Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Още едно овненце в кошарата..;d

Go down 
+5
~Rossita
- NataLiya ~
Нинзи ^ <3
rozaLie
vampirediaries.
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
vampirediaries.
Маниак
Маниак
vampirediaries.


Warn :
Още едно овненце в кошарата..;d - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Още едно овненце в кошарата..;d - Page 3 Right_bar_bleue

( : ...
Брой мнения : 508
Reputation : 9
Join date : 05.02.2010
Age : 32

Още едно овненце в кошарата..;d - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Още едно овненце в кошарата..;d   Още едно овненце в кошарата..;d - Page 3 Icon_minitimeПет Май 28, 2010 1:01 am

Тааа здрасти! Днес беше погребението на Сашко ;(;(;(;(;( Мисля,че аз най-много плаках от всички! Момичетата кой малко,кой малко повече..А аз през почти цялото време! Беше толкова син! Сякаш беше потопен в ледена вода! И толкова тих.Винаги съм го знаела като доста енергичен ии всички казваха колко е работлив и сръчен.А сега спокоен иии заспал? Мисля,че точно това са правилните думи! Как можа да починеш Сашииии?Как можа? Толкова е празно около нас! А и беше толкова млад! Почивай в мир завинаги!
Още едно овненце в кошарата..;d - Page 3 Photo-0078_9c969_19508363
Върнете се в началото Go down
vampirediaries.
Маниак
Маниак
vampirediaries.


Warn :
Още едно овненце в кошарата..;d - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Още едно овненце в кошарата..;d - Page 3 Right_bar_bleue

( : ...
Брой мнения : 508
Reputation : 9
Join date : 05.02.2010
Age : 32

Още едно овненце в кошарата..;d - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Още едно овненце в кошарата..;d   Още едно овненце в кошарата..;d - Page 3 Icon_minitimeСря Юни 09, 2010 9:11 pm

Имам нови маратонкиии!Страхотни са!Обожавам ги!След малко може да пусна снимки!
Върнете се в началото Go down
Barbie.
Неспасяем
Неспасяем
Barbie.


Warn :
Още едно овненце в кошарата..;d - Page 3 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Още едно овненце в кошарата..;d - Page 3 Right_bar_bleue

( : Дявола ме кара и ми вика нека, нека! ;-)
Брой мнения : 1965
Reputation : 143
Join date : 03.03.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

Още едно овненце в кошарата..;d - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Още едно овненце в кошарата..;d   Още едно овненце в кошарата..;d - Page 3 Icon_minitimeСря Юни 09, 2010 9:20 pm

Честито! smile
Върнете се в началото Go down
vampirediaries.
Маниак
Маниак
vampirediaries.


Warn :
Още едно овненце в кошарата..;d - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Още едно овненце в кошарата..;d - Page 3 Right_bar_bleue

( : ...
Брой мнения : 508
Reputation : 9
Join date : 05.02.2010
Age : 32

Още едно овненце в кошарата..;d - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Още едно овненце в кошарата..;d   Още едно овненце в кошарата..;d - Page 3 Icon_minitimeСря Юни 09, 2010 9:24 pm

Охх мързел ме е да снимам и да качвам, за това давам сайта,там има снимка и сега давам инструкции,пък който иска да ги търси ;д..
Тааам на сайта на Bulldozer има отстрани едно меню и избирате fashion..иии се падат третите =)
П.п.Исках да избера първите,но с бялото ми изглеждаше по-сладко :)..
Hope u like it,like i do =).
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Още едно овненце в кошарата..;d - Page 3 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Още едно овненце в кошарата..;d - Page 3 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Още едно овненце в кошарата..;d - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Още едно овненце в кошарата..;d   Още едно овненце в кошарата..;d - Page 3 Icon_minitimeСря Юни 09, 2010 9:34 pm

Харесват ми!! Честито!!

Ей, дюд.. Видя ли новите снимки на Джефро?
И.. Какво харесваш в него, в личен план?
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
Barbie.
Неспасяем
Неспасяем
Barbie.


Warn :
Още едно овненце в кошарата..;d - Page 3 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Още едно овненце в кошарата..;d - Page 3 Right_bar_bleue

( : Дявола ме кара и ми вика нека, нека! ;-)
Брой мнения : 1965
Reputation : 143
Join date : 03.03.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

Още едно овненце в кошарата..;d - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Още едно овненце в кошарата..;d   Още едно овненце в кошарата..;d - Page 3 Icon_minitimeСря Юни 09, 2010 9:47 pm

Сладки са. lol!
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Още едно овненце в кошарата..;d - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Още едно овненце в кошарата..;d - Page 3 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Още едно овненце в кошарата..;d - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Още едно овненце в кошарата..;d   Още едно овненце в кошарата..;d - Page 3 Icon_minitimeСря Юни 09, 2010 10:44 pm

Кефят, дюд.
А, и съжелявам за случилото се.. RIP.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
vampirediaries.
Маниак
Маниак
vampirediaries.


Warn :
Още едно овненце в кошарата..;d - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Още едно овненце в кошарата..;d - Page 3 Right_bar_bleue

( : ...
Брой мнения : 508
Reputation : 9
Join date : 05.02.2010
Age : 32

Още едно овненце в кошарата..;d - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Още едно овненце в кошарата..;d   Още едно овненце в кошарата..;d - Page 3 Icon_minitimeСря Юни 09, 2010 11:47 pm

И аз съжелявам,но нашия клас е един от най-лудите тъй,че ще се справим някак..
Ммм гледах някакви нови на Джефчоо,ама не съм такъв фен като тебе,соу и аз незнам колко нови съм гледала ;д..Ако можеш да ме ориентираш?
В личен план ли?Хмм може би за това,че е грижовен към Бет иии незнам,но знам,че много го харесвам ;д..
Това е трейлъра на Писъкааа 4../Scream 4/Нямам търпение!Ще бъде великоо,с Ема Робъртс,Хайден Пенетиър и още там..Един от най-добрите хоръри!Нищо,че не коментирате нищо за филма в темата Други ;д..
Бъзикам се..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Още едно овненце в кошарата..;d - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Още едно овненце в кошарата..;d   Още едно овненце в кошарата..;d - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Още едно овненце в кошарата..;d
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» 2 за мен, едно за теб! Що? Мое си еее!
» Едно от двете
» Още едно блогче от Майлзи!
» Дневника на едно психясало Бори
» Още едно интервю на Сел за края на МОУП и Филмът 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Служебни :: Кошче-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Free forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии