Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Ех Любов,любов..

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
vampirediaries.
Маниак
Маниак
vampirediaries.


Warn :
Ех Любов,любов.. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ех Любов,любов.. Right_bar_bleue

( : ...
Брой мнения : 508
Reputation : 9
Join date : 05.02.2010
Age : 32

Ех Любов,любов.. Empty
ПисанеЗаглавие: Ех Любов,любов..   Ех Любов,любов.. Icon_minitimeЧет Май 06, 2010 2:24 am

Е,мисля че по заглавието разбрахте за какво говоря..Романтични ли сте?Вярвате ли в принца на бял кон?Сърцето ви било ли е разбито?
С една дума разкажете,може да дадете ваши любвни случки.Или пък съвети за начинаещите.Как да си намерят първата любов?Или пък какво е чувството да си влюбен.Как да се спечели сърчето му/й?Или как да преживеем раздялата?

Хайде оставям ви да коментирате,че прекалявам с въпросите ;д.

ЕДИТ.Не намерих подобна тема,но ако има може да я махнете..
Върнете се в началото Go down
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Ех Любов,любов.. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ех Любов,любов.. Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Ех Любов,любов.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ех Любов,любов..   Ех Любов,любов.. Icon_minitimeЧет Май 06, 2010 7:14 pm

Любовта е нещо страхотно,което те кара да летиш в облаците,но и много да страдаш. Мислиш си,че си обичл/а много момчето/момичета. Изплаквала си за тях милион сълзи,а те не са го заслужавали. И тогава се появява принца ( или принцесата),точно тогава когато най-малко очааквате..
Аз съм била наранявана,плакала съм много и много съмм преживяла .. Любовни мъки.. И когато най-малко очаквах момчето само дойде при мен! Не казвам,че той е любовта на живота ми или ,че ще сме заедно завинаги,но в този момент единствено той кара сърцето ми да тупти ! Той ме прави щастлива и затова го обичам.
Ако искаш да привлечеш вниманието на момче (в момента говоря за момичета,защото момчешките работи нее ги разбирам. laugh ) Не бива да се вреш в него да го преследваш навсякъде и да му досаждаш. Ако смяташ,че си готова най-добре е да не правите моята грешка и грешката на много други момечата да си мълчите. Просто отиваш и му казваш в очите какво чувстваш.. Ако не изпитва същото просто си мислете,че не ви заслуава.. Не си струвада се плаче за човек,който и пари не дава за вас. Изпитвала съм го много пъти и не е приятно. Но важното е да имате самочувствие и да не се затваряте всебе си. Той няма да е единствения след него ще има още толкова много момчета.

Що се отнася до мен.. Много пъти са ме наранявали ,много съм плакала и съм страдала и найстина не е приятно. Но ето,че съм с приятеля си вече 8 месеца и половина. Направих грешка само,че не му казах още от самото начало. Сега съм щастлива и мака връзката ни да е от растояние аз съм сигурна в него и му имам доверие както и той на мен.
Незнам какво пруго да кажа .. Малко се отклоних от темата май ама тука мога да си развивам теми юхуу..

Ии да добавя който има проблеми с момчета или с гаджето,любовта и т.н може да сподели в тази тема и,ще се опитаме да помогнем! smile
Върнете се в началото Go down
vampirediaries.
Маниак
Маниак
vampirediaries.


Warn :
Ех Любов,любов.. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ех Любов,любов.. Right_bar_bleue

( : ...
Брой мнения : 508
Reputation : 9
Join date : 05.02.2010
Age : 32

Ех Любов,любов.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ех Любов,любов..   Ех Любов,любов.. Icon_minitimeПет Май 07, 2010 5:10 pm

Ммм аз ще се възползвам..Таа значи сестра ми има любовен проблем,попита ме за съвет,но аз не мога да й помогна,защото аз самата не съм имала такъв проблем и ме е страх ,да би й дам лош съвет за това се обръщам към вас за помощ.
Сестра ми е на 13 (ще ги навърши през август) и това ще и е първото гадже.Най-добрата й приятелка има един братовчед.На 14 - екшън момче,занимава се с Кобра 11 и всякакви екстремности.И един ден те са си говорели (сестра ми и той) пред къщата на Мима (неината най-добра приятелка) и са се бъзикали /поне тя така ми каза/.Но с времето тя усетила,че започва да го харесва.И си мисли,че и той я харесва,но ето проблема:той си имал гадже,което го е зарязала заради друго момче,но тя го е питала ако тя поиска да се върне при него дали той ще приеме и той й казал "Може би",което й е изпарило надеждите,че ще се съберат.Аз й казах да се бори за него,докато бившата не дойде от Пловдив през лятната ваканця (тя живее там).Та може ли да помогнете как да му каже,че го харесва,защото я е страх да не би той да не изпитва същото и да я избягва вече,и как по-точно да се бори за него?
Върнете се в началото Go down
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Ех Любов,любов.. Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ех Любов,любов.. Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Ех Любов,любов.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ех Любов,любов..   Ех Любов,любов.. Icon_minitimeПет Май 07, 2010 5:54 pm

Амии.. Първото което е да не се страхува!! Да покаже чувствата си .. Да му каже какво изпитва и ако той не може да отвърне на чувствата й просто да си останат приятели .. Но да не отива и да започне да му се обяснава в любов просто да отиде и да го пита например; " Какво ще направиш ако ти кажа,че те харесвам или нещо такова".
Нека опита и да види какво ще стане!! Нека да не чака повече.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ех Любов,любов.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ех Любов,любов..   Ех Любов,любов.. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ех Любов,любов..
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Любов от разстояние??
» От приятелство в любов..
» Има ли истинска любов?
» Истинската любов.
» За родителите с любов и още нещо

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Дискусии-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии