Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Женски Дискусии

Go down 
+28
Мимето♥
`Melody
Ариана Дъмбълдор
rS.19 ♥
~MarieAn.
Bella Thorne ♥
...LlilzZz...
Mishityyy <3
Little Girl ~
*Радии <3
Тuтu. ♥
Beet_97
foxxie.
Keep It Real ;)
-A.
vampirediaries.
~Ivssy`
...:СиС:...
Kat3t0 ♥
monini
- NataLiya ~
...LiL...
~Saranghe ♡
Barbie.
Alice~
mimmy .
~Rossita
rozaLie
32 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Женски Дискусии - Page 5 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Женски Дискусии - Page 5 Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 25
Местожителство : umm.. at home?

Женски Дискусии - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 5 Icon_minitimeСъб Май 12, 2012 11:54 pm

Аз дори спирала не си слагам .. не мисля, че трябва. Почти никое момиче от моя клас не носи грим ..
Върнете се в началото Go down
monini
Неспасяем
Неспасяем
monini


Warn :
Женски Дискусии - Page 5 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Женски Дискусии - Page 5 Right_bar_bleue

( : A day without you is a year without rain <333
Брой мнения : 3435
Reputation : 57
Join date : 07.10.2009
Age : 28
Местожителство : Сандански

Женски Дискусии - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 5 Icon_minitimeНед Май 13, 2012 12:31 am

"Редовно" е силно казано.. ;д Слагам си иначе горе долу всеки ден само спирала. Фон дьо тен, сенки, руж.. Не ползвам. На събития си слагам и черен молив и/или очна линия ии от този BB крема на Garnier. А, и гланц си слагам почти всеки ден.. Ама не ми е примерно такова да не мога да изляза ако не съм гримирана.
Иначе не знам.. От около 1-2 години си слагам спирала без повод. Според мен няма смисъл още на 12-13 да се кляпате с фон дьо тен, пудра и т.н. Гланц, спирала и черен молив са окей (макар че според мен не са необходими), но останалото е излишно. Все пак, ако сега ползвате всичко това, на 30 какво ще става не искам да си представям. Лично мнение. :]
Върнете се в началото Go down
Barbie.
Неспасяем
Неспасяем
Barbie.


Warn :
Женски Дискусии - Page 5 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Женски Дискусии - Page 5 Right_bar_bleue

( : Дявола ме кара и ми вика нека, нека! ;-)
Брой мнения : 1965
Reputation : 143
Join date : 03.03.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

Женски Дискусии - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 5 Icon_minitimeНед Май 13, 2012 12:42 am

Фдт, спирала, балсам. :)
Върнете се в началото Go down
Мимето♥
Неспасяем
Неспасяем
Мимето♥


Warn :
Женски Дискусии - Page 5 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Женски Дискусии - Page 5 Right_bar_bleue

( : Don`t w0rry, be happy
Брой мнения : 1115
Reputation : 9
Join date : 30.05.2011
Age : 25
Местожителство : Mystic Falls

Женски Дискусии - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 5 Icon_minitimeНед Май 13, 2012 1:28 am

Аз не се гримирам "редовно", само спирала и рядко черен молив. Със сенки, такъв "специален" грим, само за специални случаи. Даже вече почти не си слагам грим.
Върнете се в началото Go down
http://mimeto98.tumblr.com/
Тuтu. ♥
Неспасяем
Неспасяем
Тuтu. ♥


Warn :
Женски Дискусии - Page 5 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Женски Дискусии - Page 5 Right_bar_bleue

( : А day without u is like a year without rain <3
Брой мнения : 2415
Reputation : 12
Join date : 21.09.2009
Age : 26
Местожителство : Sof!aa

Женски Дискусии - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 5 Icon_minitimeНед Май 13, 2012 2:09 am

Аз за училище не се гримирам. Грим слагам само по поводи и като излизам някъде.. Ии то слагам само спирала и гланц.
Върнете се в началото Go down
http://lovato.forumotion.com/forum.htm
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Женски Дискусии - Page 5 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Женски Дискусии - Page 5 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Женски Дискусии - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 5 Icon_minitimeНед Май 13, 2012 2:30 am

Мисля, че въпроса и беше КОГА ? .. Ениуей .. в 8ми клас започнах да слагам спирала .. от 2 години вече слагам фон дюу тен, спирала, гланц и черен молив , рядко очна линия. Фон дюу тен бях спряла за около 3-4 месеца, но сега слагам пак.. Но аз го смесвам с крем и слагам по малко .. ЗА специални случай разбира се слагамм доста грим ! :)
Върнете се в началото Go down
Тuтu. ♥
Неспасяем
Неспасяем
Тuтu. ♥


Warn :
Женски Дискусии - Page 5 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Женски Дискусии - Page 5 Right_bar_bleue

( : А day without u is like a year without rain <3
Брой мнения : 2415
Reputation : 12
Join date : 21.09.2009
Age : 26
Местожителство : Sof!aa

Женски Дискусии - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 5 Icon_minitimeНед Май 13, 2012 9:17 pm

Аз искам да ви питам можете ли да ми препоръчате някаква спирала? Защото от няколко месеца ползвам една, от която не съм особено доволна и искам да я сменя. Търся някаква за обем, не за извиване, може и да не е водоустойчива. Харесва ми да са с по-дебели четки. Мислех си за One by one на Maybelline. Отзиви за нея? Благодаря предварително. :))
Върнете се в началото Go down
http://lovato.forumotion.com/forum.htm
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Женски Дискусии - Page 5 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Женски Дискусии - Page 5 Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 25
Местожителство : umm.. at home?

Женски Дискусии - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 5 Icon_minitimeНед Май 13, 2012 9:32 pm

Да, една приятелка ползва One by one и миглите й изглеждат много добре. Мисля, че е подходяща за целта, за която ти трябва - и обем, и без сплъстяване на миглите. Според мен е най-добрият избор. :)
Върнете се в началото Go down
Barbie.
Неспасяем
Неспасяем
Barbie.


Warn :
Женски Дискусии - Page 5 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Женски Дискусии - Page 5 Right_bar_bleue

( : Дявола ме кара и ми вика нека, нека! ;-)
Брой мнения : 1965
Reputation : 143
Join date : 03.03.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

Женски Дискусии - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 5 Icon_minitimeНед Май 13, 2012 10:03 pm

На Мейбълин всички спирали ми харесват, без тази Cat eyes ли ко беше. :Д
Ползвам вече втора спирала от One by One и супер много си я обичам!!! <3 :Д
А иначе за грима, аз май от 7ми клас се гримирвах, нда.
А сега (9ти клас съм) си позволявам и повече грим. Руж, червило.. Естествено не и тежък през деня. Вечерта сенки, очна линия, това онова, може. :Д
А тука.. 6ти, 7ми клас да си слагат сенки си е смехотворно, макар че има такива случеи.
Една спирала и някакъв балсам/гланц си стигат.
Аз съм почитателка на по-естествения грим.
И не е казано, че ако се гримираш от сега, на 30 няма да приличаш на нищо. :) Зависи какви продукти ползваш. Даже има неща, които помагат на кожата.
Върнете се в началото Go down
Тuтu. ♥
Неспасяем
Неспасяем
Тuтu. ♥


Warn :
Женски Дискусии - Page 5 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Женски Дискусии - Page 5 Right_bar_bleue

( : А day without u is like a year without rain <3
Брой мнения : 2415
Reputation : 12
Join date : 21.09.2009
Age : 26
Местожителство : Sof!aa

Женски Дискусии - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 5 Icon_minitimeНед Май 13, 2012 10:04 pm

Благодаря много и на двете! :*
Върнете се в началото Go down
http://lovato.forumotion.com/forum.htm
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Женски Дискусии - Page 5 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Женски Дискусии - Page 5 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Женски Дискусии - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 5 Icon_minitimeНед Май 13, 2012 10:18 pm

Goddess написа:
А тука.. 6ти, 7ми клас да си слагат сенки си е смехотворно, макар че има такива случеи.
Една спирала и някакъв балсам/гланц си стигат.
Аз съм почитателка на по-естествения грим.
И не е казано, че ако се гримираш от сега, на 30 няма да приличаш на нищо. :) Зависи какви продукти ползваш. Даже има неща, които помагат на кожата.
Е, не, Стеле, аз нямам предвид ония 11-12-13 годишни, дето се мацат със 100 тона грим (всичко - пудра, фон дьо тен, руж, сенки, спирала, молив и т.н.). Пък и стои супер неестествено, имайки предвид че все още на тази възраст повечето момичета си имат детско личице. ;д Аз говоря за лекия ежедневен грим, който не се набива чак толкова на очи.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
-A.
Неспасяем
Неспасяем
-A.


Warn :
Женски Дискусии - Page 5 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Женски Дискусии - Page 5 Right_bar_bleue

Брой мнения : 5179
Reputation : 291
Join date : 21.02.2010
Age : 25

Женски Дискусии - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 5 Icon_minitimeНед Май 13, 2012 10:31 pm

Аз от много скоро почнах да си слагам често грим. Нямам предвид сенки и черен молив, очна линия.. Слагам си само спирала (но попринцип естествените ми мигли са наистина дълги и като сложа хубава спирала, олелеле laugh) пудра ИЛИ (не И) фон дьо тен. Когато използвам фдт си слагам съвсем малко т.е не 1 тон.. По 1 малка точка и си го нанясям, ако ме разбархте. laugh И аз като Стелито съм почитателка на по-естествения грим, даже ако ме видите на живо дори и на снимки да е , може да не разберете , че изобщо съм използвала грим. laugh А да, забравих - слагам си гланц/балсам, които са за омекотяване да не се напукват и така нататък. Не използвам тежък грим по какъвто и да е повод ;д. Абе не съм много опитна в тези неща така да се каже, ползвам от 1/2 седмици ;д. Което според мен си е нормално, защото така като гледам от тука никой не е почнал да слага грим (всеки ден) от много рано..
Върнете се в началото Go down
Мимето♥
Неспасяем
Неспасяем
Мимето♥


Warn :
Женски Дискусии - Page 5 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Женски Дискусии - Page 5 Right_bar_bleue

( : Don`t w0rry, be happy
Брой мнения : 1115
Reputation : 9
Join date : 30.05.2011
Age : 25
Местожителство : Mystic Falls

Женски Дискусии - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 5 Icon_minitimeНед Май 13, 2012 10:50 pm

Аз искам да попитам, някой може ли да ми препоръча наистина хубава преса, не много скъпа, към 50 лв. Защото аз имам едно "керлива", както се казва, и си изправям косата за около час. Много обичам да съм с права коса xD. А ползвате ли някъкъв спрей за предпазване от топлина когато се изправяте или къдрите??
Върнете се в началото Go down
http://mimeto98.tumblr.com/
Тuтu. ♥
Неспасяем
Неспасяем
Тuтu. ♥


Warn :
Женски Дискусии - Page 5 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Женски Дискусии - Page 5 Right_bar_bleue

( : А day without u is like a year without rain <3
Брой мнения : 2415
Reputation : 12
Join date : 21.09.2009
Age : 26
Местожителство : Sof!aa

Женски Дискусии - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 5 Icon_minitimeНед Май 13, 2012 11:00 pm

Аз бих ти препоръчала пресата, която аз ползвам. Мисля че беше 45 или 50лв. Марката й е Zelmer и загрява от 150 до 200 градуса. Аз си изправям косата за около 20-30 мин. с нея. От Техномаркета от Mall of Sofia е. Много съм доволна.

едит; Даже е 40лв. ;д Ето .. http://www.technomarket.bg/products/09061808
Върнете се в началото Go down
http://lovato.forumotion.com/forum.htm
Barbie.
Неспасяем
Неспасяем
Barbie.


Warn :
Женски Дискусии - Page 5 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Женски Дискусии - Page 5 Right_bar_bleue

( : Дявола ме кара и ми вика нека, нека! ;-)
Брой мнения : 1965
Reputation : 143
Join date : 03.03.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

Женски Дискусии - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 5 Icon_minitimeНед Май 13, 2012 11:06 pm

Хубава преса за 50 лв няма. Добави още 40 лв и разледай сайта на Ремингтън.
От тия евтините само косата ти ще цъфне, а и не държат много.
А термозащитен, аз като се изправях, ползвах на Тафт и бях много доволна. :)
Върнете се в началото Go down
-A.
Неспасяем
Неспасяем
-A.


Warn :
Женски Дискусии - Page 5 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Женски Дискусии - Page 5 Right_bar_bleue

Брой мнения : 5179
Reputation : 291
Join date : 21.02.2010
Age : 25

Женски Дискусии - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 5 Icon_minitimeНед Май 13, 2012 11:07 pm

Rebekah♥ написа:
А ползвате ли някъкъв спрей за предпазване от топлина когато се изправяте или къдрите??
Да, на Avon и съм доволна.
ЕДИТ: Стеле, ако можеш ми пиши във фб или скайп да ми кажеш за това на тафт, защото може и него да пробвам. laugh
Върнете се в началото Go down
Barbie.
Неспасяем
Неспасяем
Barbie.


Warn :
Женски Дискусии - Page 5 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Женски Дискусии - Page 5 Right_bar_bleue

( : Дявола ме кара и ми вика нека, нека! ;-)
Брой мнения : 1965
Reputation : 143
Join date : 03.03.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

Женски Дискусии - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 5 Icon_minitimeНед Май 13, 2012 11:13 pm

Ето го Тафт
Като се изкъпя и изсуша си пръскам косата, чакам да изсъхне и се изправям. :Д
Някои викат, че твърда ставало, ама на мен така не ми става.
Обаче попринцип става така, защото се изгражда предпазваш слох върху косъма.
И твай laugh . Питай. :Д
Върнете се в началото Go down
monini
Неспасяем
Неспасяем
monini


Warn :
Женски Дискусии - Page 5 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Женски Дискусии - Page 5 Right_bar_bleue

( : A day without you is a year without rain <333
Брой мнения : 3435
Reputation : 57
Join date : 07.10.2009
Age : 28
Местожителство : Сандански

Женски Дискусии - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 5 Icon_minitimeПон Май 14, 2012 1:28 am

Goddess написа:
Хубава преса за 50 лв няма. Добави още 40 лв и разледай сайта на Ремингтън.
От тия евтините само косата ти ще цъфне, а и не държат много.
А термозащитен, аз като се изправях, ползвах на Тафт и бях много доволна. :)

Съгласна.
Голяма фенка съм на Ремингтън. Хубаво е да си вземеш преса за около 80 лв. може би, ама иначе гледам, че в сайта на Ремингтън има и за по 50-60 лв. Предполагам, че са хубави.
Иначе марката е много добра. Моята преса e такава. Имам я от около година и половина и изправя страхотно. Чувала съм и отзиви за други преси на същата марка - няма недоволни.
Върнете се в началото Go down
elly.xx
Неспасяем
Неспасяем
elly.xx


Warn :
Женски Дискусии - Page 5 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Женски Дискусии - Page 5 Right_bar_bleue

( : Затичах се към огледалото - обичах човек отсреща.
Брой мнения : 1610
Reputation : 51
Join date : 17.09.2009
Age : 26

Женски Дискусии - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 5 Icon_minitimeПон Май 14, 2012 1:37 am

Цитат :
Хубава преса за 50 лв няма. Добави още 40 лв и разледай сайта на Ремингтън.

Хаха, да и аз донякъде мога да се присъединя .. Чувала съм , че хубавите преси са около 90-100лв. Една приятелка има професионална преса, вече може би година/две.,не съм сигурна и е доста доволна.. Иначе и аз се гласях да си вземем преса тези дни, но нещо май се разубедих. Моята коса е доста чуплива, даже вече отива към къдрава, аа аз със сигурност предпочитам да е права.. Обаче ако тръгна да се изправям всеки ден, ме е страх да не я увредя. Иначе ще разгледам този сайт, и също другите по -горе .. дано пък да намеря нещо и аз! laugh
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/EllyLovato
Тuтu. ♥
Неспасяем
Неспасяем
Тuтu. ♥


Warn :
Женски Дискусии - Page 5 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Женски Дискусии - Page 5 Right_bar_bleue

( : А day without u is like a year without rain <3
Брой мнения : 2415
Reputation : 12
Join date : 21.09.2009
Age : 26
Местожителство : Sof!aa

Женски Дискусии - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 5 Icon_minitimeПон Май 14, 2012 1:46 am

А аз да ви питам. Тези, които си изправяте косите, колко често го правите и ползвате ли някакви балсами и/или кристали? Как ви се отразява на косите?
Върнете се в началото Go down
http://lovato.forumotion.com/forum.htm
Barbie.
Неспасяем
Неспасяем
Barbie.


Warn :
Женски Дискусии - Page 5 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Женски Дискусии - Page 5 Right_bar_bleue

( : Дявола ме кара и ми вика нека, нека! ;-)
Брой мнения : 1965
Reputation : 143
Join date : 03.03.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

Женски Дискусии - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 5 Icon_minitimeПон Май 14, 2012 2:01 am

Като се къпя си слагам маска след шампоана, сресвам се и я отмивам.
Има кристали, които предпазват косата, има и такива които просто я правят по-мека.
Отзад на опаковката трябва да пише.
Иначе всички кристали правят по-мека косата.
Върнете се в началото Go down
-A.
Неспасяем
Неспасяем
-A.


Warn :
Женски Дискусии - Page 5 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Женски Дискусии - Page 5 Right_bar_bleue

Брой мнения : 5179
Reputation : 291
Join date : 21.02.2010
Age : 25

Женски Дискусии - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 5 Icon_minitimeПон Май 14, 2012 2:30 am

Тuтu. ♥ написа:
А аз да ви питам. Тези, които си изправяте косите, колко често го правите и ползвате ли някакви балсами и/или кристали? Как ви се отразява на косите?
Всеки ден се изправям, както казах по-горе използвам термозащитен спрей за коса на Avon, ако не ти се разглежда в каталога аз ще ти кажа - 100 мл е и струва 9 лв, но го намалят. Мерише мнооого хубаво и аромата се задържа и след като използваш пресата. Много съм доволна от него. Аз попринцип се изправям и си правя вафлички в корените за обем. След като се изкъпя си реша косата и си пръскам в краищата спрея, след това се суша със сешуар. Отново си реша косата и пак се пръскам в краищата ии отново се реша. laugh След това се изправям, после си пръскам в корените и не чакам да изхъхне, защото то става веднага, но все пак зависи как пръскаш.. Ии така. laugh Не обеснявам много добре, знам ;д. Дано да съм ти била полезна. smile
ЕДИТ: Като ти прочетох пак поста видях, че си питала и за балсами ;д. Ами използвам балсам пак на Avon, но ми е отдавна понеже си го бях купила и не го използвах.. С мирис на банан е и косата става много мека от него. Използвам и един друг балсам, ама не го помня как се казваше, понеже си го сложих в друго шишенце. laugh
Върнете се в началото Go down
monini
Неспасяем
Неспасяем
monini


Warn :
Женски Дискусии - Page 5 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Женски Дискусии - Page 5 Right_bar_bleue

( : A day without you is a year without rain <333
Брой мнения : 3435
Reputation : 57
Join date : 07.10.2009
Age : 28
Местожителство : Сандански

Женски Дискусии - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 5 Icon_minitimeПон Май 14, 2012 2:47 am

^Ъм, само да споделя.. Принципно не е полезно да си решеш косата докато е мокра, защото косъмът тогава е по-еластичен и се накусва и уврежда като го решеш..

Иначе аз не се изправям всеки ден - само по повод. Използвам обаче балсам и кристали (на BioPharma ако не се лъжа) след всяко къпане. А като се изправям си слагам и термозащитен спрей на Syoss - клик. Няма някакъв специален аромат, но съм доволна. :]
Върнете се в началото Go down
Тuтu. ♥
Неспасяем
Неспасяем
Тuтu. ♥


Warn :
Женски Дискусии - Page 5 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Женски Дискусии - Page 5 Right_bar_bleue

( : А day without u is like a year without rain <3
Брой мнения : 2415
Reputation : 12
Join date : 21.09.2009
Age : 26
Местожителство : Sof!aa

Женски Дискусии - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 5 Icon_minitimeПон Май 14, 2012 3:04 am

Благодаря на отговорилите. Иве, супер си обясняваш. Мони, аз също мисля да си взема този протектор на Syoss. :)
Върнете се в началото Go down
http://lovato.forumotion.com/forum.htm
elly.xx
Неспасяем
Неспасяем
elly.xx


Warn :
Женски Дискусии - Page 5 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Женски Дискусии - Page 5 Right_bar_bleue

( : Затичах се към огледалото - обичах човек отсреща.
Брой мнения : 1610
Reputation : 51
Join date : 17.09.2009
Age : 26

Женски Дискусии - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 5 Icon_minitimeПон Май 14, 2012 3:17 am

И аз като monini знам, че не е хубаво да се реше косата докато е мокра. Въпреки че познавам доста хора , които го правят и все пак си имат страхотни коси, както и да е . .аз предпочитам да не рискувам! : ))
Аз не се изправям много често, в месеца 2- 3 пъти. Гледам да не си изтощавам косато много, в момента не ползвам никакви балсами, серуми или кристали..
Ъъм, и аз имам един въпрос. .Косата ми от известно време е на стъпала, много ми харесва.. , но както бях споделила и по - горе .. искам права коса. Аа по-късите пластове се начупват .. доста странно.. .и правят някакъв ужасен обем. Всъщност доста съжалявам, че се подстригах така.. Не мога да си направя една свястна прическа.. Таа , доста се отклоних . .да знаете нещо за по-бърз растеж на косата, че съм решила да си я пускам дълга отново.. , но не ми се чака ! laugh
Върнете се в началото Go down
http://ask.fm/EllyLovato
Sponsored content





Женски Дискусии - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Женски Дискусии   Женски Дискусии - Page 5 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Женски Дискусии
Върнете се в началото 
Страница 5 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Дискусии
» Respect - Женски Работи

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Дискусии-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | Music | Misc | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии