Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Lindsay Dee Lohan

Go down 
+2
~Rossita
stefi_sladoranata
6 posters
АвторСъобщение
stefi_sladoranata
Нов
Нов
stefi_sladoranata


Warn :
Lindsay Dee Lohan Left_bar_bleue20 / 10020 / 100Lindsay Dee Lohan Right_bar_bleue

Брой мнения : 32
Reputation : 0
Join date : 09.05.2010

Lindsay Dee Lohan Empty
ПисанеЗаглавие: Lindsay Dee Lohan   Lindsay Dee Lohan Icon_minitimeВто Май 11, 2010 12:29 am

Линдзи Дий Лоън (произнася / loʊ.ən /; [2] роден на 2-ри юли, 1986) [1] е американска актриса, модел и поп певица и текстописец. Тя започна кариерата си като модел дете мода преди да направи дебюта си филм през 1998 г. римейк на "Дисни" Капан за родители на възраст от 11.

Лоън, славата между 2003 и 2005 г. с водещи роли във филмите "Шантав петък, Mean Girls и Хърби: при пълно натоварване, а впоследствие включени в независими филми като Робърт Олтман's A Prairie Home спътник и Емилио Естевес на Боби. Нейната кариера е прекъсната през 2007 г. в два инцидента ДСИ и три посещения рехабилитация доведе до няколко загубени сделки филм. Подновяване кариерата си, тя гост звезда в сериала "Грозната Бети" е заснет през 2008 г. и Робърт Родригес на Мачете през 2009 година.

Лоън започна втората кариера в поп музиката през 2004 г. с албума "Говори, последвана от по-личен малко (RAW) през 2005 година. Тя привлича значително публичност, особено около нея личния си живот. Като такава, тя е снимана от папараци често фотографи.
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Lindsay Dee Lohan Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Lindsay Dee Lohan Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Lindsay Dee Lohan Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lindsay Dee Lohan   Lindsay Dee Lohan Icon_minitimeЧет Юли 22, 2010 1:01 am

Харесва ми в "Капан за родители". Между другото - страхотен филмец е. ;д
Иначе не ми харесва "черното" й досие - има прекалено много.. как да кажа.. провинения.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
Famous gurll.
Луд фен
Луд фен
Famous gurll.


Warn :
Lindsay Dee Lohan Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Lindsay Dee Lohan Right_bar_bleue

Брой мнения : 307
Reputation : 0
Join date : 09.01.2011
Age : 27

Lindsay Dee Lohan Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lindsay Dee Lohan   Lindsay Dee Lohan Icon_minitimeВто Яну 11, 2011 5:21 pm

Уникална актриса!
Върнете се в началото Go down
Cap`pac.
Неспасяем
Неспасяем
Cap`pac.


Warn :
Lindsay Dee Lohan Left_bar_bleue25 / 10025 / 100Lindsay Dee Lohan Right_bar_bleue

Брой мнения : 4596
Reputation : 5
Join date : 04.12.2010
Местожителство : Варна

Lindsay Dee Lohan Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lindsay Dee Lohan   Lindsay Dee Lohan Icon_minitimeНед Фев 13, 2011 12:53 am

Хубаво момиче е,но откакто сега вече е по -зряла взе доста гадни неща да върши.Любимият ми филм е ''Хърби''
Върнете се в началото Go down
Don't Hold Your Breath ♥
Маниак
Маниак
Don't Hold Your Breath ♥


Warn :
Lindsay Dee Lohan Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Lindsay Dee Lohan Right_bar_bleue

( : Когато няма какво да правя, просто си стоя и си хубавея! ^_^
Брой мнения : 472
Reputation : 2
Join date : 09.06.2011
Age : 24
Местожителство : Благоевград

Lindsay Dee Lohan Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lindsay Dee Lohan   Lindsay Dee Lohan Icon_minitimeПет Юни 10, 2011 8:17 pm

Една от любимите ми актриси! Гледала съм огромна част от филмите и и мисля, че са страхотни!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
avatar



Lindsay Dee Lohan Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lindsay Dee Lohan   Lindsay Dee Lohan Icon_minitimeПет Юни 10, 2011 11:15 pm

~Rossita. написа:
Харесва ми в "Капан за родители". Между другото - страхотен филмец е. ;д
Иначе не ми харесва "черното" й досие - има прекалено много.. как да кажа.. провинения.
+ 1
Върнете се в началото Go down
Wesi.
Напредващ
Напредващ
Wesi.


Warn :
Lindsay Dee Lohan Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Lindsay Dee Lohan Right_bar_bleue

( : I Love You!
Брой мнения : 136
Reputation : 3
Join date : 03.01.2011
Age : 27

Lindsay Dee Lohan Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lindsay Dee Lohan   Lindsay Dee Lohan Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 9:55 pm

Уникална е!! <3 Готина, играе добре.. Върши глупости, да, но ме кефи каква луда глава е ;дд
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Lindsay Dee Lohan Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Lindsay Dee Lohan   Lindsay Dee Lohan Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Lindsay Dee Lohan
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Филми & Сериали / Movies & TV :: Актьори и актриси-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Безплатен форум | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии