Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Любими цитати от книги?

Go down 
+11
Krisito_we
Cap`pac.
~Rossita
The_vampire_girl
Тuтu. ♥
цветuu**
bonita
Kat3t0 ♥
Alice~
LightOne
rozaLie
15 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Любими цитати от книги?  - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любими цитати от книги?  - Page 2 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Любими цитати от книги?  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати от книги?    Любими цитати от книги?  - Page 2 Icon_minitimeСъб Юли 21, 2012 5:24 pm

Цитат :
Довършихме вечерята и помогнахме за прибирането на чиниите и почистването. Докато изсипвах остатъците в контейнера за смет, усетих как Ейдриън цъфна край мен.
– Това е много домошарско от твоя страна – заговори той. – И наистина направо е секси. Зарежда ме с какви ли не фантазии как само по престилка чистиш с прахосмукачката дома ми.
Цитат :
Ролан улови ръцете на Виктория, поднесе ги към устните си и ги целуна. Тези зелени, зелени очи се впиха в нейните и той промърмори нещо в ухото й. Тя се изчерви и отвърна на руски. Не ми беше нужен превод, за да разбера, че е нещо секси и игриво.

„Кръвно обещание” от поредицата Академия за вампири, Ришел Мийд.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Любими цитати от книги?  - Page 2 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Любими цитати от книги?  - Page 2 Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Любими цитати от книги?  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати от книги?    Любими цитати от книги?  - Page 2 Icon_minitimeНед Юли 29, 2012 8:08 pm

Цитат :
Как трябва да се подготви човек за пътуване до страната на мъртвите?
В смисъл, знам как да се подготвя за обиколка из града и знам как да се подготвя, за да убия някого, и дори имам някаква представа как да се подготвя за прекарването на една нощ в джунглата. Но ако ти предстои да посетиш сенките на живелите някога, слугите на мъртъвците и боговете, какво да вземеш със себе си? Как е редно да се облечеш?

Ей, разгеле нещо с реалистичен поглед да прочета. Всеки друг ще почне да се надъхва за епик приключение и героиства в света на мъртните, а нашия пич се чуди какво е редно да облече. Няма такъв образ!
Влад Талтош.
Върнете се в началото Go down
eLii96
Редовен
Редовен
eLii96


Warn :
Любими цитати от книги?  - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любими цитати от книги?  - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 187
Reputation : 3
Join date : 28.05.2012
Age : 27
Местожителство : Перник

Любими цитати от книги?  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати от книги?    Любими цитати от книги?  - Page 2 Icon_minitimeСря Авг 01, 2012 7:34 pm

Цитат :
Скъпо емоционално създание,
Ти знаеш коя си ти. Написах тази книга, защото вярвам в теб. Вярвам в твоята неподправеност, в твоята уникалност, твоята яркост, твоята необузданост... Харесвам твоята енергичност и твоята жажда. Ти си един от най - великите ни природни ресурси. Ти притежаваш необходимите способности и енергия, които - пуснати на воля, могат да преобразяват, да вдъхновяват и да лекуват света.
"Аз съм емоционално създание" - Ева Енслър
Върнете се в началото Go down
Savannah.
Маниак
Маниак
Savannah.


Warn :
Любими цитати от книги?  - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любими цитати от книги?  - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 580
Reputation : 34
Join date : 23.12.2010
Age : 26

Любими цитати от книги?  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати от книги?    Любими цитати от книги?  - Page 2 Icon_minitimeНед Авг 12, 2012 4:34 am

"Небето на ранното лято имаше цвят на котешко повръщано. "

- “Грозните”,
Скот Уестърфийлд

Съжелявам, това просто ме грабна. Така започва книгата, толкова .. ентусиазирано. laugh
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Любими цитати от книги?  - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любими цитати от книги?  - Page 2 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Любими цитати от книги?  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати от книги?    Любими цитати от книги?  - Page 2 Icon_minitimeПон Сеп 03, 2012 9:05 pm

Цитат :
Етан и Таша оставиха Лиса веднага щом тя се озова в безопасност в стаята си. След няколко минути Еди се върна, като изръмжа нещо за това, как го забавили с някаква "скапана задача", след като много добре знаели че имал да върши доста по-важна работа. Очевидно яко се беше разбеснял, защото накрая го освободили и той хукнал към Лиса. Беше се появил при нея точно десет минути преди един пратеник да донесе бележката от Амброуз, което се оказа щастливо подреждане на обстоятелствата. Ако бе закъснял и заварил стаята ѝ празна, Еди щеше да полудее от тревога. Дори можеше да си помисли, че някой строгой я е отвлякъл, защото не е бил на поста си.
Еди = най-якия персонаж
Любими цитати от книги?  - Page 2 Tumblr_m8cti64qOU1rsw1yf
(WHY ISN'T HE REAL)

Последна саможертва, поредицата „Академия за вампири”, Ришел Мийд
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Любими цитати от книги?  - Page 2 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Любими цитати от книги?  - Page 2 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Любими цитати от книги?  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати от книги?    Любими цитати от книги?  - Page 2 Icon_minitimeСъб Фев 16, 2013 4:40 am

Цитат :
- Благодаря - рече Хадли и притисна книгата до себе си, обгърна я с ръце, за да не прегръща него. Накрая остана единствено наудобното, ужасно мълчание, което бе повече, отколкото тя можеше да понесе, и чувството за несправедливост. Всичко беше по негова вина и въпреки това омразата и към него беше най-ужасната обич, измъчен копнеж, криворазбрано желание, които караха сърцето и да блъска в гърдите. Тя не можеше да пренебрегне непонятното усещане, че вече са две парченца от два разлчни пъзела и нищо на този свят не можеше да ги събере.

Хадли и чувствата и към баща си, "Теория за любовта от пръв поглед" - Дженифър Смит
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
Любими цитати от книги?  - Page 2 Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Любими цитати от книги?  - Page 2 Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

Любими цитати от книги?  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати от книги?    Любими цитати от книги?  - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 30, 2013 8:14 pm

Цитат :
Или пък като оня кърлеж на дървото, комуто животът ен едно безкрайно зимуване. Отвратителното кърлежче, което свива на топче оловно-сивото си телце, за да заеме в природата възможно най-малко място; което има гладка, но дебела кожица, за да не излъчва от себе си нищо, за да не издиша нищо. Кърлежът, който нарочно се свива на невзрачна топчица, за да не го забележи никой и да не го смачка. Сляп, глух и ням, свит в себе си, самотният кърлеж се спотайва на своето дърво и само души, с години души, на левги надушва кръвта на скитащите животни, които никога не ще стигне със собствени сили.

Патрик Зюскинд
"Прфюмът"

Едно малко кърлежче чакащо да паразитира някоя нищо не подозираща жертва...
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Любими цитати от книги?  - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любими цитати от книги?  - Page 2 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Любими цитати от книги?  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати от книги?    Любими цитати от книги?  - Page 2 Icon_minitimeПон Апр 15, 2013 5:46 pm

Цитат :
- Ти си най-добрият ми приятел – каза Клеъри. – Не бях ядосана на теб.
- Ами да, и ти, разбира се, не счете за нужно да ми се обадиш и да ми кажеш, че вече излизаш с някакъв изрусен и надут хулиган, когото сигурно си срещнала в „Пандемониум” – каза кисело Саймън. – А аз през последните три дни се чудех дали не си мъртва.
- Не излизам с него – каза Клеъри, благодарна на тъмнината, която скри нахлулата в лицето й кръв.
- И косата ми е естествено руса – каза Джейс. – Само отбелязвам.

Цитат :
Плъхът се сви на кълбо в шепите й и зацвърча унило. Умилена, тя го притисна до гърдите си.
- Горкичкият ми – нареждаше ласкаво тя, сякаш той наистина беше домашен любимец. – Горкичкият Саймън, всичко ще се оправи, обещавам...
- На негово място не бих се чувствал горкичък – каза Джейс. – Едва ли някога е бил толкова близо до определени места.
- Млъквай! – Клеъри погледна гневно Джейс, но поотхлаби прегръдката си. Мустаците на плъха трепнаха, дали от яд, дали от вълнение, или просто от уплаха, Клеъри не можеше да каже. – Доведете Магнус. Трябва да върнем предишния му вид.
- Само не така припряно – Копелето Джейс май се усмихваше. Той посегна към Саймън, сякаш искаше да го погали. – Толкова е сладък така. Виж му малкото розово носле.

Цитат :
Преди Магнус да отговори, Изабел се приближи към тях с порозовяло лице, лекедьосани дрехи и остро миришеща на алкохол.
- Джейс! Алек! Къде бяхте? Търсих ви навсякъде...
- Къде е Саймън? – прекъсна я Клеъри.
Изабел се олюля.
- Той е плъх – каза мрачно тя.
- Направи ли ти нещо? – Алек бе изпълнен с братска загриженост. – Докоснал ли те е? Ако само се е опитал...
- Не, Алек – каза смутено Изабел. – Нямам предвид това. Той е плъх.
- Пияна е – каза Джейс и понечи да си тръгне отвратен.
- Не съм – каза възмутено тя. – Добре де, може би малко, но не е там работата. Въпросът е, че Саймън изпи една от онези сини напитки... Казах му да не го прави, но той не ме послуша... и се превърна в плъх.
- Плъх? – повтори недоверчиво Клеъри. – Имаш предвид...
- Имам предвид плъх – каза Изабел. – Малък. Сив. С дълга опашка.
- Това няма да се хареса на Клейва – каза колебливо Алек. – Абсолютно сигурен съм, че превръщането на смъртни в плъхове е против Закона.
- Технически погледнато, не тя го е превърнала в плъх – отбеляза Джейс. – Най-много да я упрекнат в нехайство.
- Кого го е грижа за тъпия Закон? – извика Клеъри и стисна китката на Изабел. – Моят най-добър приятел е плъх!
- Ох! – Изабел се опита да освободи китката си. – Пусни ме!
- Не и преди да ми кажеш къде е – Никога досега не й се е приисквало да удари някого така, както в момента й се искаше да удари Изабел. – Не мога да повярвам, че си го изоставила... сигурно е изплашен...
- Ако вече не са го стъпкали – отбеляза нетактично Джейс.

Реликвите на смъртните: Град от кости, Касандра Клеър
ДЖЕЙС УЕЙЛАНД >>>>>>>>>>
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
Sponsored content





Любими цитати от книги?  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любими цитати от книги?    Любими цитати от книги?  - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Любими цитати от книги?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Любими цитати
» Големия лексикон - Книги!
» Хилари прописа книги
» Цитати от филми
» Любоми цитати

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Литература-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии