Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Дженифър Гарнър

Go down 
+6
-A.
~Paradis♡
fergie_love
candyx. .
- NataLiya ~
monini
10 posters
АвторСъобщение
monini
Неспасяем
Неспасяем
monini


Warn :
Дженифър Гарнър Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Дженифър Гарнър Right_bar_bleue

( : A day without you is a year without rain <333
Брой мнения : 3435
Reputation : 57
Join date : 07.10.2009
Age : 28
Местожителство : Сандански

Дженифър Гарнър Empty
ПисанеЗаглавие: Дженифър Гарнър   Дженифър Гарнър Icon_minitimeНед Апр 25, 2010 1:30 pm

Дженифър Гарнър Jennifer_garner_2_s

Дженифър Гарнър
Jennifer Garner


Дата на раждане - 17.04.1972.
Място на раждане - Чарлстън, Западна Вирджиния, САЩ.

Дженифър Ан Гарнър, която бе изстреляна към славата със сериала Наречена още (2001), измина дълъг път от родния си Хюстън, Тексас.

Родена е на 17 април, 1972 година. Израства в Чарлстън, Западна Вирджиния с майка си Пат, учителка по английски, баща си, Бил - инженер-химик, и две сестри - една по-голяма и една по-малка. Семейство Гарнър е консервативно, гримът и обиците са забранени, така че разликата между младата Дженифър и онази, която познаваме днес е много голяма. Като дете, Дженифър учи балет и се упражнява по 6 часа на ден - девет години, които сама тя описва като по-скоро изпълнени с решителност и упорство, отколкото с талант. Главната мотивация е любовта към сцената

Дженифър е все така решителна и когато я приемат в университета Денисън - специалност химия. По-късно, тя разбира, че влечението й към сцената е по-силно, отколкото към науката и започва да изучава драма. През 1994 - годината, в която се дипломира, Дженифър решава да продължи театралното си образование в университета Йейл, но вместо това заминава за Ню Йорк с намерението да си потърси работа като актриса в телевизията и киното и да провери какво е научила досега.

Дали заради доброто обучение, природния талант, изключителната фотогеничност, или най-вероятно комбинацията от трите, намирането на работа на сцената не отнема много време на Дженифър. По-малко от месец след пристигането си в Ню Йорк, Дженифър получава роля в бродуейската постановка A Month in the Country. Вече уверене в способностите си като актриса, Дженифър се премества в Лос Анджелис. И отново без да губи много време си намира роля в телевизионния филм Zoya.

Следващите две години преди 1998, Дженифър получава обикновено малки роли, но в популярни сериали и филми и скоро става все по-търсена в Холивуд. Гостуванията й в програми като Spin City и Law & Order, и филми като Да разнищим Хари (1997) и In Harm's Way (1997) затвърждават увереността на Дженифър в силите й. През 1998, получава главната роля в драматичния сериал на FOX, Significant Others.

Заради ниския рейтинг, излъчването на Significant Others е спряно само след месец. Без работа, Дженифър се явява на кастинг за популярния сериал на WB Felicity и след още четири прослушвания, печели ролята. Ролята по сценарий не е голяма, но продуцентът на Felicity Дж. Дж. Абрамс бил толкова впечатлен от изпълнението на Дженифър, че накарал сценаристите да внесат промени и да я увеличат.

Felicity носи на Дженифър повече от това, което е очаквала; на снимачната площадка започва приятелството й с актьора Скот Фоли, двамата се женят през есента на 2000-ната година. Но както повечето холивудски бракове и този не е вечен: развеждат се през март 2004.

Дженифър получава втори шанс да се изяви в главна роля през 1999, когато е избрана за участие в сериала на Дженифъл Лъв Хюит, Time of Your Life. Въпреки, че критиците харесват играта на Дженифър, сериалът споделя съдбата на Significant Others и е спрян скоро след старта си. Независимо от провала, изявата на Дженифър получава отлични оценки и води до покани за участие в такива големи проекти като Пърл Харбър (като сестра Сандра) и Пич, Къде ми е колата? (като гаджето на Аштън Къчър).

През 2000 г, с Дженифър се свързва продуцентът на Felicity Дж. Дж. Абрамс и й предлага да се яви на кастинг за новия му проект - екшън сериал, който ще снима за ABC. Интересът й нараства, след като се запознава с описанието на поредицата -- наречена "Наречена още" -- и Дженифър се записва на курс по бойни изкуства за да се подготви за кастинга. Предвидливостта й се оказва правилен ход и месец по-късно Дженифър получава главната роля - Сидни Бристоу, агент на ЦРУ, който жонглира с множество самоличности.

За разлика от предишния й опит в главни роли в сериали, Alias се радва на висок рейтинг и отличен прием от страна на критиката. През февруари 2002, Дженифър получава Златен глобус за най-добро изпълнение на актриса в драма.

Междувременно, Дженифър продължава да увеличава актьорския си опит. През 2002, има малка роля с Леонардо Ди Каприо във филма на Стивън Спилбърг Хвани ме, ако можеш. На следващата година играе заедно с Бен Афлек във филмовата адаптация на комикса Деърдевъл: Дявол на доброто. Отново среща любовта на снимачната площадка и от тогава се среща с бившия приятел на Джей Ло .

През 2004, Дженифър игра в романтичната комедия Събудих се на 30, а през 2005, в главната роля в Електра, продължението на Деърдевъл: Дявол на доброто. Филмът се провали в боксофиса, и бе заклеймен от критиците, но повечето от тях похвалиха изпълнението на Дженифър.

През пролетта на 2005 г. Дженифър снима новите епизоди за четвъртия сезон на “Наречена още”.

Тази година списание FHM я постави на второ място в списъка на 100-те най-секси жени на планетата.

ФИЛМОГРАФИЯ
Хвани ме, ако можеш
Daredevil-Дявол на доброто
Събудих се на 30
Електра
Хвани и пусни
Кралството
Juno
Джуно
Призраци на бивши гаджета

Мнение?
----------------------------------------

Аз страшно много я харесвам.. Гладала съм я само в 2-3 филма, но ми допада - играе добре и е сладка..
Върнете се в началото Go down
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Дженифър Гарнър Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Дженифър Гарнър Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Дженифър Гарнър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дженифър Гарнър   Дженифър Гарнър Icon_minitimeПон Апр 26, 2010 12:51 am

Много добра актриса.
Върнете се в началото Go down
candyx. .
Неспасяем
Неспасяем
candyx. .


Warn :
Дженифър Гарнър Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Дженифър Гарнър Right_bar_bleue

( : И сърце,и душа,и каквото пожелаеш ще ти дам..Да бъдеш с мен сега. &amp;lt;3
Брой мнения : 2309
Reputation : 22
Join date : 18.06.2009
Age : 28

Дженифър Гарнър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дженифър Гарнър   Дженифър Гарнър Icon_minitimeПон Апр 26, 2010 1:37 am

Уникална е! < 333
Страшно много я харесвам в "Електра".
Върнете се в началото Go down
fergie_love
Напредващ
Напредващ
fergie_love


Warn :
Дженифър Гарнър Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Дженифър Гарнър Right_bar_bleue

Брой мнения : 98
Reputation : -1
Join date : 24.04.2010
Age : 27

Дженифър Гарнър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дженифър Гарнър   Дженифър Гарнър Icon_minitimeПон Апр 26, 2010 1:40 am

Не ми харесва .
Върнете се в началото Go down
~Paradis♡
Неспасяем
Неспасяем
~Paradis♡


Warn :
Дженифър Гарнър Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Дженифър Гарнър Right_bar_bleue

( : Don't try to fix me. I'm not broken.
Брой мнения : 746
Reputation : 3
Join date : 13.05.2010
Age : 26
Местожителство : On Mercury

Дженифър Гарнър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дженифър Гарнър   Дженифър Гарнър Icon_minitimeПет Май 14, 2010 1:39 am

Невероятно актриса. Една от любимите ми. Дженифър Гарнър 401723
Върнете се в началото Go down
http://the-hendricks.bulgarianforum.net/
-A.
Неспасяем
Неспасяем
-A.


Warn :
Дженифър Гарнър Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Дженифър Гарнър Right_bar_bleue

Брой мнения : 5179
Reputation : 291
Join date : 21.02.2010
Age : 25

Дженифър Гарнър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дженифър Гарнър   Дженифър Гарнър Icon_minitimeПет Май 14, 2010 1:46 am

И на мен не ми харесва,но не я мразя!
Върнете се в началото Go down
Jolie
Маниак
Маниак
Jolie


Warn :
Дженифър Гарнър Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Дженифър Гарнър Right_bar_bleue

Брой мнения : 485
Reputation : 3
Join date : 21.06.2010
Age : 30

Дженифър Гарнър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дженифър Гарнър   Дженифър Гарнър Icon_minitimeПет Юли 16, 2010 4:14 am


Както вече някой спомена,в Електра беше зашеметяваща.Напълно я одобрявам.
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Дженифър Гарнър Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Дженифър Гарнър Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Дженифър Гарнър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дженифър Гарнър   Дженифър Гарнър Icon_minitimeСря Юли 21, 2010 10:57 pm

Много е добра, в това няма спор.
Но не ми харесва.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
Cap`pac.
Неспасяем
Неспасяем
Cap`pac.


Warn :
Дженифър Гарнър Left_bar_bleue25 / 10025 / 100Дженифър Гарнър Right_bar_bleue

Брой мнения : 4596
Reputation : 5
Join date : 04.12.2010
Местожителство : Варна

Дженифър Гарнър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дженифър Гарнър   Дженифър Гарнър Icon_minitimeНед Фев 13, 2011 4:16 am

Не я знам..,но ми изглежда симпатична.
Върнете се в началото Go down
Little Girl ~
Неспасяем
Неспасяем
Little Girl ~


Warn :
Дженифър Гарнър Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Дженифър Гарнър Right_bar_bleue

( : But you’re hurting me from inside of my head, I can’t take it, I can’t take it ..
Брой мнения : 5829
Reputation : 48
Join date : 09.03.2010
Age : 27

Дженифър Гарнър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дженифър Гарнър   Дженифър Гарнър Icon_minitimeНед Фев 13, 2011 4:17 am

Доста добра актриса е. Не съм и някаква фенка, но е сладурана <3.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дженифър Гарнър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дженифър Гарнър   Дженифър Гарнър Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Дженифър Гарнър
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Селена срещнала Дженифър Анистън
» Афлек иска син, Гарнър се дърпа

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Филми & Сериали / Movies & TV :: Актьори и актриси-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии