Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Проблеми и въпроси свързани с форума

Go down 
+54
selinka_malinka
sweetcorny.
elly.xx
`Melody
Bella Thorne ♥
Don't Hold Your Breath ♥
rS.19 ♥
any0ne
catherine♥
Dessie.♥
Mishityyy <3
seliiesuper
Cap`pac.
*Радии <3
Barbie.
ж0ричА`
Little Girl ~
mimmy .
Нинзи ^ <3
~Ivssy`
xapricotkiss,,
МаНдАрИнКаТа
Dirty Little Liar.
Jogan < 3
Guilty Pleasure {h}
mims..
*SelZzZ*
Kimberly
vampirediaries.
-A.
Сwет0с
cMexypaH
цветuu**
~Rossita
*DanSs*
monini
Dhampir-babe♥
Тuтu. ♥
foxxie.
Alice~
Miss*Sunshine
...:СиС:...
candyx. .
U make me so hot
LightOne
A d i ♥
rozaLie
Fleurs d'automne
selena1992
БетС :)
chokylina_babe
- NataLiya ~
ДанС
Kat3t0 ♥
58 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next
АвторСъобщение
-A.
Неспасяем
Неспасяем
-A.


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Right_bar_bleue

Брой мнения : 5179
Reputation : 291
Join date : 21.02.2010
Age : 25

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Icon_minitimeНед Мар 25, 2012 1:23 am

Знам, че съм модератор и трябва да знам отговора на въпроса , който ще задам, нооо..
Значи искам да питам защо страничката ми за графики е с 8 страници и с толкова малко гледания? Преди да си постна нещата не беше така, а имаше 72/73 страници.. Знам,че те май се трият, но не е ли като станат 100?! Моля, ако има начин да се оправи, даже после ще я заключа, но да си ги има старите ми неща.. ;(;(;(
ВАЖЕН ЕДИТ!: Всъщност сега видях, че автоматично се е заключила и е по-надолу! laugh
Върнете се в началото Go down
YesSir..
Неспасяем
Неспасяем
YesSir..


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Right_bar_bleue

Брой мнения : 1604
Reputation : 20
Join date : 06.01.2012

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Icon_minitimeНед Мар 25, 2012 1:32 am

Леле темата за графики .. 2012 - краят ..! ;(;(
Върнете се в началото Go down
monini
Неспасяем
Неспасяем
monini


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Right_bar_bleue

( : A day without you is a year without rain <333
Брой мнения : 3435
Reputation : 57
Join date : 07.10.2009
Age : 28
Местожителство : Сандански

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Icon_minitimeНед Мар 25, 2012 2:29 am

~Determinate написа:
Знам, че съм модератор и трябва да знам отговора на въпроса , който ще задам, нооо..
Значи искам да питам защо страничката ми за графики е с 8 страници и с толкова малко гледания? Преди да си постна нещата не беше така, а имаше 72/73 страници.. Знам,че те май се трият, но не е ли като станат 100?! Моля, ако има начин да се оправи, даже после ще я заключа, но да си ги има старите ми неща.. ;(;(;(
ВАЖЕН ЕДИТ!: Всъщност сега видях, че автоматично се е заключила и е по-надолу! laugh

Аз за такова нещо "автоматично заключване не знам да има (ако има ме поправете).. ;д Вероятно някой друг модератор да я е заключил.
Върнете се в началото Go down
-A.
Неспасяем
Неспасяем
-A.


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Right_bar_bleue

Брой мнения : 5179
Reputation : 291
Join date : 21.02.2010
Age : 25

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Icon_minitimeНед Мар 25, 2012 2:40 am

Ами да ти кажа и аз не знам, но не вярвам някой да я е бутал, защото ако беше, нямаше да има втора тема и да има постове вътре, които са били веднага след тези в старата, ако ме разбираш, не мога да обеснявам добре. laugh
Върнете се в началото Go down
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 25
Местожителство : umm.. at home?

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Icon_minitimeНед Мар 25, 2012 2:42 am

Мисля, че има автоматично заключване, защото на мен това абсолютно същото ми се случва с темата "Представете се".
Върнете се в началото Go down
monini
Неспасяем
Неспасяем
monini


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Right_bar_bleue

( : A day without you is a year without rain <333
Брой мнения : 3435
Reputation : 57
Join date : 07.10.2009
Age : 28
Местожителство : Сандански

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Icon_minitimeНед Мар 25, 2012 2:55 am

~Determinate написа:
Ами да ти кажа и аз не знам, но не вярвам някой да я е бутал, защото ако беше, нямаше да има втора тема и да има постове вътре, които са били веднага след тези в старата, ако ме разбираш, не мога да обеснявам добре. laugh

В смисъл имам предвид, че все едно е отрязана темата и са оставени примерно десетина мнения, за да няма толкова много страници (което по принцип се прави като темата стигне 100 страници, а не 60-70).
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Icon_minitimeНед Май 06, 2012 5:32 pm

Къде се намират старите теми с графики? Искам да намеря старата на enormous-heart. Търсих и в кошчето, но не я видях.
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
-A.
Неспасяем
Неспасяем
-A.


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Right_bar_bleue

Брой мнения : 5179
Reputation : 291
Join date : 21.02.2010
Age : 25

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Icon_minitimeНед Май 06, 2012 6:15 pm

Видях в темите, които е създала и няма други за графики. Тя нали имаше и друга регистрация?
ЕДИТ: Ето, виж кои намерих само..ТАЗИ и ТАЗИ.
Върнете се в началото Go down
~Hope ♥~
Неспасяем
Неспасяем
~Hope ♥~


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Right_bar_bleue

Брой мнения : 1344
Reputation : 17
Join date : 19.05.2011
Age : 27
Местожителство : Враца

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Icon_minitimeПон Юни 25, 2012 11:17 pm

Моят проблем е свързан със сайта - не мога да го отворя. При някой друг има ли такъв проблем или е от компютъра ми?
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Icon_minitimeПон Юни 25, 2012 11:22 pm

Не е от теб. И при мен, + още едно момиче (Кате, при xoxox става въпрос) е така.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Icon_minitimeПон Юни 25, 2012 11:30 pm

Спокойно народе на всички е така - изтрити сме от лицето на Интернета. Завистлив срив в сървърите погази и през нашата мила татковина. Сега просто чакаме милостта на света Селена от Гранд Прери отнякъде да изскочи бекъп. Но надали...
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Icon_minitimeЧет Авг 09, 2012 4:42 pm

Ей, хора, начи като видите нещо, че е подредено и решавате да се изсерете от горе. Оставете ме радзела Волейбол да си го обновявам сама, подредих го и ся ми пускате некви постове и теми в грешните места и плюс това нарушавате сякакво оформление на темата. Писна ми, честно. Само седите и се изсирате отгоре, що преди да почна да обновявам не го правехте, бахти тва българския народ най-простия народ..
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
YesSir..
Неспасяем
Неспасяем
YesSir..


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Right_bar_bleue

Брой мнения : 1604
Reputation : 20
Join date : 06.01.2012

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Icon_minitimeЧет Авг 09, 2012 4:46 pm

Хахаха, е значи сега е проблема, че се посещава раздела и се пише в него? А преди като 3ма човека си пишехте пак си беше проблем и само ревехте на всеки и го карахте да пише... Аз това не мога да разбера ..
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Icon_minitimeЧет Авг 09, 2012 5:00 pm

Не ми е проблем, че се пише, Светс. Проблем ми е, че е подредено и пускате теми за нищото, като могат да са само мнения в правилната тема. Поне като решиш да пускаш го пусни на правилното място. : ))
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
YesSir..
Неспасяем
Неспасяем
YesSir..


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Right_bar_bleue

Брой мнения : 1604
Reputation : 20
Join date : 06.01.2012

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Icon_minitimeЧет Авг 09, 2012 6:52 pm

Ами добре извинявай! Но никога не бях писал в темата, пък и не бях влизал често във форума. Не знаех, че си има тема и там си поставяте. Както видя последното ми мнение беше в правилния раздел като новина! :))
Върнете се в началото Go down
-A.
Неспасяем
Неспасяем
-A.


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Right_bar_bleue

Брой мнения : 5179
Reputation : 291
Join date : 21.02.2010
Age : 25

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Icon_minitimeВто Авг 14, 2012 3:27 pm

Нищо, че съм модератор, все пак това не го знам. :Д Значии, сега влизам във форума и както винаги си давам на Вижте всички актуални мнения и там гледам всичко ново. Натискам на едната тема, в случая беше в представете се на Рали. И нали гледам и после давам назад и ми пише, че няма нови актуални мнения и сега не мога ди видя новите постове. Не знам дали ме разбрахте ;д.
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Icon_minitimeВто Авг 14, 2012 4:57 pm

На всички се случва това. Май е някакъв бъг. ;д
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
Kat3t0 ♥
Admin
Admin
Kat3t0 ♥


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Right_bar_bleue

( : This ain't nothing but a summer jam ..(H)
Брой мнения : 4134
Reputation : 129
Join date : 09.04.2009
Age : 28

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Icon_minitimeВто Авг 14, 2012 7:04 pm

Аз нямам такъв проблем.. unsure
Иначе моя съвет е като дадете на "Вижте всички актуални мнения", цъкате с десен бутон върху темата и давате "Open in new tab", за да си остане т'ва с новите мнения.
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
`Melody
Неспасяем
Неспасяем
`Melody


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Left_bar_bleue1 / 1001 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Right_bar_bleue

Брой мнения : 3220
Reputation : 49
Join date : 21.11.2010
Age : 26

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Icon_minitimeСря Авг 15, 2012 1:06 am

Това знам защо е...поне мисля, че знам.

Форума рефрешва новите мнения (в нашия случай червените коледни топчета laugh) в определен час, ако вече си била на линия и си забелязала, че има нови мнения дори и без да проверяваш темите. Май се настройваше във админ панела, но може и да бъркам.
Тоест ако рефрешва във 10 часа, а ти си във "Актуални мнения" в 9.59, то когато отново провериш "Актуални мнения", червените коледни топчета няма да ги има. Това е създадено за дебили като мене, които са онлайн от телефоните си по цял ден (и нощ)laugh.

Иначе можеш да провериш най-долу, където са класациите ---> "Today's active topics".
Почти същото е.
Не е бъг или нещо притеснително.
Ако не си на линия в 10 часа мненията, които не си видял се запазват като нови.
Едит. Не знам дали точно рефрешва в 10 часа, дадох го само като пример.
Върнете се в началото Go down
http://borianana.tumblr.com/
Гост
Гост
avatar



Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Icon_minitimeПет Авг 17, 2012 2:30 am

Има ли някакъв начин да си сменя паролата, защото не намирам в настройки някакъв раздел или подобно ..
Върнете се в началото Go down
rozaLie
Неспасяем
Неспасяем
rozaLie


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Left_bar_bleue10 / 10010 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Right_bar_bleue

( : happiness is the key to success.
Брой мнения : 15926
Reputation : 205
Join date : 26.04.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Icon_minitimeПет Авг 17, 2012 2:34 am

Профил>Информация>Change your password>Modify
Върнете се в началото Go down
https://twitter.com/#!/rozaLiex
Гост
Гост
avatar



Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Icon_minitimeПет Авг 17, 2012 3:01 am

^ Благодаря.
Върнете се в началото Go down
Savannah.
Маниак
Маниак
Savannah.


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Right_bar_bleue

Брой мнения : 580
Reputation : 34
Join date : 23.12.2010
Age : 25

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Icon_minitimeНед Сеп 09, 2012 6:39 pm

Незнам до колко е проблем, но искам да попитам - нормално ли е когато пусна ново мнение в дадена тема, после то да ми показва, че има нов отговор /а дефактно новия отговор е МОЙ/ ?

Извинявам се, но не мога да обяснявам добре.
Върнете се в началото Go down
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Icon_minitimeНед Сеп 09, 2012 6:42 pm

Да, нормално е, ако не си го прочела това ново мнение, а веднага си щракнала другаде. Системата не прави разлика кой е авторът. А дали е прочетено.
Върнете се в началото Go down
Savannah.
Маниак
Маниак
Savannah.


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Right_bar_bleue

Брой мнения : 580
Reputation : 34
Join date : 23.12.2010
Age : 25

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Icon_minitimeНед Сеп 09, 2012 6:59 pm

Ааааааа схванах, ясно. Благодарско!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 18 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Проблеми и въпроси свързани с форума
Върнете се в началото 
Страница 18 от 19Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next
 Similar topics
-
» Въпроси относно форума.
» Финансови проблеми във волейбола
» Въпроси
» Неудобни въпроси
» Игра с въпроси за Селена!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Всичко важно / Important :: За форума / About the forum-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии