Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Любов от разстояние??

Go down 
+7
LightOne
xxHeadfirst
*DanSs*
БетС :)
Alice~
rozaLie
- NataLiya ~
11 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Любов от разстояние?? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любов от разстояние?? Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Любов от разстояние?? Empty
ПисанеЗаглавие: Любов от разстояние??   Любов от разстояние?? Icon_minitimeНед Яну 10, 2010 8:30 pm

И отново зачеквам темата за любовта ;дд laugh Е какво мислите? Връзките от растояние имат ли бъдеще? : )
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Любов от разстояние?? Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Любов от разстояние?? Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Любов от разстояние?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любов от разстояние??   Любов от разстояние?? Icon_minitimeНед Яну 10, 2010 8:34 pm

Зависи от колко. laugh Базик..
Ами зависи от хората. Може да има, може и да няма. Ако двете личности се обичат прекалено много - може. Но пък ако не чак толкова, не..
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
Alice~
Неспасяем
Неспасяем
Alice~


Warn :
Любов от разстояние?? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любов от разстояние?? Right_bar_bleue

Брой мнения : 6295
Reputation : 56
Join date : 10.11.2009
Age : 25
Местожителство : Варна

Любов от разстояние?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любов от разстояние??   Любов от разстояние?? Icon_minitimeНед Яну 10, 2010 8:39 pm

Както каза Чичи - при всеки е различно.. Всичко за виси от двамата..
Върнете се в началото Go down
http://avatar-for-you.dir.bg
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Любов от разстояние?? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любов от разстояние?? Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Любов от разстояние?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любов от разстояние??   Любов от разстояние?? Icon_minitimeНед Яну 10, 2010 8:42 pm

Хмм .. аз доста често мисля по тази тема защотто моята връзка е така от растояние... Аз съм от Пловдив той е от Карлово .. Виждаме се по 2 дена в седмицата .. Само събота и неделя .. ; (( И все пакк на нас това (за сега) не ни пречи .. разбираме се чудесно не се караме и т.н ... Според мен акоо найстина хората (както каза Чичи) се обичат растоянието не би трябвало да е проблем за тях .,. : ) Пък и понякога и разликата в годините е до някъде важна .. но не толкова защото все пак при мер разликата в годините не е толкова голяма,но има хора при който е достаа по голяма и става г/д проблем : )))
Върнете се в началото Go down
БетС :)
Неспасяем
Неспасяем
БетС :)


Warn :
Любов от разстояние?? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любов от разстояние?? Right_bar_bleue

( : Do you remember? :)
Брой мнения : 760
Reputation : 5
Join date : 09.04.2009

Любов от разстояние?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любов от разстояние??   Любов от разстояние?? Icon_minitimeНед Яну 10, 2010 8:48 pm

Разтоянието Не пречи ! Разбира се ако се виждат.. аз съм свидетел на такава любов и съм сигурна, че може да съществува! (Тва за свидетелството не се отнася за Талси laugh 459 )
Върнете се в началото Go down
*DanSs*
Редовен
Редовен
*DanSs*


Warn :
Любов от разстояние?? Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Любов от разстояние?? Right_bar_bleue

Брой мнения : 182
Reputation : 0
Join date : 13.01.2010

Любов от разстояние?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любов от разстояние??   Любов от разстояние?? Icon_minitimeСря Яну 13, 2010 5:51 pm

Съществува такава любов от разстояние.Няма значение колко близко или далече си от един човек..важното е да си близо до сърцето му. :)
Върнете се в началото Go down
xxHeadfirst
Неспасяем
Неспасяем
xxHeadfirst


Warn :
Любов от разстояние?? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любов от разстояние?? Right_bar_bleue

( : I'm crazy,sooo watch out! xdd
Брой мнения : 961
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 27
Местожителство : София [sun]]

Любов от разстояние?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любов от разстояние??   Любов от разстояние?? Icon_minitimeСря Яну 13, 2010 11:45 pm

Аз имах една такава любов с един от вибокс,ама после се убедих,че мъжете са свине.Иначе може да съществува.
Върнете се в началото Go down
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Любов от разстояние?? Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Любов от разстояние?? Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Любов от разстояние?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любов от разстояние??   Любов от разстояние?? Icon_minitimeСря Яну 13, 2010 11:53 pm

Аз пък мислех че сме по-скоро говеда. laugh
Върнете се в началото Go down
xxHeadfirst
Неспасяем
Неспасяем
xxHeadfirst


Warn :
Любов от разстояние?? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любов от разстояние?? Right_bar_bleue

( : I'm crazy,sooo watch out! xdd
Брой мнения : 961
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 27
Местожителство : София [sun]]

Любов от разстояние?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любов от разстояние??   Любов от разстояние?? Icon_minitimeСря Яну 13, 2010 11:59 pm

Вие сте кръстоска между двете.Трябваше да го разбера още от Манол.
Върнете се в началото Go down
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Любов от разстояние?? Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Любов от разстояние?? Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Любов от разстояние?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любов от разстояние??   Любов от разстояние?? Icon_minitimeЧет Яну 14, 2010 12:02 am

Е, чекай де - ти искаш нормално отношение от полудете-полутийн. Не бързай толкова с заключенията. Все някое по-елитно говедо ще ти хване окото като поотраснеш. wink
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Любов от разстояние?? Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Любов от разстояние?? Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Любов от разстояние?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любов от разстояние??   Любов от разстояние?? Icon_minitimeЧет Яну 14, 2010 12:05 am

LightOne написа:
Е, чекай де - ти искаш нормално отношение от полудете-полутийн. Не бързай толкова с заключенията. Все някое по-елитно говедо ще ти хване окото като поотраснеш. wink

Така е! ^,..,^ ;;oo
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
xxHeadfirst
Неспасяем
Неспасяем
xxHeadfirst


Warn :
Любов от разстояние?? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любов от разстояние?? Right_bar_bleue

( : I'm crazy,sooo watch out! xdd
Брой мнения : 961
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 27
Местожителство : София [sun]]

Любов от разстояние?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любов от разстояние??   Любов от разстояние?? Icon_minitimeЧет Яну 14, 2010 12:25 am

Елитно говедо rofl Мале уби ме,ама се разочаровах от любовта вече.
Върнете се в началото Go down
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Любов от разстояние?? Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Любов от разстояние?? Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Любов от разстояние?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любов от разстояние??   Любов от разстояние?? Icon_minitimeЧет Яну 14, 2010 12:29 am

Не че искам да влизам в ролята на мъдрия моралист, ама 13 е цифра за която такива силни изречения вяра нямам. Нищо не си видяла още, за да знаеш какво аджеба е любовта. Любов от разстояние?? Oldboy (не подценявам силата на чувствата ти, просто някои странични ефекти в тая връза са ти непознати)
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Любов от разстояние?? Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Любов от разстояние?? Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Любов от разстояние?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любов от разстояние??   Любов от разстояние?? Icon_minitimeЧет Яну 14, 2010 12:34 am

Ии баси! Тук се намесвам и аз! ;д Всъщност и аз имах такъв период.. Боже, колко съм опявала на Тали.. ;д Мразех живота, мразех любовта и за къф кеф? Ся се кефя на фенпирската любов.. ^,..,^ Хах! laugh Смисъл, аз също се разочаровах и не малко пъти повтарях, че повече няма да се влюбвам, че мразя любовта, че това, че онова.. Но пък бавно или бързо ще го забравиш. Аз го ги забравям бавно, но пък ефикасно! tongue
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
xxHeadfirst
Неспасяем
Неспасяем
xxHeadfirst


Warn :
Любов от разстояние?? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любов от разстояние?? Right_bar_bleue

( : I'm crazy,sooo watch out! xdd
Брой мнения : 961
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 27
Местожителство : София [sun]]

Любов от разстояние?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любов от разстояние??   Любов от разстояние?? Icon_minitimeЧет Яну 14, 2010 12:36 am

Добре тате ;д/нищо лично/Между другото си ми като тати,щот на моя не му дреме за мене.Няя се отклонявам за темата.Наистина ме бие съчмата,обаче наистин не ми харесва любовта. 269
Върнете се в началото Go down
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Любов от разстояние?? Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Любов от разстояние?? Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Любов от разстояние?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любов от разстояние??   Любов от разстояние?? Icon_minitimeЧет Яну 14, 2010 12:53 am

Ами цялата "злоба" си я градиш върху един пич или двама да са - това не променя че те са деца. Детето се държи в някои ситуации(и то най-често отнасящи се за интимния му свят такива) не както би го направил някой възрастен. Примерно - ти му се надрундваш и той по детски ти отвръща със същото, вместо да седне да се чуди какво става. Също го има и синдрома "ти знаеш". Ами не, мъжете никога не знаят какво се върти във вашите красиви главици и много често чакате сами да се сетим напълно напразно. Айде дотука съм, че ще излезе цяло есе. Любов от разстояние?? Oldboy
Върнете се в началото Go down
xxHeadfirst
Неспасяем
Неспасяем
xxHeadfirst


Warn :
Любов от разстояние?? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любов от разстояние?? Right_bar_bleue

( : I'm crazy,sooo watch out! xdd
Брой мнения : 961
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 27
Местожителство : София [sun]]

Любов от разстояние?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любов от разстояние??   Любов от разстояние?? Icon_minitimeЧет Яну 14, 2010 1:13 am

Такаа,мойта глава не е хубава.Аз съм ужасна.Тааа мисля,че все пак трябва да помисли,че ме боли.Няма ли да те заболи ако си момиче и ти кажат,че си ку*ва и то от тоя дето обичаш.
Върнете се в началото Go down
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Любов от разстояние?? Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Любов от разстояние?? Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Любов от разстояние?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любов от разстояние??   Любов от разстояние?? Icon_minitimeЧет Яну 14, 2010 1:17 am

Е, аз дадох примери - не съм опитвал и за миг да се поставя конкретно в твоята ситуация.
Сега това си е твое лично пространство и хич и не искам да се бъркам защо така, защо инак.
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Любов от разстояние?? Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Любов от разстояние?? Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Любов от разстояние?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любов от разстояние??   Любов от разстояние?? Icon_minitimeЧет Яну 14, 2010 1:24 am

Стой си, стой си! И аз чух лоши думи.. дори лъжи от устата му.. Наранена за момента, но да не мислиш, че един човек прави цял свят? Е да, в момента за теб е така. Ще го преживееш, после ще се смееш на себе си, колко си била превзета от това, както правя аз когато си спомня за хубавите мигове и за драмите които си въобразявах.. Calm Down! ;dd
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
xxHeadfirst
Неспасяем
Неспасяем
xxHeadfirst


Warn :
Любов от разстояние?? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любов от разстояние?? Right_bar_bleue

( : I'm crazy,sooo watch out! xdd
Брой мнения : 961
Reputation : 0
Join date : 14.08.2009
Age : 27
Местожителство : София [sun]]

Любов от разстояние?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любов от разстояние??   Любов от разстояние?? Icon_minitimeЧет Яну 14, 2010 1:26 am

Охх много съм тъпа да се впрягам да му се невиди.
Върнете се в началото Go down
цветuu**
Неспасяем
Неспасяем
цветuu**


Warn :
Любов от разстояние?? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любов от разстояние?? Right_bar_bleue

( : pf
Брой мнения : 1298
Reputation : 18
Join date : 31.12.2009
Age : 28

Любов от разстояние?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любов от разстояние??   Любов от разстояние?? Icon_minitimeПет Фев 19, 2010 4:02 am

Пречи!!! Я си представете той/тя да ви лъже с някой/я и да ви прави на глупак/чка ... Любов от разстояние?? 59894
Върнете се в началото Go down
http://afallennovel.bulgarianforum.net/
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Любов от разстояние?? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любов от разстояние?? Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Любов от разстояние?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любов от разстояние??   Любов от разстояние?? Icon_minitimeПет Фев 19, 2010 4:24 am

Ами ако си сигурна в човека до себе си? Той може да е до теб и пак да те баламосва както си иска!
Върнете се в началото Go down
Jolie
Маниак
Маниак
Jolie


Warn :
Любов от разстояние?? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любов от разстояние?? Right_bar_bleue

Брой мнения : 485
Reputation : 3
Join date : 21.06.2010
Age : 30

Любов от разстояние?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любов от разстояние??   Любов от разстояние?? Icon_minitimeПет Юли 16, 2010 4:58 am

От личен опит,издържах една година,после някой от двамата става параноичен... unsure
Върнете се в началото Go down
Kat3t0 ♥
Admin
Admin
Kat3t0 ♥


Warn :
Любов от разстояние?? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любов от разстояние?? Right_bar_bleue

( : This ain't nothing but a summer jam ..(H)
Брой мнения : 4134
Reputation : 129
Join date : 09.04.2009
Age : 28

Любов от разстояние?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любов от разстояние??   Любов от разстояние?? Icon_minitimeПет Юли 16, 2010 5:23 am

Тали, при вас е много по-различно, защото се виждате 2 пъти в седмицата .. представи си хора, които не са се виждали с месеци примерно (че и повече) .. Ако пък хората са по-голями (24-25 примерно), според мен е много трудно да се запази такава връзка, тъй като вече мислят заа .. други неща :Д.

xxHeadfirst, мисля, че ти е прекалено рано да си правиш от сега заключения за любовта ... както каза Митко на 13 години, почти нищо още не можеш да кажеш. А пък думата "ку*ва" за един тийн е като здрасти, така че не виждам защо се впрягаш толкова ...
ПП: Чудя ти се как си останала с убеждението, че на баща ти не му дреме за тебе ... едва ли е така.
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
~Ivssy`
Неспасяем
Неспасяем
~Ivssy`


Warn :
Любов от разстояние?? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Любов от разстояние?? Right_bar_bleue

( :
Брой мнения : 1743
Reputation : 8
Join date : 17.04.2010
Age : 26

Любов от разстояние?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любов от разстояние??   Любов от разстояние?? Icon_minitimeПет Юли 16, 2010 6:53 am

Може би, но по интърнет изключено виждала съм много такива случай в, който деца на 11-12 стават гаджета с някой непознат на, който си нямат и напонятие какъв човек е. Според мен тези връзки нямат особедно бъдеще.


Последната промяна е направена от Raund & Raund <33 на Пет Юли 16, 2010 7:35 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://mileycyrusbg.forumf.biz/forum.htm
Sponsored content





Любов от разстояние?? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любов от разстояние??   Любов от разстояние?? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Любов от разстояние??
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Ех Любов,любов..
» От приятелство в любов..
» Има ли истинска любов?
» Истинската любов.
» За родителите с любов и още нещо

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Свободно време / Free time :: Дискусии-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Създайте безплатен форум | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии