Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Женски Дискусии

Go down 
+28
Мимето♥
`Melody
Ариана Дъмбълдор
rS.19 ♥
~MarieAn.
Bella Thorne ♥
...LlilzZz...
Mishityyy <3
Little Girl ~
*Радии <3
Тuтu. ♥
Beet_97
foxxie.
Keep It Real ;)
-A.
vampirediaries.
~Ivssy`
...:СиС:...
Kat3t0 ♥
monini
- NataLiya ~
...LiL...
~Saranghe ♡
Barbie.
Alice~
mimmy .
~Rossita
rozaLie
32 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
-A.
Неспасяем
Неспасяем
-A.


Warn :
Женски Дискусии - Page 6 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Женски Дискусии - Page 6 Right_bar_bleue

Брой мнения : 5179
Reputation : 291
Join date : 21.02.2010
Age : 25

Женски Дискусии - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 6 Icon_minitimeПон Май 14, 2012 3:21 am

Ели, имах същия проблем дори и косата ми да не е толкова къдрава като твоята.. Просто като се постригваш вече не се прави на етажи. Иначе не мога да ти препоръчам такива продукти, защото не ми се е налагало..
Върнете се в началото Go down
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Женски Дискусии - Page 6 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Женски Дискусии - Page 6 Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 25
Местожителство : umm.. at home?

Женски Дискусии - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 6 Icon_minitimeПон Май 14, 2012 3:36 am

Една приятелка си беше правила сама маска за по-бърз растеж на косата. И наистина действа. Потърси в интернет. :) Трябва обаче сама да си купиш продуктите. :)
Върнете се в началото Go down
-A.
Неспасяем
Неспасяем
-A.


Warn :
Женски Дискусии - Page 6 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Женски Дискусии - Page 6 Right_bar_bleue

Брой мнения : 5179
Reputation : 291
Join date : 21.02.2010
Age : 25

Женски Дискусии - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 6 Icon_minitimeПон Май 14, 2012 3:45 am

Аа, чакай сега се сетих , че бях чела някъде за тривитаминол, с който расте по-бързо косата и такива.. Но не бързай, аз ще си едитна поста като намеря точното, защото там има специален начин, нещо такова..
ЕДИТ: ЕТО ТУК прочети. smile Може и коментарите също да видиш..
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Женски Дискусии - Page 6 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Женски Дискусии - Page 6 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Женски Дискусии - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 6 Icon_minitimeПон Май 14, 2012 4:02 am

Етажи, стъпала.. то цял жилищен блок стана. Пластове му се вика бе хора, к'во е т'ва стълбища, етажи.. laugh
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Женски Дискусии - Page 6 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Женски Дискусии - Page 6 Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 25
Местожителство : umm.. at home?

Женски Дискусии - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 6 Icon_minitimeПон Май 14, 2012 4:08 am

Ахахх .. космат небостъргач ..

well .. that sounded weird, k .. laugh
Върнете се в началото Go down
-A.
Неспасяем
Неспасяем
-A.


Warn :
Женски Дискусии - Page 6 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Женски Дискусии - Page 6 Right_bar_bleue

Брой мнения : 5179
Reputation : 291
Join date : 21.02.2010
Age : 25

Женски Дискусии - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 6 Icon_minitimeПон Май 14, 2012 4:18 am

Е аз го знам като етажи. laugh
Върнете се в началото Go down
monini
Неспасяем
Неспасяем
monini


Warn :
Женски Дискусии - Page 6 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Женски Дискусии - Page 6 Right_bar_bleue

( : A day without you is a year without rain <333
Брой мнения : 3435
Reputation : 57
Join date : 07.10.2009
Age : 28
Местожителство : Сандански

Женски Дискусии - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 6 Icon_minitimeПон Май 14, 2012 1:56 pm

За растеж и аз съм чувала за тривитаминол, ама знам, че нещо ако го измиеш с много топла вода и може да граняса или нещо такова.. Така, че внимавай ако решиш да си го вземеш.
Иначе също знам за хининова вода. Аз ползвах миналата година и сега пак почнах, защото се подстригах доста.. ;дд Та лесна е за нанасяне - слага се след къпане, на мокра коса и се втрива в корените. Аз съм сложила вътре малко лимонов сок, за да не ми омазнява косата. Иначе не знам, не забелязвам някакъв фрапантен ефект.. ;д
Ии друго. Ако искаш по-бързо да ти порасне косата. спри да я третираш или поне намали възможно най-много пресите, машите, сешоарите и други такива.
Върнете се в началото Go down
Barbie.
Неспасяем
Неспасяем
Barbie.


Warn :
Женски Дискусии - Page 6 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Женски Дискусии - Page 6 Right_bar_bleue

( : Дявола ме кара и ми вика нека, нека! ;-)
Брой мнения : 1965
Reputation : 143
Join date : 03.03.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

Женски Дискусии - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 6 Icon_minitimeПон Май 14, 2012 2:39 pm

За тези маски се иска постоянство, не говорим да си я направиш 2 пъти, а в продължение на години с малки почивки, разбира се.
Недей се прехласва по тия маски, защото косата няма да ти порасне по-бързо, най-много да окапе.
Иначе може би малко заздравяват косата, но няма как една изтощена коса да се възтанови.
Сега лятото спри да я третираш, изчакай сама да изсъхва и т.н.
Тривитамионола се използва върху животни и може да ти окапе косата.
Хининовата вода със сигурност ще ти я направи по-мазна, а ефект едва ли ще има.
От пренасищане на косата, тя пада.
Като се постригва на етажи, косата се къдри по-лесно. Така че можеш да си оставиш да ти се изравни примерно. Ама да не вземеш да се подстригваш сама! :Д
А на Сайъс протектора е отвратителен. Мирише супер гадно и прави косата "по-тежка". Недей си го купува.
Върнете се в началото Go down
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Женски Дискусии - Page 6 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Женски Дискусии - Page 6 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Женски Дискусии - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 6 Icon_minitimeПон Май 14, 2012 6:29 pm

За растеж на косата съм чувала, че е хубаво с конски витамини. Аз лично не съм ползвала, но съм чувала, че имат ефект и не ти увреждат косата. Аз също съм с много къса коса и искам да порасне, но понеже аз много я третирам, не искам да си купувам и такива неща, защото ме е страх да не и стане нещо.. Такаче предпочитам да си чакам доста време, за да порасне сама от колкото да ми порасне бързо и да заприлича на метла ! :)
Върнете се в началото Go down
Мимето♥
Неспасяем
Неспасяем
Мимето♥


Warn :
Женски Дискусии - Page 6 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Женски Дискусии - Page 6 Right_bar_bleue

( : Don`t w0rry, be happy
Брой мнения : 1115
Reputation : 9
Join date : 30.05.2011
Age : 25
Местожителство : Mystic Falls

Женски Дискусии - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 6 Icon_minitimeПон Май 14, 2012 7:39 pm

Аз пак да попитам за пресите.
Колко вата долу-горе трябва да бъде, за да загрява не повече от минутка?
Върнете се в началото Go down
http://mimeto98.tumblr.com/
Тuтu. ♥
Неспасяем
Неспасяем
Тuтu. ♥


Warn :
Женски Дискусии - Page 6 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Женски Дискусии - Page 6 Right_bar_bleue

( : А day without u is like a year without rain <3
Брой мнения : 2415
Reputation : 12
Join date : 21.09.2009
Age : 26
Местожителство : Sof!aa

Женски Дискусии - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 6 Icon_minitimeПон Май 14, 2012 9:40 pm

Goddess написа:

А на Сайъс протектора е отвратителен. Мирише супер гадно и прави косата "по-тежка". Недей си го купува.

Ами аз се колебая м/у Тафт и Сайъс.. Ти нали каза, че ползваш на Тафт? Как ти действа на косата?
Върнете се в началото Go down
http://lovato.forumotion.com/forum.htm
elly.xx
Неспасяем
Неспасяем
elly.xx


Warn :
Женски Дискусии - Page 6 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Женски Дискусии - Page 6 Right_bar_bleue

( : Затичах се към огледалото - обичах човек отсреща.
Брой мнения : 1610
Reputation : 51
Join date : 17.09.2009
Age : 26

Женски Дискусии - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 6 Icon_minitimeВто Май 15, 2012 12:10 am

Благодаря на всички, това , че третирането пречи на растежа не го знаех. Мисля като за начало наистина да спра, въпреки че не ползвам преса много често.., но определено намалявам сешоара! laugh Иначе, да аз и последният път като ходих на фризьор казах да не ми намалят пластовете и наистина вече я пускам равна. С маските наистина трябва постоянство, но ако съм сигурна, че ще има ефект , ще ги правя!
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/EllyLovato
monini
Неспасяем
Неспасяем
monini


Warn :
Женски Дискусии - Page 6 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Женски Дискусии - Page 6 Right_bar_bleue

( : A day without you is a year without rain <333
Брой мнения : 3435
Reputation : 57
Join date : 07.10.2009
Age : 28
Местожителство : Сандански

Женски Дискусии - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 6 Icon_minitimeВто Май 15, 2012 12:20 am

Rebekah♥ написа:
Аз пак да попитам за пресите.
Колко вата долу-горе трябва да бъде, за да загрява не повече от минутка?

Моята е 42W и загрява за около половин минута. Прави си сметка.. laugh
Върнете се в началото Go down
Мимето♥
Неспасяем
Неспасяем
Мимето♥


Warn :
Женски Дискусии - Page 6 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Женски Дискусии - Page 6 Right_bar_bleue

( : Don`t w0rry, be happy
Брой мнения : 1115
Reputation : 9
Join date : 30.05.2011
Age : 25
Местожителство : Mystic Falls

Женски Дискусии - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 6 Icon_minitimeВто Май 15, 2012 12:34 am

Мерси за инфото :)
Върнете се в началото Go down
http://mimeto98.tumblr.com/
Barbie.
Неспасяем
Неспасяем
Barbie.


Warn :
Женски Дискусии - Page 6 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Женски Дискусии - Page 6 Right_bar_bleue

( : Дявола ме кара и ми вика нека, нека! ;-)
Брой мнения : 1965
Reputation : 143
Join date : 03.03.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

Женски Дискусии - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 6 Icon_minitimeВто Май 15, 2012 12:48 am

Това с маските според мен е излишно, но както ти си решиш. Какви неща слагаш в маските, зависи какъв тип ти е косата, мазна, суха.. Мога да ти напиша някоя и друга маска ако искаш.
Но основното е да спреш с пресата. Тя ти "изсмуква" цялата влага от косата, при което косата се накъсва.
За Тафт. Аз съм доволна, някакъв специален аромат няма. Слага се след като си измиеш косата. Осигорява някакъв предпазващ слой върху косъма, което прави и самия косъм по-твърд, но аз не усещам такава разлика.
Върнете се в началото Go down
elly.xx
Неспасяем
Неспасяем
elly.xx


Warn :
Женски Дискусии - Page 6 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Женски Дискусии - Page 6 Right_bar_bleue

( : Затичах се към огледалото - обичах човек отсреща.
Брой мнения : 1610
Reputation : 51
Join date : 17.09.2009
Age : 26

Женски Дискусии - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 6 Icon_minitimeВто Май 15, 2012 1:42 am

Амии за сега мисля да изчакам с маските, но може малко по-нататък да си направя. Много благодаря за информацията.. Както казах и преди, не използвам преса много често.. всъщност не мога да се оплача , че косата ми расте бавно., но все пак .. Но със сигурност спирам със сешоара , пък и вече се стопли така , че нямам нужда от него . Мерси ! smile
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/EllyLovato
Тuтu. ♥
Неспасяем
Неспасяем
Тuтu. ♥


Warn :
Женски Дискусии - Page 6 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Женски Дискусии - Page 6 Right_bar_bleue

( : А day without u is like a year without rain <3
Брой мнения : 2415
Reputation : 12
Join date : 21.09.2009
Age : 26
Местожителство : Sof!aa

Женски Дискусии - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 6 Icon_minitimeВто Май 15, 2012 3:00 am

Стеле, мерси! ;; Ребека<3, моята е 50W и загрява за 1 минута някъде. То по принцип си пише в описанието на пресата "бързо загряване" или нещо такова. Надявам се, ме разбра. ;дд
Върнете се в началото Go down
http://lovato.forumotion.com/forum.htm
Мимето♥
Неспасяем
Неспасяем
Мимето♥


Warn :
Женски Дискусии - Page 6 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Женски Дискусии - Page 6 Right_bar_bleue

( : Don`t w0rry, be happy
Брой мнения : 1115
Reputation : 9
Join date : 30.05.2011
Age : 25
Местожителство : Mystic Falls

Женски Дискусии - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 6 Icon_minitimeПет Юни 01, 2012 12:59 am

monini написа:
Goddess написа:
Хубава преса за 50 лв няма. Добави още 40 лв и разледай сайта на Ремингтън.
От тия евтините само косата ти ще цъфне, а и не държат много.
А термозащитен, аз като се изправях, ползвах на Тафт и бях много доволна. :)

Съгласна.
Голяма фенка съм на Ремингтън. Хубаво е да си вземеш преса за около 80 лв. може би, ама иначе гледам, че в сайта на Ремингтън има и за по 50-60 лв. Предполагам, че са хубави.
Иначе марката е много добра. Моята преса e такава. Имам я от около година и половина и изправя страхотно. Чувала съм и отзиви за други преси на същата марка - няма недоволни.

Мони, а твоята преса от къде е, може ли линк към нета?
Върнете се в началото Go down
http://mimeto98.tumblr.com/
monini
Неспасяем
Неспасяем
monini


Warn :
Женски Дискусии - Page 6 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Женски Дискусии - Page 6 Right_bar_bleue

( : A day without you is a year without rain <333
Брой мнения : 3435
Reputation : 57
Join date : 07.10.2009
Age : 28
Местожителство : Сандански

Женски Дискусии - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 6 Icon_minitimeПет Юни 01, 2012 1:37 am

Моята е от Техномаркет, но не знам дали още я има, защото си я взех отдавна. Ето линк - клик.
Tо сега има доста по-нови модели де - може да им разгледаш сайта на Remington - клик. :]
Върнете се в началото Go down
Тuтu. ♥
Неспасяем
Неспасяем
Тuтu. ♥


Warn :
Женски Дискусии - Page 6 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Женски Дискусии - Page 6 Right_bar_bleue

( : А day without u is like a year without rain <3
Брой мнения : 2415
Reputation : 12
Join date : 21.09.2009
Age : 26
Местожителство : Sof!aa

Женски Дискусии - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 6 Icon_minitimeСъб Юни 02, 2012 1:25 am

На ISO Beauty също са им хубави пресите, не вредели на косъма, приглаждали перфектно косата, ала бала.. ;дд Иначе те са малко по-скъпички..към 140лв.
Сайта им е www.beautybg.bg
Върнете се в началото Go down
http://lovato.forumotion.com/forum.htm
eLii96
Редовен
Редовен
eLii96


Warn :
Женски Дискусии - Page 6 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Женски Дискусии - Page 6 Right_bar_bleue

Брой мнения : 187
Reputation : 3
Join date : 28.05.2012
Age : 27
Местожителство : Перник

Женски Дискусии - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 6 Icon_minitimeНед Юни 03, 2012 9:08 pm

Момичета, каква маша можете да ми препоръчате, която да бъде за по-големи къдрици? Аз си харесах една на Remington от сайта по горе, но искам да чуя и вашите предложения.
Върнете се в началото Go down
Wesley.x ♥
Редовен
Редовен
Wesley.x ♥


Warn :
Женски Дискусии - Page 6 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Женски Дискусии - Page 6 Right_bar_bleue

( : Сред всички неща, които човек би могъл да няма се срещат неща, които би могъл да има и едно от тях е да осъзнава кога е щастлив и да умее да се наслаждава на щастието, докато то е на лице.
Брой мнения : 284
Reputation : 1
Join date : 03.01.2012
Age : 24
Местожителство : Варна

Женски Дискусии - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 6 Icon_minitimeНед Юни 03, 2012 9:13 pm

eLii96 написа:
Момичета, каква маша можете да ми препоръчате, която да бъде за по-големи къдрици? Аз си харесах една на Remington от сайта по горе, но искам да чуя и вашите предложения.
Виж в технополиса или техномаркета ..
Върнете се в началото Go down
Barbie.
Неспасяем
Неспасяем
Barbie.


Warn :
Женски Дискусии - Page 6 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Женски Дискусии - Page 6 Right_bar_bleue

( : Дявола ме кара и ми вика нека, нека! ;-)
Брой мнения : 1965
Reputation : 143
Join date : 03.03.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

Женски Дискусии - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 6 Icon_minitimeЧет Юли 05, 2012 6:04 pm

Да си правиш по-големи къдрици, или да изправяш по-големи къдрици? :Д
Върнете се в началото Go down
eLii96
Редовен
Редовен
eLii96


Warn :
Женски Дискусии - Page 6 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Женски Дискусии - Page 6 Right_bar_bleue

Брой мнения : 187
Reputation : 3
Join date : 28.05.2012
Age : 27
Местожителство : Перник

Женски Дискусии - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 6 Icon_minitimeПет Юли 06, 2012 12:19 am

Да си правя по-големи къдрици, защото повече ми допадат и на мен по-добре ми стоят. Няма значение де, аз вече си взех маша на Babyliss и съм много доволна. Точно това, от което се нуждаех. sun
Върнете се в началото Go down
-A.
Неспасяем
Неспасяем
-A.


Warn :
Женски Дискусии - Page 6 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Женски Дискусии - Page 6 Right_bar_bleue

Брой мнения : 5179
Reputation : 291
Join date : 21.02.2010
Age : 25

Женски Дискусии - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 6 Icon_minitimeПет Юли 06, 2012 3:07 am

Може ли да ми кажеш модела ?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Женски Дискусии - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 6 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Женски Дискусии
Върнете се в началото 
Страница 6 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Дискусии
» Respect - Женски Работи

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Дискусии-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии