои по-важни и значителни неща.
Върнете се в началото Go down
Little Girl ~
Неспасяем
Неспасяем
Little Girl ~


Warn :
За родителите с любов и още нещо Left_bar_bleue0 / 1000 / 100За родителите с любов и още нещо Right_bar_bleue

( : But you’re hurting me from inside of my head, I can’t take it, I can’t take it ..
Брой мнения : 5829
Reputation : 48
Join date : 09.03.2010
Age : 27

За родителите с любов и още нещо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За родителите с любов и още нещо   За родителите с любов и още нещо Icon_minitimeСря Ное 24, 2010 6:03 am

Какви са те във вашите очи? - Хората които са ми дали живот, които винаги ще са до мен и ще ме обичат каквото и да се случи. Най - ценното нещо за мен.
На кого повече се доверявате? - Мама ..
За всичко ли може да се доверите и да им споделяте? - Мне. За доста неща не споделям, просто съм си такава натура. Предпочитам да споделя на някоя много близка приятелка, но ако е нещо по сериозно разбира се споделям.
За момчета, за любовта, за хигиената(нямам предвид обичайната всекидневна такава)? - Да, понякога търся съвети, но не особено често. В повечето ситуации предпочитам да се справям сама.
Кое нещо за нищо на света не бихте споделили с родител - за какво ги лъжете и какви тайни криете от тях? - Ами не мисля, че има нещо което "за нищо на света" не бих споделила. Има неща, които не съм казвала, но те са били дребни и сама съм се справяла с тях. Отбягвам да лъжа .. мразя лъжите, за някое дребно нещо понякога си позволявам, но след това се чувствам гузна.
Нужно ли е да се излъже, за да ви пуснат някъде или с някого? - Мне. Пускат ме навсякъде и с който и да било. Няма нужда да лъжа, защото ако стане нещо те трябват да знаят къде съм и с кой съм. Все пак мисля, че имам достатъчно от доверието им, за да ме пускат да излизам с който искам.
А бихте ли искали да промените сегашното положение? - Не мисля. Точно сега отношенията с маминка са перфектни sun .
Да сте по-откровени с тях или обратното? - Обратното. Аз казвам достатъчно, но не го чувствам взаимно .. а мразя да съм в неведение.
Бихте ли искали да знаят какво ви тревожи и какво ви вълнува или искате да не ви се месят, а само да ви осигуряват храната и подслона? - Бих искала да знаят, но не всичко. Все пак не са "просто някакви си хора" за да ми дават само храна и подслон. Те и занапред ще са с мен в живота така, че бих искала да знаят.

Кой повече помага да разрешите даден проблем или да ви отговори на въпрос - родител, приятел или Интернет? - И тримата ;дд. Когато имам проблеми с приятелства и връзки най - близките ми приятели ми помагат, когато е нещо много по сериозно се обръщам към мама, а ако просто ми трябва някаква информания търся нет - а ;дд.
Ако не е родителя какво ви пречи да общувате по-свободно с него? - Самият ми характер. Не съм свикнала да споделям много, особено с мама, но все пак което е нужно го казвам, но повече от това не мисля, че бих споделила.
Трябва ли родителя да бъде умерено строг ли да ви угажда на абсолютно всичко, което пожелаете? - Умерено строг. Ако ти угажда на всяко нещо ще си прекалено разглезен и ще мислиш, че всичко в живота ти се носи на поднос. Няма да имаш граници и няма да знаеш до къде да спреш.
Ако имате брат или сестра - смятате ли, че на вас се обръща по-малко внимание? - Вниманието е достатъчно.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





За родителите с любов и още нещо Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За родителите с любов и още нещо   За родителите с любов и още нещо Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
За родителите с любов и още нещо
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» "Почитам родителите си"
» Истинската любов.
» Любов от разстояние??
» Ех Любов,любов..
» Родителите на Селена Гомез бесни на Джъстин Бийбър

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Дискусии-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Създайте безплатен форум | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии