Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Любима снимка,песен,герой и момент

Go down 
+14
star18
Нинзи ^ <3
NoW i'm BITCH <3
Alice~
~Rossita
Catch Me <3
ladygaga
radito_
SeLz'
maggie*
The_vampire_girl
candyx. .
Selena_swim
ДанС
18 posters
АвторСъобщение
ДанС
Маниак
Маниак
ДанС


Warn :
Любима снимка,песен,герой и момент Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любима снимка,песен,герой и момент Right_bar_bleue

Брой мнения : 593
Reputation : 0
Join date : 13.04.2009
Age : 26

Любима снимка,песен,герой и момент Empty
ПисанеЗаглавие: Любима снимка,песен,герой и момент   Любима снимка,песен,герой и момент Icon_minitimeВто Май 12, 2009 4:02 pm

Споделете кой ви е люимия момет от филма,коя е вашата песен,която ви изпълва най-много,кой герой най-много харесвате и коя снимка ви кефи най-много smile
Върнете се в началото Go down
Selena_swim
Редовен
Редовен
Selena_swim


Warn :
Любима снимка,песен,герой и момент Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любима снимка,песен,герой и момент Right_bar_bleue

Брой мнения : 200
Reputation : 0
Join date : 10.04.2009
Age : 28
Местожителство : Plovdiv

Любима снимка,песен,герой и момент Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима снимка,песен,герой и момент   Любима снимка,песен,герой и момент Icon_minitimeСря Май 20, 2009 2:43 am

Ванеса ми харесва,също момента,когато се целуват.И всички песни


Последната промяна е направена от ДанС на Чет Май 21, 2009 3:48 pm; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : Слагай препинателни знаци,че не е много ясно :))
Върнете се в началото Go down
candyx. .
Неспасяем
Неспасяем
candyx. .


Warn :
Любима снимка,песен,герой и момент Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любима снимка,песен,герой и момент Right_bar_bleue

( : И сърце,и душа,и каквото пожелаеш ще ти дам..Да бъдеш с мен сега. &amp;lt;3
Брой мнения : 2309
Reputation : 22
Join date : 18.06.2009
Age : 28

Любима снимка,песен,герой и момент Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима снимка,песен,герой и момент   Любима снимка,песен,герой и момент Icon_minitimeЧет Юни 18, 2009 4:22 pm

Ашли и в филма и в действителноста страшно много ме кефи и по характер и по ваншност абе всичко у Ашли ми харесва а за любимите и моменти най-много ме кефи когато се вбесява и командва. sun
Ето и няколко нейни снимки:

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
The_vampire_girl
Неспасяем
Неспасяем
The_vampire_girl


Warn :
Любима снимка,песен,герой и момент Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Любима снимка,песен,герой и момент Right_bar_bleue

( : Върни ми сърцето!!!
Брой мнения : 1061
Reputation : 9
Join date : 13.07.2009
Age : 34

Любима снимка,песен,герой и момент Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима снимка,песен,герой и момент   Любима снимка,песен,герой и момент Icon_minitimeПон Юли 13, 2009 6:31 pm

ами като цяло всички песни са ми любими а за моменти всички в които зак и ванеса са заедно sun
Върнете се в началото Go down
maggie*
Редовен
Редовен
maggie*


Warn :
Любима снимка,песен,герой и момент Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любима снимка,песен,герой и момент Right_bar_bleue

Брой мнения : 175
Reputation : 0
Join date : 27.07.2009
Age : 28
Местожителство : Варна

Любима снимка,песен,герой и момент Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима снимка,песен,герой и момент   Любима снимка,песен,герой и момент Icon_minitimeВто Юли 28, 2009 1:46 am

един от любимите ми моменти -- https://www.youtube.com/watch?v=HvSkdTK7Zd0
и този ест -- https://www.youtube.com/watch?v=c9fTWlMUyrk&feature=related
Любима песен -- Fabulous
Герой - Шарпей
Върнете се в началото Go down
http://Ashley-Web.Dir.Bg
SeLz'
Неспасяем
Неспасяем
SeLz'


Warn :
Любима снимка,песен,герой и момент Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Любима снимка,песен,герой и момент Right_bar_bleue

Брой мнения : 886
Reputation : 0
Join date : 15.04.2009
Age : 26

Любима снимка,песен,герой и момент Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима снимка,песен,герой и момент   Любима снимка,песен,герой и момент Icon_minitimeВто Авг 11, 2009 2:21 am

ШАРПЕЙ е най- сладка. красавица
Върнете се в началото Go down
radito_
Нов
Нов
radito_


Warn :
Любима снимка,песен,герой и момент Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любима снимка,песен,герой и момент Right_bar_bleue

Брой мнения : 5
Reputation : 0
Join date : 12.08.2009

Любима снимка,песен,герой и момент Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима снимка,песен,герой и момент   Любима снимка,песен,герой и момент Icon_minitimeСря Авг 12, 2009 8:16 pm

Още си харесва филма. In Love
Върнете се в началото Go down
ladygaga
Редовен
Редовен
ladygaga


Warn :
Любима снимка,песен,герой и момент Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любима снимка,песен,герой и момент Right_bar_bleue

Брой мнения : 180
Reputation : -1
Join date : 27.09.2009
Age : 27
Местожителство : варна *

Любима снимка,песен,герой и момент Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима снимка,песен,герой и момент   Любима снимка,песен,герой и момент Icon_minitimeНед Сеп 27, 2009 4:50 am

Ами харесват ми снмките на Ашли общо взето всичко на Любима снимка,песен,герой и момент 3815 Ашли :* Любима снимка,песен,герой и момент 29863 Любима снимка,песен,герой и момент 29863 Еххх нали си е кокетка ;д
Върнете се в началото Go down
Catch Me <3
Маниак
Маниак
Catch Me <3


Warn :
Любима снимка,песен,герой и момент Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любима снимка,песен,герой и момент Right_bar_bleue

( : nai-wurvejen taka li.. nai-wurwejen,wnimavaii;dd
Брой мнения : 448
Reputation : 2
Join date : 14.12.2009
Age : 27
Местожителство : Варна

Любима снимка,песен,герой и момент Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима снимка,песен,герой и момент   Любима снимка,песен,герой и момент Icon_minitimeПет Дек 18, 2009 6:03 pm

Ашлии дъ бест .. когато казва: бр брр ма ;д
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Любима снимка,песен,герой и момент Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любима снимка,песен,герой и момент Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Любима снимка,песен,герой и момент Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима снимка,песен,герой и момент   Любима снимка,песен,герой и момент Icon_minitimeВто Яну 26, 2010 3:48 pm

Любим герой - Ашли (Шарпей) sun
Любима пеен - Fabulous
Любимия ми момент е: Когато Шарпей и Раян пристигат в техния клуб и когато Ашли се подписва на листовките и се чуди къде ще сложат купата "Ослепителна Звезда". smile
Любима снимка:

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
Alice~
Неспасяем
Неспасяем
Alice~


Warn :
Любима снимка,песен,герой и момент Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любима снимка,песен,герой и момент Right_bar_bleue

Брой мнения : 6295
Reputation : 56
Join date : 10.11.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

Любима снимка,песен,герой и момент Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима снимка,песен,герой и момент   Любима снимка,песен,герой и момент Icon_minitimeВто Яну 26, 2010 6:12 pm

Любим герой - Ашли
Любима песен - Раян и Ашли - Fabulous
Любим момент: От третата част когато вместо Трой се появява онова момче..
Любима снимка: немога да избера - всички са невероятни!
Върнете се в началото Go down
http://avatar-for-you.dir.bg
NoW i'm BITCH <3
Неспасяем
Неспасяем
NoW i'm BITCH <3


Warn :
Любима снимка,песен,герой и момент Left_bar_bleue8 / 1008 / 100Любима снимка,песен,герой и момент Right_bar_bleue

( : ш0к0лаDчетY ..&lt;3 | chocolate &lt;33
Брой мнения : 951
Reputation : 0
Join date : 04.01.2010

Любима снимка,песен,герой и момент Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима снимка,песен,герой и момент   Любима снимка,песен,герой и момент Icon_minitimeВто Яну 26, 2010 6:13 pm

Герой - Ашли
Песен: Fabilous
Момент: Дето пеят в кухнята в HSM1 ..
Снимки:Нямам . Не харесвам нито едничка
Върнете се в началото Go down
http://www.miss-gomez-fan.dir.bg
Нинзи ^ <3
Неспасяем
Неспасяем
Нинзи ^ <3


Warn :
Любима снимка,песен,герой и момент Left_bar_bleue13 / 10013 / 100Любима снимка,песен,герой и момент Right_bar_bleue

( : Hot , Hot , , , Hot like that x3
Брой мнения : 2349
Reputation : -18
Join date : 21.01.2010
Age : 23
Местожителство : Varnaa ..

Любима снимка,песен,герой и момент Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима снимка,песен,герой и момент   Любима снимка,песен,герой и момент Icon_minitimeВто Мар 02, 2010 10:01 pm

Rossita. написа:
Любим герой - Ашли (Шарпей) sun
Любима пеен - Fabulous
Любимия ми момент е: Когато Шарпей и Раян пристигат в техния клуб и когато Ашли се подписва на листовките и се чуди къде ще сложат купата "Ослепителна Звезда". smile
Любима снимка:

Spoiler:

Хей и аз харесвам този момент,песен,герой и снимки! sun
Върнете се в началото Go down
star18
Напредващ
Напредващ
star18


Warn :
Любима снимка,песен,герой и момент Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любима снимка,песен,герой и момент Right_bar_bleue

Брой мнения : 147
Reputation : 0
Join date : 24.04.2010
Age : 25

Любима снимка,песен,герой и момент Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима снимка,песен,герой и момент   Любима снимка,песен,герой и момент Icon_minitimeПон Апр 26, 2010 12:33 am

Всичко е суперско в този филм. sun

Любима снимка,песен,герой и момент Sanstitre1bo
Върнете се в началото Go down
http://www.vbox7.com/user:star18
fergie_love
Напредващ
Напредващ
fergie_love


Warn :
Любима снимка,песен,герой и момент Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любима снимка,песен,герой и момент Right_bar_bleue

Брой мнения : 98
Reputation : -1
Join date : 24.04.2010
Age : 27

Любима снимка,песен,герой и момент Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима снимка,песен,герой и момент   Любима снимка,песен,герой и момент Icon_minitimeПон Апр 26, 2010 1:38 am

Ашли ми харесва най-много.Любима снимка имам ,но не мога да я намеря.И тя е от същия басейн на който има снимка по-горе в темата.Харесва ми момента, когато свършват часовете ,започва ваканцията ,всички си хвърлят листите и започват да танцуват.
Върнете се в началото Go down
Cap`pac.
Неспасяем
Неспасяем
Cap`pac.


Warn :
Любима снимка,песен,герой и момент Left_bar_bleue25 / 10025 / 100Любима снимка,песен,герой и момент Right_bar_bleue

Брой мнения : 4596
Reputation : 5
Join date : 04.12.2010
Местожителство : Варна

Любима снимка,песен,герой и момент Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима снимка,песен,герой и момент   Любима снимка,песен,герой и момент Icon_minitimeВто Фев 22, 2011 2:26 am

Любимия ми герой ,тоест героии са ''Ванеса и Зак'' (Габриела и Трой)
Любима песен:Когато ''Габриела'' си тругва (Училищен Мюзикъл 2)
Любим момент:Когато вече завършват..
Снимка:Нямам..
Върнете се в началото Go down
Don't Hold Your Breath ♥
Маниак
Маниак
Don't Hold Your Breath ♥


Warn :
Любима снимка,песен,герой и момент Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любима снимка,песен,герой и момент Right_bar_bleue

( : Когато няма какво да правя, просто си стоя и си хубавея! ^_^
Брой мнения : 472
Reputation : 2
Join date : 09.06.2011
Age : 24
Местожителство : Благоевград

Любима снимка,песен,герой и момент Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима снимка,песен,герой и момент   Любима снимка,песен,герой и момент Icon_minitimeПет Юни 10, 2011 3:58 pm

Герой: Ашли.
Песен: To Start Something New (някак си така се казваше ;д).
Момент: Началото на HSM 1 (когато посрещат Нова Година).
Снимка: Нямам.


Последната промяна е направена от Katinka на Пон Дек 26, 2011 10:10 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост
avatar



Любима снимка,песен,герой и момент Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима снимка,песен,герой и момент   Любима снимка,песен,герой и момент Icon_minitimeПет Юни 10, 2011 11:36 pm

Герой: Шарпей, Габриела
Момент: (КЛИК, КЛИК)
Песен: You are the music in me
Снимка:

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Любима снимка,песен,герой и момент Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Любима снимка,песен,герой и момент Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 26
Местожителство : umm.. at home?

Любима снимка,песен,герой и момент Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима снимка,песен,герой и момент   Любима снимка,песен,герой и момент Icon_minitimeСъб Юни 11, 2011 4:36 am

Герой: Шарпей
Момент: ТУК .. има и още много други
Песен: Boys Are Back , Now or Never и още много други
Снимка: 1, 2, 3, 4 и още много ..

ЕДИТ: Поправих заглавието - беше написал "сника". wink
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Любима снимка,песен,герой и момент Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любима снимка,песен,герой и момент   Любима снимка,песен,герой и момент Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Любима снимка,песен,герой и момент
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» любима песен на следващия...
» Любима песен на следващия
» Любима песен от албума?
» Любима песен на Майли Сайръс
» Любима фраза от песен на Респект?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Филми & Сериали / Movies & TV :: High School Musical / Училищен мюзикъл-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии