Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Истината за приятелството на Делена

Go down 
+6
lovely_girl3
~Rossita
- NataLiya ~
Kat3t0 ♥
rozaLie
selena_fan
10 posters
АвторСъобщение
selena_fan
Нов
Нов
selena_fan


Warn :
Истината за приятелството на Делена Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Истината за приятелството на Делена Right_bar_bleue

Брой мнения : 14
Reputation : 0
Join date : 11.03.2010
Age : 27
Местожителство : Varna

Истината за приятелството на Делена Empty
ПисанеЗаглавие: Истината за приятелството на Делена   Истината за приятелството на Делена Icon_minitimeНед Май 16, 2010 2:14 am

Demi Lovato talks about her friendship with her ex-BFF Selena Gomez in the new issue of Girls Life Magazine:
We’re both busy, and I wish the best for her. True friends don’t let their friends and family be mean to you. If you can’t trust somebody, you can’t be friends with them.
Woah. She continues to talk about her new BFF Miley Cyrus:
Miley has been in the spotlight longer than I have, so I go to her. I can text her that I’m crying and stressed out, and she’ll reply back: ‘All right, here’s what you do’.. She’s the sweetest thing in the world.
Thoughts?

Деми Ловато говори за бившото си приятелството Селена Гомес в новия брой на списание Girls Life Magazine:

Ние и двете сме заети, и аз желая най-доброто за нея. Истинските приятели Не позволявайте на приятелите си и семейството да се държат гадно с теб. Ако не можете да си имате доверие , не можеш да бъдеш приятел с тях.

Оу. Тя продължава да се говори за новата си BFF Майли Сайръс:

Майли е била в центъра на вниманието-дълго време, така че аз отивам при нея. Не мога да си пиша, затова аз плача и се депресирам , и тя ще отговори обратно: "Добре, ето какво да направите" .. Тя е най-сладкото нещо на света.
Какво мислите ??? Дали Селена е безчуствена и егоист (не че го мисля,но вижте какво казва Деми ) ,а Мис Ловато е наранената ? КОЙ ЗНАЕ ...Но АЗ НЕ МИСЛЯ ЧЕ СЕЛИ Е ТАКЪВ ЧОВЕК !!! think alone
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Истината за приятелството на Делена Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Истината за приятелството на Делена Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Истината за приятелството на Делена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истината за приятелството на Делена   Истината за приятелството на Делена Icon_minitimeНед Май 16, 2010 2:24 am

Преди 2 дена, когато прочетох статията страшно много се зарадвах. Не, не за коментарът и относно Сел, а за Майли. Стопли ми се сърцето, честно. <33

Относно Сели: Е, всеки има правото на мнение, а и Деми не е казала буквално, че Сел я е наранила или нещо такова. Каза какво е да си истински приятел. Лошо ли е направила?
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
selena_fan
Нов
Нов
selena_fan


Warn :
Истината за приятелството на Делена Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Истината за приятелството на Делена Right_bar_bleue

Брой мнения : 14
Reputation : 0
Join date : 11.03.2010
Age : 27
Местожителство : Varna

Истината за приятелството на Делена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истината за приятелството на Делена   Истината за приятелството на Делена Icon_minitimeНед Май 16, 2010 2:33 am

Не ... Съгласна с теб и аз преминах през такова нещо 3 години приятелство , а после какво... забиха ми нож в гърба dull Мисълта ми е ,че всеки в един момент се променя и поема по свой път, wink както и Деми и Сел са го казвали не веднъж в своите интервюта.

Мони^
Върнете се в началото Go down
Kat3t0 ♥
Admin
Admin
Kat3t0 ♥


Warn :
Истината за приятелството на Делена Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Истината за приятелството на Делена Right_bar_bleue

( : This ain't nothing but a summer jam ..(H)
Брой мнения : 4134
Reputation : 129
Join date : 09.04.2009
Age : 28

Истината за приятелството на Делена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истината за приятелството на Делена   Истината за приятелството на Делена Icon_minitimeНед Май 16, 2010 2:42 am

Допреди 2 месеца нямаше да повярвам .. сега вече и аз го изпитах на моя гръб .. ;д. Просто хората се променят ии съответно пътищата им се разделят.
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Истината за приятелството на Делена Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Истината за приятелството на Делена Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Истината за приятелството на Делена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истината за приятелството на Делена   Истината за приятелството на Делена Icon_minitimeПон Май 17, 2010 12:21 am

Решението е тяхно. Радвам се,че Деми е намерила друга приятелка която да нарича БФФ.. Да се надяваме,че и за двете така ще е по-добре.
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Истината за приятелството на Делена Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Истината за приятелството на Делена Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Истината за приятелството на Делена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истината за приятелството на Делена   Истината за приятелството на Делена Icon_minitimeВто Май 18, 2010 2:29 pm

Е, кой не го е преживявал. Аз доста съм си патила от това, но няма значение.
Радвам се, че Деми е намерила друга сродна душа. :)
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
lovely_girl3
Неспасяем
Неспасяем
lovely_girl3


Warn :
Истината за приятелството на Делена Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Истината за приятелството на Делена Right_bar_bleue

Брой мнения : 687
Reputation : 6
Join date : 13.04.2009
Age : 30
Местожителство : Плевен

Истината за приятелството на Делена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истината за приятелството на Делена   Истината за приятелството на Делена Icon_minitimeВто Май 18, 2010 11:17 pm

Деми във всяко интервю казва малко гадни неща за Сел...доколкото Сел казва,че я обича и,че държи на нея!Малко се дразня на Деми,че се отнася по този начин,но явно хората се променят...В едно инервю Сел каза,че 2те ще си направят ваканция лятото,тъй че не мисля,че всичко е свършило. :)
Върнете се в началото Go down
monini
Неспасяем
Неспасяем
monini


Warn :
Истината за приятелството на Делена Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Истината за приятелството на Делена Right_bar_bleue

( : A day without you is a year without rain <333
Брой мнения : 3435
Reputation : 57
Join date : 07.10.2009
Age : 28
Местожителство : Сандански

Истината за приятелството на Делена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истината за приятелството на Делена   Истината за приятелството на Делена Icon_minitimeСря Май 19, 2010 12:45 am

lovely_girl3 написа:
Деми във всяко интервю казва малко гадни неща за Сел...доколкото Сел казва,че я обича и,че държи на нея!Малко се дразня на Деми,че се отнася по този начин,но явно хората се променят...В едно инервю Сел каза,че 2те ще си направят ваканция лятото,тъй че не мисля,че всичко е свършило. :)

Охх, как се надявам да си права! Страшно много ми се иска приятелството им да се е запазило.. :459:
Върнете се в началото Go down
~Paradis♡
Неспасяем
Неспасяем
~Paradis♡


Warn :
Истината за приятелството на Делена Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Истината за приятелството на Делена Right_bar_bleue

( : Don't try to fix me. I'm not broken.
Брой мнения : 746
Reputation : 3
Join date : 13.05.2010
Age : 26
Местожителство : On Mercury

Истината за приятелството на Делена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истината за приятелството на Делена   Истината за приятелството на Делена Icon_minitimeСря Май 19, 2010 7:25 pm

И на мен! Бяха много сладки двечките!
Върнете се в началото Go down
http://the-hendricks.bulgarianforum.net/
Венцислава
Нов
Нов
Венцислава


Warn :
Истината за приятелството на Делена Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Истината за приятелството на Делена Right_bar_bleue

Брой мнения : 24
Reputation : 0
Join date : 19.05.2010

Истината за приятелството на Делена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истината за приятелството на Делена   Истината за приятелството на Делена Icon_minitimeЧет Май 20, 2010 1:24 am

Те са поели по различни пътища ,но тяхно решение. sad
Върнете се в началото Go down
xsweetyxbearx
Нов
Нов
xsweetyxbearx


Warn :
Истината за приятелството на Делена Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Истината за приятелството на Делена Right_bar_bleue

Брой мнения : 13
Reputation : 0
Join date : 03.09.2011

Истината за приятелството на Делена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истината за приятелството на Делена   Истината за приятелството на Делена Icon_minitimeПон Сеп 05, 2011 3:38 am

lovely_girl3 написа:
Деми във всяко интервю казва малко гадни неща за Сел...доколкото Сел казва,че я обича и,че държи на нея!Малко се дразня на Деми,че се отнася по този начин,но явно хората се променят...В едно инервю Сел каза,че 2те ще си направят ваканция лятото,тъй че не мисля,че всичко е свършило. :)


Ами аз не съм напълно съгласна.Може да не съм разбрала правилно,но тук казваш, че едва ли не Деми е виновна и е лошата.Не казвам, че трябва да я харесваш,нито пък,че Сел е направила нещо ,но това прилича малко на обида към Деми.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Истината за приятелството на Делена Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Истината за приятелството на Делена   Истината за приятелството на Делена Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Истината за приятелството на Делена
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Делена се завръща?
» Истината за Джъстин Бийбър
» Как се изразява приятелството?
» Край с приятелството на Сел и Деми..
» 12 години от приятелството на Деми и Сел

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Селена Гомез / Selena Gomez :: Дискусии и новини / Discussion and news-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | Music | Misc | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии