Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Добре дошли в българският фен форум за Селена! За да имате достъп до целия форум, трябва да се регистрирате!
Selena Gomez BG Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Bulgarian forum about Selena Gomez
 
ИндексИндекс  PortalPortal  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Проблеми и въпроси свързани с форума

Go down 
+54
selinka_malinka
sweetcorny.
elly.xx
`Melody
Bella Thorne ♥
Don't Hold Your Breath ♥
rS.19 ♥
any0ne
catherine♥
Dessie.♥
Mishityyy <3
seliiesuper
Cap`pac.
*Радии <3
Barbie.
ж0ричА`
Little Girl ~
mimmy .
Нинзи ^ <3
~Ivssy`
xapricotkiss,,
МаНдАрИнКаТа
Dirty Little Liar.
Jogan < 3
Guilty Pleasure {h}
mims..
*SelZzZ*
Kimberly
vampirediaries.
-A.
Сwет0с
cMexypaH
цветuu**
~Rossita
*DanSs*
monini
Dhampir-babe♥
Тuтu. ♥
foxxie.
Alice~
Miss*Sunshine
...:СиС:...
candyx. .
U make me so hot
LightOne
A d i ♥
rozaLie
Fleurs d'automne
selena1992
БетС :)
chokylina_babe
- NataLiya ~
ДанС
Kat3t0 ♥
58 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Next
АвторСъобщение
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Icon_minitimeСъб Окт 22, 2011 10:29 pm

^Не е реклама, поне аз не го приемам като такава, тъй като адреса на форума не е издаден. Но явно мацката се е регнала за това.. пф. Аман вече от такива, ама аре. Засега според мен няма нужда да се вдига уорн.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
selinka_malinka
Редовен
Редовен
selinka_malinka


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Right_bar_bleue

( : I-I love you like a love song beby...Неказвай нищо само замълчи и аз знам това което знаеш и ти!
Брой мнения : 157
Reputation : 1
Join date : 11.10.2010
Age : 22
Местожителство : Пловдив

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Icon_minitimeЧет Дек 29, 2011 10:45 pm

Едно въпроче на което подозирам, че ще ми отговорите с да.
За да си направиш тема за подписи и аватари все още ли трябва да се явяваш на конкурс?
Върнете се в началото Go down
http://girls-bg.bulgarianforum.bg
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 25
Местожителство : umm.. at home?

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Icon_minitimeЧет Дек 29, 2011 10:46 pm

Не. Засега не е нужно.
Върнете се в началото Go down
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Icon_minitimeПон Яну 30, 2012 9:31 pm

Аз се завръщам и веднага имам проблемче .. ;дд
Ами значи снощи го нямах този проблем, но днес влизам във форума и какво да видяя ..
Spoiler:
Мненията ми изглеждат по този начин. Така ми излизат, също и мненията на Михи. Но при всички е окей .. на другите си ги виждам.. ;/ Но явно на другите не им излиза така, защото си пиша с Митко и очевидно той разчита постовете ми, следователно на него не му излизат така.. Ако някой може да помогне, няма да е зле .. ;дд
Върнете се в началото Go down
~Hope ♥~
Неспасяем
Неспасяем
~Hope ♥~


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Left_bar_bleue3 / 1003 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Right_bar_bleue

Брой мнения : 1344
Reputation : 17
Join date : 19.05.2011
Age : 26
Местожителство : Враца

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Icon_minitimeПон Яну 30, 2012 11:17 pm

И на мен мненията на Михи и на още някой ми излизат така.. ;xx
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 12:03 am

При мен няма такова нещо, от вас е явно проблема. Но как може да се разреши.. е това вече не знам. ;\
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
-A.
Неспасяем
Неспасяем
-A.


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Right_bar_bleue

Брой мнения : 5179
Reputation : 291
Join date : 21.02.2010
Age : 25

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 12:08 am

Подкрепям Рос. И на мен ми излизат нормално, дори проверих постовете на Михи, пак са нормални. Пробвайте с друг браузър, и аз не знам..
Върнете се в началото Go down
- NataLiya ~
Неспасяем
Неспасяем
avatar


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6146
Reputation : 76
Join date : 26.04.2009
Age : 29

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 1:45 am

Оправи се - от само себе си ! ;д Дано не се получава повече така.
Върнете се в началото Go down
YesSir..
Неспасяем
Неспасяем
YesSir..


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Right_bar_bleue

Брой мнения : 1604
Reputation : 20
Join date : 06.01.2012

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 2:15 am

Ако още някой има този проблем, според мен решението е едно! Както каза Ивето - смяна на браузъра.
Върнете се в началото Go down
YesSir..
Неспасяем
Неспасяем
YesSir..


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Right_bar_bleue

Брой мнения : 1604
Reputation : 20
Join date : 06.01.2012

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 5:05 pm

Здравейте! С риск да си изкарам уорн (не че ме вълнува особенно) поради двоен пост и голям спам .. мисля да рискувам! smile
Ще го карам направо без да увъртам. Първо ще кажа, че този пост го пиша със съвсем приятелски чувства към всички и нямам намерението да засягам никого!
Значи напоследък много се дразня на модераторите. Извинявайте, но вие май забравяте, че да си модератор не значи само да поправяш правописа и да слагаш червено там, където си редактирал. Да си модератор е привилегия, но и длъжност. Щом сте модератори значи трябва да се грижите за форума. Нека тук оставим Катето. Не знам какви са причините, че влиза за по 20 минути през вечер във форума, но тя си знае и не я упреквам. Сега ще помоля модераторите да не ми излизат с номера - "затрупани сме с домашни", "имаме си и личен живот", "имаме задължения" и бла, бла, бла. Е и аз ги имам. Да не мислите, че по цял ден вися пред монитора и само цъкам. Напротив.
Ама нека да оставим мен. Тук има човек, който смея да твърдя, че успява да отводни кораба за втори път, докато той потъва. Той е човек, който учи, наистина учи и е доста зает. Въпреки това винаги намира време да пише във форума. Поправка, не само да пише, но и да твори! Постоянно осъществява нови идеи и проекти, на които ние се радваме. Да този, човек е Митко, Димитър, LightOne.
Смея да твърдя, че този човек върши работа за повече от половината екип на форума. И точно това е жалкото .. Човек, който наистина има свой живот, затрупан от учебници .. Върши "черната ни работа". Е аз имах проблем, който споделих с всички вас. Майната му на проблема отностно екипа на форума. Предложението ми е директно към Катето. ПРЕДЛАГАМ ДИМИТЪР ( LIGHTONE ) ЗА МОДЕРАТОР !!
Надявам се, че като админ, на който наистина му пука за форума, който е създал, ще обмислиш сериозно предложението ми!
Сега говорете, каквото искате по мой адрес. Нямам нищо против, но поне признайте, че съм прав. Има два варианта или аз да бъда заблуденият или тези, който не са съгласни с мен .. ! И пак да повторя, нищо лично към никого! smile
Върнете се в началото Go down
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 5:18 pm

Не разбирам кой в този случай ще ти пльосне уорн. Уорнът се вдига с причини нали? Аз тук причина не видях. Аз тук видях един човек, който иска с форума да се случи нещо в добра посока. Така че.. за какъв уорн говорим изобщо?
Честно да ти кажа си прав в много отношения - на Митко си личи, че му пука за форума. Най-явното доказателство е това, че всячески се опитва да съживи темите. Ами проекта за 20те най-култови и най-епични поста? Този проект също е опит един вид да се припомни 'историята' на форума и по този начин да се предизвика желание от потребителите да направят нещо с този форум, да го променят в по-добра посока. Не знам останалите как го разбират този проект, но давам пример с моята гледна точка.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
YesSir..
Неспасяем
Неспасяем
YesSir..


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Right_bar_bleue

Брой мнения : 1604
Reputation : 20
Join date : 06.01.2012

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 5:20 pm

Значи Рос в мнението ми не дадох точни примери, защото ме хвана яд и писах каквото писах та се пооплетох малко. laugh Но се радвам, че си хванала мисълта ми! smile
Върнете се в началото Go down
LightOne
Неспасяем
Неспасяем
LightOne


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Right_bar_bleue

( : Внимание Заядлив Дядка !!! ')©®
Брой мнения : 8611
Reputation : 130
Join date : 26.06.2009
Age : 35

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 6:00 pm

И тук да изразя благодарността си пич, но относно това ти предложение, то няма да се случи в близко време. Можех да стана модератор още миналия път, когато който не се записа, само той не стана мод. Аз не се записах тогава, проведох разговор с Катето и изложих мотивите си за това. Така че няма какво да го мисли - не съм модератор по мое желание. И това ми желание е за днес - утре бъдещето е неясно.
Вярвам в децата и смятам, че могат и сами да се справят, без аз да им вися на главата. Имай малко вяра и ти в тях, моля те. Искам днес те сами да си извоюват победата, а аз да помогна отстрани с каквото мога.
Върнете се в началото Go down
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 7:44 pm

Πрав си,наистина за това което казваш. Да,знам че този модератор за когото говориш съм аз. Защото влизам много рядко и ако вляза то е само за 15-20 минути,най-много половин час.Имам си доста проблеми вкъщи,имам доста работа на училище,но както и да е.. Да,знам,че трябва да намирам време и за форума. И ще се опитам да го направя..
Някой може би ще кажат,че ме гледат да вися във фейсбук цял ден. Еми,не е така. Понякога си го оставям отворен и отивам да си уча примерно. Няма значение.
Относно Митко.. Доста пъти съм си мислила за него,че заслужава да е модератор. Няма да казвам поради какви причини,защото ги казахте по-горе. Прави проекти,старае се да развие форума. Смятам че наистина трябва да стане модератор,ако не модератор,то тогава нещо друго.
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
~Rossita
Неспасяем
Неспасяем
~Rossita


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Right_bar_bleue

( : 8-9-10112012
Брой мнения : 14468
Reputation : 111
Join date : 15.01.2010
Age : 24

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 7:59 pm

*Радии <3 написа:
Да,знам че този модератор за когото говориш съм аз.

Мисля, че Свет достатъчно изтъкна, че не визира никого.

*Радии <3 написа:
Имам си доста проблеми вкъщи,имам доста работа на училище,но както и да е..
Всеки си има грижи, всеки си има училище. Това оправдание го зарежи, защото е нелепо.
Върнете се в началото Go down
http://acciosharman.tumblr.com/
YesSir..
Неспасяем
Неспасяем
YesSir..


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Right_bar_bleue

Брой мнения : 1604
Reputation : 20
Join date : 06.01.2012

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 8:08 pm

Рос се изказа вместо мен! Казах, че говоря като цяло, не за някого. Също така честно казано не е моя работа защо не влизаш във форума! smile А пък това да се оправдаваш , малко е глупаво! smile
Върнете се в началото Go down
*Радии <3
Неспасяем
Неспасяем
*Радии <3


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Right_bar_bleue

Брой мнения : 6029
Reputation : 15
Join date : 25.07.2010
Age : 24
Местожителство : Сливен

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 10:56 pm

Добре.. оправдавала съм се. Казвам самата истина,ама окей. Приемайте го както искате.
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
YesSir..
Неспасяем
Неспасяем
YesSir..


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Right_bar_bleue

Брой мнения : 1604
Reputation : 20
Join date : 06.01.2012

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Icon_minitimeВто Яну 31, 2012 11:54 pm

Както казах по-горе - "не е моя работа". smile
Върнете се в началото Go down
YesSir..
Неспасяем
Неспасяем
YesSir..


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Right_bar_bleue

Брой мнения : 1604
Reputation : 20
Join date : 06.01.2012

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Icon_minitimeПет Фев 24, 2012 4:12 am

Само на мен ли ми изчезна логото?
Върнете се в началото Go down
rS.19 ♥
Неспасяем
Неспасяем
rS.19 ♥


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Right_bar_bleue

( : don't expect me to be nice with you.
Брой мнения : 6044
Reputation : 126
Join date : 06.03.2011
Age : 25
Местожителство : umm.. at home?

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Icon_minitimeПет Фев 24, 2012 4:15 am

На мен ми изчезва от време на време, но като си рестартирам браузъра всичко е наред.
Върнете се в началото Go down
YesSir..
Неспасяем
Неспасяем
YesSir..


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Right_bar_bleue

Брой мнения : 1604
Reputation : 20
Join date : 06.01.2012

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Icon_minitimeПет Фев 24, 2012 4:18 am

Мерси, оправи се!
Върнете се в началото Go down
YesSir..
Неспасяем
Неспасяем
YesSir..


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Right_bar_bleue

Брой мнения : 1604
Reputation : 20
Join date : 06.01.2012

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Icon_minitimeПет Мар 23, 2012 3:03 am

Няма ли вече да се смени дизайна? Пролет е.. laugh
Върнете се в началото Go down
Barbie.
Неспасяем
Неспасяем
Barbie.


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Right_bar_bleue

( : Дявола ме кара и ми вика нека, нека! ;-)
Брой мнения : 1965
Reputation : 143
Join date : 03.03.2010
Age : 27
Местожителство : Варна

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Icon_minitimeПет Мар 23, 2012 3:21 am

Даже е лято! :Д
Върнете се в началото Go down
Kat3t0 ♥
Admin
Admin
Kat3t0 ♥


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Right_bar_bleue

( : This ain't nothing but a summer jam ..(H)
Брой мнения : 4134
Reputation : 129
Join date : 09.04.2009
Age : 28

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Icon_minitimeПет Мар 23, 2012 3:56 am

Мислех, че повечето вече се досещат кога ще стане това .. 8ми април наближава. ;д
Върнете се в началото Go down
https://selena-gomez.bulgarianforum.net
YesSir..
Неспасяем
Неспасяем
YesSir..


Warn :
Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Right_bar_bleue

Брой мнения : 1604
Reputation : 20
Join date : 06.01.2012

Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Icon_minitimeПет Мар 23, 2012 3:57 am

Да и аз се усетих, но трябваше да попитам .. ;д
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми и въпроси свързани с форума   Проблеми и въпроси свързани с форума - Page 17 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Проблеми и въпроси свързани с форума
Върнете се в началото 
Страница 17 от 19Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19  Next
 Similar topics
-
» Въпроси относно форума.
» Финансови проблеми във волейбола
» Въпроси
» Неудобни въпроси
» Конкурс "За Форума"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Selena Gomez BG Forum :: Всичко важно / Important :: За форума / About the forum-
Идете на:  

Tyxo.bg counter
Création forum | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии