Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Мнение за сериала?

Go down 
+19
sweett
~Starlight.
Vik
Сирена
Dessie.♥
catherine♥
Little Girl ~
tsvetynana
Miley_Lover
~Sweet SixTEEN
Lady_Mi
♥Vamp!reGirL.♥
monini
Keep It Real ;)
Alice~
~Rossita
БетС :)
- NataLiya ~
aPrettyLittleLiar ^^^
23 posters
АвторСъобщение
aPrettyLittleLiar ^^^
Нов
Нов
aPrettyLittleLiar ^^^


Warn :
Мнение за сериала? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Мнение за сериала? Right_bar_bleue

( : PLL Fan :)
Брой мнения : 33
Reputation : 0
Join date : 23.07.2010

Мнение за сериала? Empty
ПисанеЗаглавие: Мнение за сериала?   Мнение за сериала? Icon_minitimeПет Юли 23, 2010 2:32 am

Какво е мнението ви за сериала? Аз мисля, че е невероятен! Обожавам го!
Върнете се в началото Go down
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Мнение за сериала? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Мнение за сериала? Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Мнение за сериала? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за сериала?   Мнение за сериала? Icon_minitimeПет Юли 23, 2010 2:36 am

Невероятен е!! Много ми хареса,сериала. Всичи актьори са страхотни..
Върнете се в началото Go down
БетС :)
Неспасяем
Неспасяем
БетС :)


Warn :
Мнение за сериала? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Мнение за сериала? Right_bar_bleue

( : Do you remember? :)
Брой мнения : 760
Reputation : 5
Join date : 09.04.2009

Мнение за сериала? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за сериала?   Мнение за сериала? Icon_minitimeПет Юли 23, 2010 2:40 am

Страшилище!Просто адски сериал!Да, не може да измести "Вампирски дневници", но е много, много добър.Заслужава си да го чакаме всяка седмица!
btw: Искам да го виждам в топ-най-теглени :)))
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Мнение за сериала? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Мнение за сериала? Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Мнение за сериала? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за сериала?   Мнение за сериала? Icon_minitimeПет Юли 23, 2010 3:19 am

Сериала ми харесва, макар и да съм изгледала само 1-ви епизод.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
Alice~
Неспасяем
Неспасяем
Alice~


Warn :
Мнение за сериала? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Мнение за сериала? Right_bar_bleue

Брой мнения : 6295
Reputation : 56
Join date : 10.11.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

Мнение за сериала? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за сериала?   Мнение за сериала? Icon_minitimeПет Юли 23, 2010 4:26 pm

Адски е тоя сериал.. Мистерия, тайни... Абе сериала мечта за мен - харесвам всичко в него! И е по-реалистичен... Не е някаква фънтасмагория, е до някъде ама не е 100%...
Върнете се в началото Go down
http://avatar-for-you.dir.bg
Keep It Real ;)
Редовен
Редовен
Keep It Real ;)


Warn :
Мнение за сериала? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Мнение за сериала? Right_bar_bleue

( : A Day Without You, is like A Year Without Rain...
Брой мнения : 195
Reputation : 0
Join date : 26.09.2009
Age : 26
Местожителство : BG, Sliven

Мнение за сериала? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за сериала?   Мнение за сериала? Icon_minitimeНед Авг 01, 2010 4:59 pm

Доста мистериозен. Харесва ми. Мнение за сериала? 29863
Върнете се в началото Go down
http://mirandacosgrove.bulgarianforum.net/forum.htm
monini
Неспасяем
Неспасяем
monini


Warn :
Мнение за сериала? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Мнение за сериала? Right_bar_bleue

( : A day without you is a year without rain <333
Брой мнения : 3435
Reputation : 57
Join date : 07.10.2009
Age : 28
Местожителство : Сандански

Мнение за сериала? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за сериала?   Мнение за сериала? Icon_minitimeНед Авг 01, 2010 7:03 pm

Напълно подкрепям горните мнения - направо е невероятен! Обожавам го! 459
Върнете се в началото Go down
♥Vamp!reGirL.♥
Редовен
Редовен
♥Vamp!reGirL.♥


Warn :
Мнение за сериала? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Мнение за сериала? Right_bar_bleue

Брой мнения : 248
Reputation : 1
Join date : 02.08.2010
Age : 24

Мнение за сериала? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за сериала?   Мнение за сериала? Icon_minitimeПон Авг 02, 2010 9:11 pm

Уникален е много ми харесва! 459
Върнете се в началото Go down
Lady_Mi
Напредващ
Напредващ
Lady_Mi


Warn :
Мнение за сериала? Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Мнение за сериала? Right_bar_bleue

Брой мнения : 114
Reputation : 1
Join date : 08.08.2010
Age : 27

Мнение за сериала? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за сериала?   Мнение за сериала? Icon_minitimeНед Авг 08, 2010 3:54 am

Много ми харесва. Жалко само, че сега ще има голяма почивка.
Върнете се в началото Go down
http://taylor-swift-bg.bulgarianforum.net/
~Sweet SixTEEN
Нов
Нов
~Sweet SixTEEN


Warn :
Мнение за сериала? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Мнение за сериала? Right_bar_bleue

Брой мнения : 32
Reputation : 0
Join date : 10.08.2010

Мнение за сериала? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за сериала?   Мнение за сериала? Icon_minitimeСря Авг 11, 2010 1:34 am

Харесва ми мистерията в сериала. Но наистина жалко, че ще има такава голяма почивка.
Върнете се в началото Go down
Miley_Lover
Нов
Нов
Miley_Lover


Warn :
Мнение за сериала? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Мнение за сериала? Right_bar_bleue

Брой мнения : 5
Reputation : 0
Join date : 05.08.2010

Мнение за сериала? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за сериала?   Мнение за сериала? Icon_minitimeПет Авг 13, 2010 10:11 pm

Страхотен е , но жалко ще ще го пускат чак Януари.
Върнете се в началото Go down
tsvetynana
Нов
Нов
tsvetynana


Warn :
Мнение за сериала? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Мнение за сериала? Right_bar_bleue

Брой мнения : 42
Reputation : 0
Join date : 15.04.2009
Age : 29
Местожителство : Варна

Мнение за сериала? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за сериала?   Мнение за сериала? Icon_minitimeПет Сеп 03, 2010 4:40 am

Хубаво сериалче с интересен сюжет. Единственото нещо, което ме дразни, е, че към края на всеки епизод винаги показват едни сцени, които могат да се разтълкуват по много начини, а в следващия епизод въобще не става въпрос за тях . . .
Върнете се в началото Go down
Little Girl ~
Неспасяем
Неспасяем
Little Girl ~


Warn :
Мнение за сериала? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Мнение за сериала? Right_bar_bleue

( : But you’re hurting me from inside of my head, I can’t take it, I can’t take it ..
Брой мнения : 5829
Reputation : 48
Join date : 09.03.2010
Age : 27

Мнение за сериала? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за сериала?   Мнение за сериала? Icon_minitimeСъб Сеп 18, 2010 1:03 am

Прекрасно сериалче, още от първата серия ми хареса и ме заинтригува. Нямам търпение отново да започнат да излъчват серии. smile
Върнете се в началото Go down
catherine♥
Маниак
Маниак
catherine♥


Warn :
Мнение за сериала? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Мнение за сериала? Right_bar_bleue

( : Bang,bang,bang,I`m breakin` in, stealin` all my love back,givin` it to him <3
Брой мнения : 426
Reputation : 5
Join date : 08.04.2011
Age : 28
Местожителство : София

Мнение за сериала? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за сериала?   Мнение за сериала? Icon_minitimeПет Апр 08, 2011 1:52 pm

[b]Супер е!Много е интересен! smile Във всяка серия мистика,тайни,разкрития...
Върнете се в началото Go down
Dessie.♥
Редовен
Редовен
Dessie.♥


Warn :
Мнение за сериала? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Мнение за сериала? Right_bar_bleue

Брой мнения : 260
Reputation : 5
Join date : 07.04.2011
Age : 30
Местожителство : Warna

Мнение за сериала? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за сериала?   Мнение за сериала? Icon_minitimeПет Апр 08, 2011 1:54 pm

Страхотен е!
Върнете се в началото Go down
Сирена
Напредващ
Напредващ
avatar


Warn :
Мнение за сериала? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Мнение за сериала? Right_bar_bleue

( : Влюбена...
Брой мнения : 125
Reputation : 0
Join date : 07.05.2011
Age : 25
Местожителство : София

Мнение за сериала? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за сериала?   Мнение за сериала? Icon_minitimeСъб Май 07, 2011 6:52 pm

Сериала ми е втори в класацията " Любими филми " ! Страхотен е, много ми допада и го обожавам Мнение за сериала? 29863 Мнение за сериала? 29863
Върнете се в началото Go down
http://www.interesno.bulgarianforum.net
Vik
Напредващ
Напредващ
Vik


Warn :
Мнение за сериала? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Мнение за сериала? Right_bar_bleue

( : I'd rather be hated for who I am than loved for who I'm not.
Брой мнения : 102
Reputation : 3
Join date : 28.03.2010
Age : 31
Местожителство : Варна

Мнение за сериала? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за сериала?   Мнение за сериала? Icon_minitimeВто Юни 14, 2011 11:44 pm

Много добър сериал. Щом ме е задържал до края с интерес и не ми е бил скучен нито един епизод. Абсолютно всички герои ми харесват по един или друг начин и просто няма как да не чакам и сега втория сезон. Да разберем най-накрая дали ще се движат по книгата за това кой е А.
Върнете се в началото Go down
~Starlight.
Луд фен
Луд фен
~Starlight.


Warn :
Мнение за сериала? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Мнение за сериала? Right_bar_bleue

( : ..you never know how strong you are until being strong is the only choise you have
Брой мнения : 384
Reputation : 7
Join date : 09.08.2011
Age : 27
Местожителство : Hogwarts <3

Мнение за сериала? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за сериала?   Мнение за сериала? Icon_minitimeСря Авг 10, 2011 1:54 am

Уникално сериалче. Дълго след като изгледам поредната серия "превъртам лентата" и се чудя кой за бога е А??
Върнете се в началото Go down
sweett
Нов
Нов
sweett


Warn :
Мнение за сериала? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Мнение за сериала? Right_bar_bleue

Брой мнения : 3
Reputation : 0
Join date : 29.08.2011

Мнение за сериала? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за сериала?   Мнение за сериала? Icon_minitimeВто Авг 30, 2011 12:01 am

Сериалчето е много готино... Всичко е доста мистериозно! smile
Върнете се в началото Go down
lady1000
Нов
Нов
lady1000


Warn :
Мнение за сериала? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Мнение за сериала? Right_bar_bleue

( : NO FRIEND
Брой мнения : 8
Reputation : 0
Join date : 06.07.2010

Мнение за сериала? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за сериала?   Мнение за сериала? Icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 7:15 pm

Сериала го гледам от скоро.Коментарът ми е,че е невероятен и си заслужава.Жалко, че книгите не намирам.

Граматика, пунктуация.
Мони^
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
Cap`pac.
Неспасяем
Неспасяем
Cap`pac.


Warn :
Мнение за сериала? Left_bar_bleue25 / 10025 / 100Мнение за сериала? Right_bar_bleue

Брой мнения : 4596
Reputation : 5
Join date : 04.12.2010
Местожителство : Варна

Мнение за сериала? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за сериала?   Мнение за сериала? Icon_minitimeВто Сеп 06, 2011 10:39 pm

Не го гледам много често ,но понякога пускам някой епизод и му се наслаждавам!
Върнете се в началото Go down
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Мнение за сериала? Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Мнение за сериала? Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Мнение за сериала? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за сериала?   Мнение за сериала? Icon_minitimeЧет Сеп 22, 2011 11:14 pm

~See me in the dark написа:
Много е интересен.В него ми харесва мистерията.Прочела съм всички книги.Единственното което не ми харесва е,че има прекалено големи почивки.

Ами хората поне се трудят, та да ни е интересно и забавно! Знаеш ли колко време им изисква??? Не може само на нас да се угажда, а и тези хора не са някакви роботи! Иначе по темата - обожавам сериала! Има интрига, има всичко!
Върнете се в началото Go down
Leda.
Нов
Нов
Leda.


Warn :
Мнение за сериала? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Мнение за сериала? Right_bar_bleue

Брой мнения : 14
Reputation : 1
Join date : 07.11.2011
Age : 24

Мнение за сериала? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за сериала?   Мнение за сериала? Icon_minitimeПон Ное 07, 2011 11:39 pm

Преди много му се кефех на сериала, нямах търпение да излезе следващия епизод и т.н. Но после взе да ми става малко скучно, и напоследък съм изпуснала доста серии.
Иначе интересен е, да.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мнение за сериала? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за сериала?   Мнение за сериала? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Мнение за сериала?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Галерия на сериала
» Мнения за сериала
» Мнения за сериала
» Любима двойка от сериала?
» Мнение

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Филми & Сериали / Movies & TV :: Pretty Little Liars / Малки сладки лъжкини-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Създайте безплатен форум | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии